Akrofonoloji® - Türkiye'nin İlk İsim Analizi Yazılımı

Akrofonoloji - İsimlerdeki Astrolojik enerji şekillerinin analizi ve yorumu Akrofonoloji® Nedir?
Yorumcu.com'un 1999 yılnda geliştirerek isimlendirdiği Akrofonoloji®, isimlerdeki enerji kalıplarının sizi ve çevrenizdekileri nasıl etkilediğini anlamanızı sağlar. Alfabedeki her harfin karakter özelliklerine, kişisel niteliklere, insani istek ve arzulara, ihtiyaçlara ve eğilimlere karşılık geldiği şekliyle anlamlarını öğrenmenize yardımcı olur.

Bir ismin bir gücü vardır. Bu güç yüzyıllardır bilinmekte ve saygı görmektedir. İlk doğum kaydınızda belirtilen isminizin içindeki harfler kişiliğinizin enerji kalıplarını taşırlar. Sesin titreşim nitelikleri kişiliğimizi etkiler; ismimizde bulunan harflerin sesleri kişisel dışavurumumuzu yansıtır. Devamı için tıklayın.
Akrofonoloji® İsim Analizi RaporuTürkiye'nin ilk isim analizi yazılımı Akrofonoloji®'den isim analizi raporu satın alabilirsiniz. PDF formatındaki raporunuzu siparişinizden sonra hemen okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.
Astroloji raporlarım1999 yılından beri sunduğumuz Akrofonoloji® servisimizde isminizdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarını görebilir, ayrıca kişiliğiniz hakkında yorum alabilirsiniz.
Astroloji raporlarımKendi kişiliğimizin derinlikleri hakkında sürekli olarak bir şeyler öğrenme şansı ararız. İsmimizde bulunan harflerin sesleri kişisel dışavurumumuzu yansıtır. İsminizin size kattığı çekiciliği öğrenmeniz için eşsiz bir fırsat sunuyoruz.
Akrofonoloji.com.tr, Akrofonoloji.com, akrofonoloji pdf, akrofonoloji kitap, akrofonoloji isim yorumu yap, akrofonoloji harflerin anlamı, akrofonoloji isimlerin enerjisi, akrofonoloji isminizdeki astrolojik enerji şekilleri, akrofonoloji isim yorumu, akrofonoloji yorumu, cevap akrofonoloji, ücretsiz akrofonoloji, akrofonoloji hesaplama, isim analizi, isim harf analizi, isim analizi yap, isim analizi aşk, isim analizi kader, isim analizi testi, isim analizi nasıl yapılır, isim yorumu, isim yorumlama, kişilik analizi, harflerin anlamı, isimdeki harflerin enerjisi, enerjisi yüksek harfler, enerjisi yüksek isimler, isim uyumu, isim anlamları, isim falı, isim burç uyumu, ismim burcumla uyumlu mu