Burç Uyumu Bulma

Aşağıdaki uygulamamızda Güneş burçlarının karşılıklı uyumlarını veriyoruz. Cinsiyetinizi, sizin ve partnerinizin burçlarını seçin, Güneş burçlarınızın uyumunu öğrenin.

Burç Uyumu


Burç Uyumu ve Uyum Analizi

Burç Uyumu uygulamamız, Güneş burçlarının karşılıklı uyumlarını gösterir. Astroloji'de iki kişinin uyum analizinde sadece Güneş burçlarının ele alınmasının yeterli olmadığını ve sitemizdeki diğer servislerde çok daha fazla bilgi ve ileri düzey tekniği bir araya getirdiğimizi de belirtmemiz gerekiyor. Örneğin Sinastri Analizi bu tip bir servisimizdir. Sayfanın altında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

İlişkinizi Yorumluyoruz

Burçların Uyumları - Burç Uyumları - Uyum Analizi Burçların Aşk, Evlilik ve Cinsellik Uyum Tablosu bu sayfamızda yer almaktadır.

Eksiksiz bir uyum analizinde, önce her bir kişinin Doğum Haritası çıkartılır. Sonra bu haritaların birleştirilmesinden oluşan Birliktelik (Kompozit) Haritası ve yan yana getirilerek eşleştirilmesinden oluşan Sinastri (Eşleşim) Haritası ayrı ayrı incelenir.

Bu bölümdeki Birliktelik Haritası ve Sinastri Haritası servislerimiz, bu teknikleri kullanarak hazırladığımız uygulamalardır.

Astrorehber Astroloji yazılımımız tarafından profesyonel ilişki uyum analizi yapan Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporumuzu satın alabilirsiniz.

Servisler

Yazılar