Türkiye'nin İsim Analizi Yazılımı Akrofonoloji® Hakkında

Akrofonoloji - İsimlerdeki Astrolojik enerji şekillerinin analizi ve yorumu Akrofonoloji® Nedir?
Hepimiz bir isimle çağırılırız. Sesin titreşim nitelikleri kişiliğimizi etkiler; ismimizde bulunan harflerin sesleri kişisel dışavurumumuzu yansıtır.

Eski zamanlarda isimler kişiler için umulan hayat yoluna özgü olarak verilmekteydi. Yıldızların etkileri hakkındaki bilgiler yaşamlarında bunu bir iş olarak seçen öğrenci ve bilge kişilerce akıllı bir şekilde temsil edilmiştir. Bilge kişiler (astrologlar, ruhsal danışmanlar vb.) aynı etkiyi ilave bir araç olarak kavrayarak kendileri de yararlanmıştır.

Alfabedeki her harf zodyaktaki burçlarla ilişkilendirilebilen bir enerji titreşimine karşılık gelir. İsminiz de tıpkı burcunuz gibi yorumlanabilir. İsmin bu şekilde analiz edilmesi Akrofonoloji olarak bilinen bilim dalı aracılığıyla gerçekleştirilir. Uzaydaki seslerin incelenmesi anlamına gelen Akrofonoloji, Astrolojinin başka bir dili gibidir. Yıldızlarla alfabedeki harfler arasında aşağıdaki ilişki bulunmaktadır.

A  Mars B, I, İ, P, L  Venüs C, Ç, E, X  Merkür (İkizler Karakteri)
R  Merkür (Aktif Merkür Karakteri) D, M, O, Ö  Ay F, W  Güneş
G, Ğ, N  Merkür (Başak Karakteri) H, S, Ş, Y  Satürn J, Q, U, Ü  Jüpiter
K   Pluton T, Z  Neptün V  Uranüs

Türkiye, Akrofonoloji® ile ilk kez 1999 yılında www.yorumcu.com sayesinde tanışmıştır. Altan Yıldız, 1999 yılında kurduğu Yorumcu için "Akrofonoloji" ismini vererek geliştirdiği isim analizi servisleri ile Akrofonoloji’nin milyonlarca insan tarafından tanınıp kullanmasını sağlamıştır. Yorumcu’daki Akrofonoloji yazılımları sitemizdeki bir çok servis gibi Türkiye’deki ilk ve tek olma özelliği taşır.

YASAL UYARI: Akrofonoloji® tescilli ticari markamızdır. Bu sayfalardaki yorumlar sadece kişisel kullanım içindir. Akrofonoloji® markamızın ve/veya isim analizlerimizin izinsiz ve site kullanım koşullarımıza aykırı olarak kullanılması halinde yasal işlem hakkımız saklıdır.

Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi
Akrofonoloji Kitabı (PDF E-kitap)
İsimlerdeki enerji kalıplarını keşfetmenizi, anlamanızı ve yorumlamanızı sağlayan "Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi" kitabımızı konu ile ilgilenen herkese öneriyoruz.

Çalışmalarımızı bir araya getirip sade bir dille sunduğumuz e-kitabımızın, kişisel gelişim konuları ile ilgilenen, bebeğine isim koymayı düşünen, isminin yorumunu merak eden ve hatta ismini değiştirmek isteyen kişilere ışık tutacağını umuyoruz.

Bilgi almak için tıklayın.