Astroloji Rehberi 2000 - Yorumcu.com 2000 Burç Yorumları

Yıllar: 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000
Yorumcu 2000 Burçlar KOÇ (21 MART – 19 NİSAN)
Koç'lar oldukça iyi bir döneme giriyorlar. Ağustos ayından itibaren önemli fırsatlarla karşılaşabilirler. İletişim ve haberleşme yoğunluğu içinde olacaklar. Koç burcundakiler için kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri bir dönem başlıyor.

21 Mart - 1 Nisan: Bu dönemde doğan Koç'lar büyük enerjiyle dolacaklar, Neptün’ün yaratıcı enerjisiyle hareket edecekler. Önemli fırsatlarla karşılaşacak, yoğun iletişim içinde olacaklar.

2 - 11 Nisan: Ağustos ayından itibaren beklemedikleri kadar iyi şartlara kavuşabilirler, yaratıcı ve aktif davranıp, çevrelerindeki yenilik ve değişikliklere uyum sağlayabilecekler.

12 - 20 Nisan: Bu yıl son on günlük dönemde doğan Koç'lar için de iyi şartlar ve yeni fırsatlar sunuyor. Jüpiter’in şans veren etkisini Mart ayına kadar hissedecekler. İletişim ve sosyal yaşantıları yoğunlaşacak.
BOĞA (20 NİSAN – 21 MAYIS)
Boğa'lar 1999 yılını mücadeleli ve engellerle dolu geçirdiler, son on günlük dönemde doğanlar Ağustos ayına kadar aynı engellerle karşılaşacaklar. Ama Ağustos ayından sonra onlar da iyi döneme giriyorlar. Geçen yılın sıkıntılarını üstlerinde atıp, öğrendikleri derslerin sonuçlarıyla karşılaşacaklar.

21 Nisan - 1 Mayıs: 2000 yılına ilk on günlük dönemde doğanlar çok rahat başlayacaklar, geçen yılın sıkıntılarını üstlerinden atıp, rahat nefes alacaklar. Bu yılı sakin ve rahat geçirecek, olumlu enerjiyle dolu olacaklar.

2 - 12 Mayıs: İkinci on günlük dönemde doğan Boğa'lar da iyi döneme giriyorlar. Eski sıkıntılarından eser kalmadığını görecek, yeni başlangıçlar yapacaklar.

13 - 21 Mayıs: Son on günlük dönemde doğan Boğa'lar hala Satürn’ün etkisinden kurtulamadılar. Ancak Ağustos ayından itibaren rahat nefes alacaklar, sıkıntılarını üstlerinden attıklarını görecekler. Yaşadıkları sıkıntıların mücadele güçlerini arttırdıklarını görecek, Ağustos ayından itibaren yepyeni bir enerjiyle yeni başlangıçlar yapacaklar.
İKİZLER (22 MAYIS – 21 HAZİRAN)
İkizler için 2000 senesi önemli bir devre başlangıcı olacak. Ağustos ayından itibaren şartları biraz ağırlaşacak, engellerle mücadele edecekler, kendilerini ispatlamak için çok çaba sarf etmeleri gerekebilir.

22 Mayıs - 1 Haziran: İlk on günlük dönemde doğan İkizler Ağustos ayına kadar sakin ve rahat bir devre geçirecekler, Ağustos ayından itibaren ise engelli ve mücadele dolu bir yıla başlangıç yapacaklar, bu sizi endişelendirmesin, kendinizi ispatlamak için bu engellere ihtiyacınız olacak ve bu yıl güçlendiğinizi hissedeceksiniz.

2 - 12 Haziran: İkinci on günlük dönemde doğanlar bu yıl rahat bir yıla geçiş yapacaklar, iletişim ve yoğunluğu aynı tarzda devam edecek.

12 - 21 Haziran: Son on günlük dönemde doğan İkizler bu yıla iyi başlangıç yapacak, İlk dönemde doğanlar kadar engellerle mücadele etmeleri gerekmiyor. Heyecanlı ve dolu yaşamaya devam edecekler.
YENGEÇ (22 HAZİRAN – 23 TEMMUZ)
Yengeç'ler geçen seneyi oldukça iyi geçirdiler. Bu sene de rahatlar. Olumlu ya da olumsuz herhangi bir açı almıyorlar.

