Ay Burcu

Ay Burcu doğduğunuz yerde ve anda Ay'ın Zodyak'ta bulunduğu burçtur. Karakter açısından dışarıya gösterdiğimiz, duygusal kişiliğimizi temsil eder.

Ay Burcu

Hesaplama için Natal (Doğum) bilgilerini doldurup alttaki Hesapla butonuna tıklayın.

Seçenekler için Seçenekler sekmesine bakın.

Doğum Bilgileri (Natal)

Konum Bilgileri

Seçenekler

Saat Dilimi (TZ)
Yaz Saati (DST)

Diğer Hesaplayıcılar

Yıldız HaritasıGüneş BurcuAy KişiliğiYükselen BurçAlçalan BurçÇekim BurçlarıDoğum HaritasıBirliktelik HaritasıEşleşim HaritasıGüneş DönüşüAy DönüşüGezegen Saatleri
2024 Yılı Neler Getiriyor?Hemen Öğren

Ay Burcu Nedir?

Ay Burcu Ay Burcu, karakter açısından dışarıya gösterdiğimiz, duygusal kişiliğimizi temsil eder. Ay Zodyak'ta her burcu yaklaşık iki buçuk günlük bir sürede geçer.

Hemen herkes Güneş'inin içinde bulunduğu burcu yani öz burcunu bilir. Bu konuda kulaktan dolma da olsa epey bilgi sahibidir. Fakat iş Ay'a geldiğinde durum değişir. Astrolojide Güneş'ten sonra Ay ikinci önemli faktördür ve astrolojiyle ilgilenenler için Ay'ın bulunduğu burç pek çok şey açıklar. Buna karşılık pek çok kimse doğum anındaki Ay'ın önemini bilmez.

Bir doğum haritasında Ay'ın konumu gerçekten çok önemlidir ve o kimsenin yaşam karşısındaki tutumunu, bilinçaltı tepkilerini ve güçlü, temel davranımlarını gösterir. İnsanın karşısındakiler üstünde bıraktığı ilk etki, Ay'ın onun doğum haritasındaki konumu konusunda fikir verebilir. Devamı

Doğum Haritası Raporları

Astrorehber® Doğum Haritası Raporları Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den doğum haritanızın analiz ve yorumunu içeren Astroloji Raporları satın alabilirsiniz. Bilgi ve örnek raporlar için tıklayın.

Yazılar