Akrofonoloji® bize bir isimdeki bağımsız enerji şekillerini belirlememizi sağlamaktadır. Harfler enerjinin sembolleridir. Sizin sahip olduğunuz enerjileri tanımlar. İsminizdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarını görmek ve karakteriniz hakkında yorum elde etmek için aşağıdaki formu doldurup yollayın.

İsim Analiz Formu

İsim bilgilerinizi doldurup formu gönderin.


2-20 karakter ve sadece A-Z a-z
Üstteki alana varsa göbek adı ve/veya evli kadınlar için kızlık soyadı eklenebilir.
2-20 karakter ve sadece A-Z a-z
Bilgileriniz otomatik doldurulur. Üye oturumu açık olmalıdır.

Akrofonoloji® Ürün ve Servisleri

1999 yılında geliştirerek isimlendirdiğimiz Akrofonoloji®, isimlerdeki enerji kalıplarının sizi ve çevrenizdekileri nasıl etkilediğini anlamanızı sağlar. Alfabedeki her harfin karakter özelliklerine, kişisel niteliklere, insani istek ve arzulara, ihtiyaçlara ve eğilimlere karşılık geldiği şekliyle anlamlarını öğrenmenize yardımcı olur.

Bir ismin bir gücü vardır. Bu güç yüzyıllardır bilinmekte ve saygı görmektedir. İlk doğum kaydınızda belirtilen isminizin içindeki harfler kişiliğinizin enerji kalıplarını taşırlar. Sesin titreşim nitelikleri kişiliğimizi etkiler; ismimizde bulunan harflerin sesleri kişisel dışavurumumuzu yansıtır. Devamı için tıklayın.

Sitemizden isminizin ve doğum haritanızın analizini içeren Akrofonoloji® İsim Analizi Raporu ve isimlerin analizine temel bir başlangıç yapmanızı sağlayan Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi kitabınızı satın alabilirsiniz.

Akrofonoloji®

İsim Analizi Raporu
Akrofonoloji® İsim Analizi Raporu

İsminizdeki gizli enerji kalıplarının size ve çevrenize etkilerini hemen öğrenin.

İncele

Akrofonoloji®

İsimlerin Enerjisi Kitabı
Akrofonoloji® İsimlerin Enerjisi Kitabı

Akrofonoloji kitabımız ile isimlerin analizine temel ve hızlı bir başlangıç yapın.

İncele

Akrofonoloji

Akrofonoloji® hakkında daha fazla bilgi için Akrofonoloji® hakkında, duyurular ve yardım sayfalarını inceleyebilirsiniz.