Astroloji Servisleri

Yorumcu Astroloji
Ay takvimi
Yükleniyor...
Astroloji bölümünde Güneş, Ay, Yükselen, Alçalan Burç vb. temel burç hesaplayıcılarından Transitler, Güneş Dönüşü vb. ileri düzey hesaplayıcılara kadar, çok sayıda Astroloji Servisi, ayrıca temel ve teknik bilgiler içeren Astroloji yazıları yer alır.

Temel kavramları ve servisleri kullanarak Astroloji'yi öğrenmeye başlayabilir, mevcut bilginizi ilerletebilir, her düzeyde Astroloji çalışmaları yapabilirsiniz.

Zaman Belirleme kategorisinde Astrolojik Öngörü ve Uygun Zaman Seçimine yardımcı olan Transitler, Uygun Zamanlar, Gezegensel Saatler, Ay Takvimi, Ay Tutulmaları, Ay Evresi, Harita Sentezi, Astroloji Zarları servisleri bulunmaktadır.

Harita Hesaplama kategorisinde Doğum Haritası (Natal Harita), Birliktelik Haritası (Kompozit Harita), Sinanstri Haritası (Eşleşim Haritası), Yıldız Haritası (Horoskop), Güneş Dönüşü Haritası (Solar Return) ve Ay Dönüşü Haritası (Lunar Return) çıkarabilirsiniz.

Astroloji Rapor Seçenekleri

Sitemizden Doğum, İlişki, Gelecek ve İsim kategorilerinde Astroloji Raporları satın alabilirsiniz. Raporlar sipariş sonrası hemen indirilebilmektedir.

Doğum Haritası

Doğum kartı analizi ile gizli yönlerinizi keşfedin.

İncele

İlişki Analizi

İlişkinize yön veren önemli unsurları keşfedin.

İncele

Gelecek Analizi

Gelecekte sizi bekleyen önemli olayları öğrenin.

İncele

İsim Analizi

İsminizdeki enerji kalıplarının etkilerini öğrenin.

İncele

Yazılar

Etiketler