Akrofonoloji® İsim Analizi Raporları

Türkiye'nin İsim Analizi Yazılımı Akrofonoloji®

Akrofonoloji®, Yorumcu'nun kurucusu Altan Yıldız tarafından geliştirilerek isimlendirilen ve 1999 yılında yayına alınan bir isim analizi yazılımıdır.

Hepimiz bir isimle çağırılırız. Sesin titreşim nitelikleri kişiliğimizi etkiler; ismimizde bulunan harflerin sesleri kişisel dışavurumumuzu yansıtır.

İlk doğum kaydınızda belirtilen isminizin içindeki harfler kişiliğinizin enerji kalıplarını taşırlar. Akrofonoloji bu enerji kalıplarının sizi ve çevrenizdekileri nasıl etkilediğini daha iyi anlamanızı sağlar. Alfabedeki her harfin karakter özelliklerine, kişisel niteliklere, insani istek ve arzulara, ihtiyaçlara ve eğilimlere karşılık geldiği şekliyle anlamlarını öğrenmenize yardımcı olur.

Eski zamanlarda isimler kişiler için umulan hayat yoluna özgü olarak verilmekteydi. Yıldızların etkileri hakkındaki bilgiler yaşamlarında bunu bir iş olarak seçen öğrenci ve bilge kişilerce akıllı bir şekilde temsil edilmiştir. Bilge kişiler (astrologlar, ruhsal danışmanlar vb.) aynı etkiyi ilave bir araç olarak kavrayarak kendileri de yararlanmıştır.

Alfabedeki her harf zodyaktaki burçlarla ilişkilendirilebilen bir enerji titreşimine karşılık gelir. İsminiz de tıpkı burcunuz gibi yorumlanabilir. İsmin bu şekilde analiz edilmesi Akrofonoloji olarak adlandırdığımız analiz tekniğimiz aracılığıyla gerçekleştirilir. Uzaydaki seslerin incelenmesi anlamına gelen Akrofonoloji, Astroloji'nin başka bir dili gibidir. Gezegenlerle alfabedeki harfler arasında aşağıdaki ilişki bulunmaktadır.

İsminizin Akrofonoloji ile kısa analizini buraya tıklayıp hemen öğrenebilirsiniz.
Akrofonoloji Harf-Gezegen lişkisi
A
Mars
B, I, İ, P, L
Venüs
C, Ç, E, X
Merkür (İkizler Karakteri)
R
Merkür (Aktif Merkür Karakteri)
D, M, O, Ö
Ay
F, W
Güneş
G, Ğ, N
Merkür (Başak Karakteri)
H, S, Ş, Y
Satürn
J, Q, U, Ü
Jüpiter
K
Pluto
T, Z
Neptün
V
Uranüs
Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi

Akrofonoloji Kitabı (PDF E-kitap)

İsimlerdeki enerji kalıplarını keşfetmenizi, anlamanızı ve yorumlamanızı sağlayan Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi kitabımızı konu ile ilgilenen herkese öneriyoruz.

Çalışmalarımızı bir araya getirip sade bir dille sunduğumuz e-kitabımızın, kişisel gelişim konuları ile ilgilenen, bebeğine isim koymayı düşünen, isminin yorumunu merak eden ve hatta ismini değiştirmek isteyen kişilere ışık tutacağını umuyoruz.

Akrofonoloji

Akrofonoloji® hakkında daha fazla bilgi için Akrofonoloji®, duyurular ve yardım sayfalarını inceleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Akrofonoloji® tescilli ticari markamızdır. Sitemizdeki Akrofonoloji yorumları sadece kişisel kullanım içindir. Akrofonoloji® markamızın ve/veya isim analizlerimizin izinsiz ve site kullanım koşullarımıza aykırı olarak kullanılması halinde yasal işlem hakkımız saklıdır.