Ay Evresi ve Ay Kişiliği

Astroloji'de doğduğunuz Ay Evresi önemlidir ve kişiliğinize dair bazı ipuçlarını verebilir. Servisimiz dilediğiniz bir tarih için Ay evresini hesaplayıp Ay kişiliğini belirliyor.

Ay Evresi

Hesaplama için Konum (Dönüş) bilgisini doldurup alttaki Hesapla butonuna tıklayın.

Seçenekler için Seçenekler sekmesine bakın.

Doğum Bilgileri (Natal)

Konum Bilgileri

Seçenekler

Saat Dilimi (TZ)
Yaz Saati (DST)

Diğer Hesaplayıcılar

Yıldız HaritasıGüneş BurcuAy BurcuYükselen BurçAlçalan BurçÇekim BurçlarıDoğum HaritasıBirliktelik HaritasıEşleşim HaritasıGüneş DönüşüAy DönüşüGezegen Saatleri
2024 Yılı Neler Getiriyor?Hemen Öğren

Ay Kişiliği ve Ay Evreleri

Ay Evreleri Ay Kişiliği Bulma
Astroloji'de Ay'ın hangi evresinde doğduğunuz oldukça önemlidir ve doğum anınızdaki Ay Evresi kişiliğinize dair bazı ipuçlarını verebilir. Ay Evresi servisimiz doğduğunuz veya dilediğiniz bir tarih için Ay evresini belirleyip bu evreye göre Ay Kişiliğini belirliyor. Ay resmine tıklayıp ilgili Ay Takvimine erişebilirsiniz.

Ay Evreleri Nedir?
Ay Evreleri, Ay'ın aydınlık yüzünün dünyadan görünüşünde bir ay boyunca meydana gelen değişikliklerdir.

Ay kendi yoluna devam ederken sihirli bir biçimde ortaya çıkar ve ortadan kaybolur. Yeniay evresinden hemen sonra saf gümüşten yapılmış bir hilal şeklini alır ve büyüyerek Dolunay'ı oluşturur. Daha sonra yeniden görünmez evresine doğru solmaya başlar. Yeniay'ın dört çeyrek evresi – Yeniay, İlkdördün, Dolunay, Sondördün – her canlının büyüme ve gelişim evresine karşılık gelir.

Ay takvimimizden Ay'ın büyümesini ve küçülmesini kolayca izleyebilirsiniz. Ancak o anda takvimimize bakamıyor ve Ay'ın büyüdüğünü veya küçüldüğünü merak ediyorsanız işte size kolay bir çözüm. Sağ elinizle C şekli yaptığınızda (elinizi hilal şeklinde kıvırarak) eliniz hilalin çevresini kaplarsa, Ay giderek büyüyordur. Bu, geliştirmek ve arttırmak istediğiniz şeylere başlamak için iyi bir zaman olduğunu gösterir. Sol elinizle C şekli yaparsanız ve hilalin çevresini kaplarsa da, Ay küçülüyor demektir. Bu da, projelerinizi bitirmek ve istemediğiniz şeylerden kurtulmak için iyi bir zamandır. Devamı

Ay Dönüşü Raporu

Astrorehber® Ay Dönüşü Astroloji Raporu Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den Ay Dönüşü haritanızın analiz ve yorumunu içeren Astrorehber® Ay Dönüşü Raporu satın alabilirsiniz. Bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Yazılar