Kehanet Zarları

12 yüzlü Astroloji Zarlarımız, şu anda içinde bulunulan durum veya gelecek hakkındaki sorularınıza yanıtlar verebilmektedir. Aşağıda sorunuzu yazıp üzerinde yoğunlaşın. Daha sonra her bir zara bir kez dokunup butona tıklayarak sorunuz ile ilgili yorumumuzu okuyun. Astroloji Zarlarımız hakkında sayfanın altında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Zar Atışı

Gezegen
Burç
Burç

Astroloji Zarları Nedir?

Astroloji Zarları Astroloji Zarlarımız, Burçlar kuşağındaki On Gezegen ve Ay Düğümleri, Oniki Burç, horoskoptaki Oniki ev ve kehanetin gücünü kullanarak şu anda içinde bulunulan durum veya gelecek hakkında öngörüde bulunarak sorularınıza yanıtlar vermektedir.

Astroloji zarlarımızı içinde bulunulan an ile ilgili bir karar vermek için kullanabileceğiniz gibi Astroloji'nin temel kavramlarını öğrenmek için de kullanabilirsiniz.

Üstteki kutuya sorunuzu yazın ve üzerinde yoğunlaşın. Daha sonra her bir zara bir kez dokunup butona tıklayarak sorunuz ile ilgili yorumumuzu okuyun. Zar atışınızdan sonra, astrolojik kehanet zarlarımız size bir gezegen, bu gezegenin bulunduğu burç ve bulunduğu ev yardımıyla, sorunuzla ilgili bilgilendirici bir yanıt verecektir.

Birinci Zar sorunuzla ilgili yaşanan veya yaşanacak deneyimi, İkinci Zar bu deneyimin niteliklerini, Üçüncü Zar ise ilk iki zarın içinde işlediği, deneyimin belirli alanlarını gösterecektir.

Servisler

Yazılar