Yorumcu Astroloji

AstroRehber Ay takvimi
Güneş04 33'
Ay07 03'
Merkür24 14'
Venüs18 21'
Mars27 43'
Jüpiter21 15'
Satürn10 01' R
Uranüs24 34'
Neptün11 50' R
Pluto15 27' R
Ay D.-T13 22'
Yükselen11 33'
Başucu00 21'
AstroRehber Transitler
Geçmiş - Şimdi - Gelecek

Astroloji'nin güçlü öngörü tekniği transitler geçmişte ve şu anda neler yaşadığınızı açıklarken, gelecekteki olayları da bugünden öğrenmenizi sağlar. Transitleriniz için tıklayın.
Günlük Burçlar - Koç
Parasal konulara ya da işlerinizle ilgili bazı gelişmelere kafanızı takmış olabilirsiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşmaya çalışın. Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla karşılaşacak veya ilginç haberler alacaksınız.
Bugün Doğan Aslan Burçları
Uğurlu Sayı: 6
Uğurlu Taş: Yakut
Olumlu Yönler: Otoriter, cömert.
Olumsuz Yönler: Sinirli, gergin, mesafeli.
AstroRehber Astroloji raporlarıTürkiye'nin ilk Astroloji yazılımı AstroRehber®'den yetişkinler, çiftler, çocuklar ve gelecek öngörülerine odaklı yedi farklı Astroloji raporu satın alabilirsiniz.

PDF formatında oluşturulan raporunuzu siparişinizden sonra bilgisayarınıza hemen indirip okuyabilirsiniz. AstroRehber® hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.
ASTROLOJİ RAPORLARI »
Vedik AstrolojiVedik Astroloji (Hint Astrolojisi) 4000 yıl önce Hindistan'da var olan Veda uygarlığından günümüze kadar taşınmıştır.
Çin Astrolojisi ve Çin BurçlarıAntik çağ Çin Takvimi kullanan Çin Astrolojisi'ndeki Çin Burcunuzu, özelliklerini, ayrıca uyumlu ve uyumsuz olduğu burçları biliyor musunuz?