Temel İsim Analizi
Akrofonoloji® İsim Analizi
İsim Analizi Raporu
Akrofonoloji® İsim Analizi Raporu

akrofonoloji.com

Türkiye'nin İsim Analizi Yazılımı Akrofonoloji®

Akrofonoloji® İsimlerin Enerjisi

Akrofonoloji® Nedir

1999 yılında ilk kez isimlendirerek geliştirdiğimiz Akrofonoloji®, isimlerdeki enerji kalıplarının sizi ve çevrenizdekileri nasıl etkilediğini anlamanızı sağlar. Alfabedeki her harfin karakter özelliklerine, kişisel niteliklere, insani istek ve arzulara, ihtiyaçlara ve eğilimlere karşılık geldiği şekliyle anlamlarını öğrenmenize yardımcı olur.

Akrofonoloji® Hakkında

Alfabedeki her harf Zodyak'taki burçlarla ilişkilendirilebilen bir enerji titreşimine karşılık gelir. Böylece isminiz de tıpkı burcunuz gibi yorumlanabilir. İsmin bu şekilde analiz edilmesi tekniğine Akrofonoloji® adını verdik.

Temel İsim Analizi

Akrofonoloji® İsim Analizi servisimizden isminizin kısa analizini buraya tıklayıp hemen öğrenebilirsiniz.

Profesyonel İsim Analizi

Türkiye'nin ilk isim analizi yazılımı Akrofonoloji®'den isminizin profesyonel analizi ile doğum haritanızdaki Güneş, Ay ve Yükselen burçların temel analizini içeren Akrofonoloji® Raporu satın alabilirsiniz. PDF formatında oluşturulan raporunuzu siparişinizden hemen sonra indirip okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Akrofonoloji® Ürünleri

Sitemizden isminizin ve doğum haritanızın analizini içeren Akrofonoloji® İsim Analizi Raporu ve isimlerin analizine temel bir başlangıç yapmanızı sağlayan Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi kitabımızı satın alabilirsiniz. Ürünler Yorumcu Üyeliği hediyelidir.

Akrofonoloji®

İsim Analizi Raporu
Akrofonoloji® İsim Analizi Raporu

İsminizdeki gizli enerji kalıplarının size ve çevrenize etkilerini öğrenin.

İncele

Akrofonoloji®

İsimlerin Enerjisi Kitabı
Akrofonoloji® İsimlerin Enerjisi Kitabı

Akrofonoloji kitabımız ile isim analizine temel bir başlangıç yapın.

İncele

Akrofonoloji® hakkında daha fazla bilgi için Akrofonoloji® nedir, Akrofonoloji® hakkında, duyurular ve yardım sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Akrofonoloji® tescilli ticari markamızdır. İzinsiz kullanılamaz.

Etiketler