Akrofonoloji® - Türkiye'nin İlk İsim Analizi Yazılımı

Akrofonoloji® İsim Analizi RaporuTürkiye'nin ilk isim analizi yazılımı Akrofonoloji®'den isim analizi raporu satın alabilirsiniz. PDF formatındaki raporunuzu siparişinizden sonra hemen okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.
Astroloji raporlarım1999 yılından beri sunduğumuz Akrofonoloji® servisimizde isminizdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarını görebilir, ayrıca kişiliğiniz hakkında yorum alabilirsiniz.
Astroloji raporlarımKendi kişiliğimizin derinlikleri hakkında sürekli olarak bir şeyler öğrenme şansı ararız. İsmimizde bulunan harflerin sesleri kişisel dışavurumumuzu yansıtır. İsminizin size kattığı çekiciliği öğrenmeniz için eşsiz bir fırsat sunuyoruz.
Akrofonoloji - İsimlerdeki Astrolojik enerji şekillerinin analizi ve yorumu
Akrofonoloji Nedir?
Bir ismin bir gücü vardır. Bu güç yüzyıllardır bilinmekte ve saygı görmektedir.

İlk doğum kaydınızda belirtilen isminizin içindeki harfler kişiliğinizin enerji kalıplarını taşırlar. Sesin titreşim nitelikleri kişiliğimizi etkiler; ismimizde bulunan harflerin sesleri kişisel dışavurumumuzu yansıtır.

Yorumcu.com'un 1999 yılında geliştirerek isimlendirdiği "Akrofonoloji", bu enerji kalıplarının sizi ve çevrenizdekileri nasıl etkilediğini daha iyi anlamanızı sağlar. Alfabedeki her harfin karakter özelliklerine, kişisel niteliklere, insani istek ve arzulara, ihtiyaçlara ve eğilimlere karşılık geldiği şekliyle anlamlarını öğrenmenize yardımcı olur. Devamı için tıklayın.
Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi İsimlerdeki enerji kalıplarını keşfetmenizi, anlamanızı ve yorumlamanızı sağlayan "Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi" kitabımızı konu ile ilgilenen herkese öneriyoruz.

Çalışmalarımızı bir araya getirip sade bir dille sunduğumuz e-kitabımızın, kişisel gelişim konuları ile ilgilenen, bebeğine isim koymayı düşünen, isminin yorumunu merak eden ve hatta ismini değiştirmek isteyen kişilere ışık tutacağını umuyoruz.

Bilgi almak ve sipariş etmek için tıklayın.
Akrofonoloji.com.tr, Akrofonoloji.com, akrofonoloji isim yorumu yap, akrofonoloji harflerin anlamı, akrofonoloji isimlerin enerjisi, akrofonoloji isminizdeki astrolojik enerji şekilleri, akrofonoloji isim yorumu, akrofonoloji yorumu, cevap akrofonoloji, ücretsiz akrofonoloji, akrofonoloji hesaplama, isim analizi, isim analizi testi, isim analizi nasıl yapılır, isim yorumu, isim yorumlama, kişilik analizi, harflerin anlamı, isimdeki harflerin enerjisi, enerjisi yüksek harfler, enerjisi yüksek isimler, isim uyumu, isim anlamları, isim falı, isim burç uyumu, ismim burcumla uyumlu mu,