Güneş Dönüşü Haritası Hesaplama

Transit Güneş, yılda bir kez doğum pozisyonuna geri döner. Astroloji'de buna Güneş Dönüşü (Solar Return, SR) adı verilir.

Ay Dönüşü Haritası Hesaplama

Transit Ay, yaklaşık olarak her 28 günde bir doğum pozisyonuna geri döner. Astroloji'de buna Ay Dönüşü (Lunar Return, LR) adı verilir.

Yıldız Haritası Hesaplama

Gezegenlerin burçlar kuşağı üzerinde özel bir ana ait konumlarını gösteren sembolik şemaya Yıldız Haritası (Doğum Haritası, Horoskop) adı verilir.

Güneş Burcu Hesaplama

Güneş Burcu doğduğunuz yerde ve anda Güneş'in Zodyak'ta içinde bulunduğu burçtur. Karakterimizin temel yapısını gösterir. Güneş Zodyak'ta her burcu yaklaşık bir ayda tamamlar.

Ay Burcu Hesaplama

Ay Burcu karakter açısından dışarıya gösterdiğimiz, duygusal kişiliğimizi temsil eder. Ay Zodyak'ta her burcu yaklaşık iki buçuk günlük bir sürede geçer.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Görünüşü ve başkalarının sizi nasıl gördüğünü de ifade eder. Yükselen, yaklaşık iki saatte bir burç değiştirir.

Alçalan Burç Hesaplama

Alçalan Burç doğduğunuz sırada ufuk çizgisinde batan burçtur. Evlilik partnerini, evliliğin getirilerini ve birlikteliğin uyumunu tanımlar. Evlilik veya ilişki burcudur. Alçalan, yaklaşık iki saatte bir burç değiştirir.

Çekim Burçları (Kadın)

Astroloji erkeklerin ve kadınların ne tür kişilerden etkilendiklerine dair ipuçlarını verebilir. Çekim Burçları servisimiz, Astrorehber® Astroloji yazılımımız ile doğum haritanızı analiz ederek, bir erkek için ideal kadını veya bir kadın için ideal erkeği belirlemenin temel bir yöntemini sunuyor.

Ay Evresi Hesaplama

Astroloji'de Ay'ın hangi evresinde doğduğunuz oldukça önemlidir ve doğum anınızdaki Ay Evresi kişiliğinize dair bazı ipuçlarını verebilir. Ay Evresi servisimiz doğduğunuz veya dilediğiniz bir tarih için Ay evresini belirleyip bu evreye göre kişilik yorumunu veriyor. Ay resmine tıklayıp ilgili Ay Takvimine erişebilirsiniz.

Gezegensel Saatleri Hesaplama

Herhangi bir olayı – toplantı, evlilik, seyahat, ev alma – gerçekleştirmek için en uygun zamanı belirlemenizi sağlayan Gezegensel Saatlerin kökeni Kaldeli gezegen dizilimi olarak bilinen eski bir Astrolojik sisteme dayanmaktadır.

Ay Dönüşü Haritası

Tarih ve Yer (Doğum)

Bilgilerim
Yeri sakla

Seçeenekler sekmesinden yaz saati, ev sistemi, kart rengi gibi parametreleri değiştirebilirsiniz.

Tarih ve Yer (Dönüş)


Seçenekler


Örnek: 1,50 (En fazla ±4,99)
Örnek: 1,50 (En fazla ±4,99)
Yaz saati otomatik alınır. Elle değiştirilebilir.

Ay Dönüşü Nedir?

Ay DönüşüDünya etrafındaki transit Ay, yaklaşık olarak her 28 günde bir doğum pozisyonuna geri döner. Astroloji'de buna Ay Dönüşü adı verilir.

Astroloji'deki dört temel öngörü metodundan biri olan Ay Dönüşü, Ay'ın doğum konumuna geri döndüğü anda yeni bir doğum haritasının ortaya çıktığı prensibinden doğmuştur. Bu tanımlama Güneş Dönüşü için de aynıdır ancak Ay Dönüşü bir sonraki dönüşe kadar sadece ay boyunca hüküm sürecek olan etkileri ve eğilimleri kapsar.

Bireyler için hazırlanan Ay Dönüşü Haritası, Ruhsal Doğum Haritası olarak da isimlendirilir.

Bir Ay Dönüşü Haritası zamana ya da tarihe bakmaksızın, Ay'ın doğum günündeki aynı dereceye ulaştığı an için yapılır. Bu, o anda bulunduğunuz konuma (ülke ve şehir, enlem ve boylam) göre hesaplanır. Devamı

Ay Dönüşü Raporu

Astrorehber® Ay Dönüşü Astroloji Raporu Türkiye'nin ilk ve tek Astroloji yazılımı Astrorehber®'den Ay Dönüşü haritanızın analiz ve yorumunu içeren Astrorehber® Ay Dönüşü Raporu satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Etiketler