22 Haziran - 2 Temmuz: İlk on günlük dönemde doğan Yengeç'ler rahat bir seneye başlıyorlar, geçen senede önemli problemler yaşamamışlardı, Bu yılda onlar için sakin ve güzel geçecek.

3 - 13 Temmuz: İkinci on günlük dönemde doğan Yengeç'ler tüm Yengeç'ler gibi rahat ve olumlu enerjiyle dolular. Sorunsuz bir yıla başlangıç yapacaklar. İstedikleri şartlara kavuşmak için çalışırlarsa kolayca başarıya ulaşacaklar.

14 - 23 Temmuz: Son on günlük dönemde doğan yengeçler tüm Yengeç'ler gibi rahatlar ve iyi bir seneye girdiler. Doğum haritalarında önemli kritik açılar yoksa onlar da problemsiz bir yılın tadını çıkartacaklar.
ASLAN (24 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS)
Aslan'lar 1999 yılında en çok zorlanan üç burçtan biriydi. Önemli sıkıntılarla karşılaştılar. 2000 yılında ise artık rahatlıyorlar. Ağustos ayından itibaren 2,5 sene sürecek fırsatlarla dolu bir yıla giriyorlar.

24 Temmuz - 2 Ağustos: İlk on günlük dönemde doğan Aslan'lar güzel bir yıla başlangıç yapıyorlar, kendilerini başarıya çok yakın hissedecekler, yepyeni bir enerjiyle güzel başlangıçlar yapacaklar.

3 - 13 Ağustos: İkinci on günlük dönemde doğan Aslan'lar 2000 yılına rahat girecekler, geçen yılın sıkıntılarından sonra kendilerini rahatlamış hissedecekler. Bu yıl geçen yılın onlara verdiği güç ve azimle başarıya çok yakın olduklarını görecekler.

14 - 23 Ağustos: Son on günlük dönemde doğan Aslan'lar Ağustos ayına kadar geçen yılın sıkıntı ve problemlerini çözmekle uğraşabilirler. Ağustos ayından sonra ise rahatlayacak, tüm sıkıntılarını üstlerinden atacaklar.
BAŞAK (24 AĞUSTOS – 23 EYLÜL)
Başak'lar geçen seneyi oldukça iyi geçirdiler, 2000 yılında ise biraz zorlanabilirler. İletişim konusunda güçlük çekebilir, kendilerini ifade etmekte zorlanabilirler. Ağustos ayından itibaren engellerle karşılaşabilirler.

24 Ağustos - 3 Eylül: İlk on günlük dönemde doğan Başak'lar 2000 yılına iyi giriyor yalnız Ağustos ayından itibaren problemlerini çözmekle uğraşabilir, iletişim ve çevreyle olan ilişkilerinde zorlanabilirler.

4 - 13 Eylül: İkinci on günlük dönemde doğan Başak'lar için geçen sene gibi sakin bir yıl olacak, problemsiz ve rahat bir yıl onlar için. İletişim konusunda biraz sıkıntı çekseler de, ilk on günlük dönemde doğanlar kadar sıkılmayacaklar.

14 - 23 Eylül: Son on günlük dönemde doğan Başak'lar diğer Başaklardan daha rahat bir yıla giriyorlar. Geçen sene gibi rahat ve sıkıntısız bir yıl. Kendilerini daha iyi ifade edebilecek, fırsatlarla karşılaşacaklar.
TERAZİ (24 EYLÜL – 23 EKİM)
Terazi'ler geçen yılda kötü etki almıyorlardı, 2000 yılında ise en iyi yıla giren iki burçtan birisi olacak. İletişim ve çevreleriyle olan ilişkileri çok iyi. Kendilerini iyi ifade edebilecekler.

23 Eylül - 2 Ekim: İlk on günlük dönemde doğan Terazi'ler en iyi açıları alacaklar. Kendilerini huzurlu hissedecek, önlerine çıkan fırsatlardan yararlanabilecekler.

3 - 13 Ekim: İkinci on günlük dönemde doğan Terazi'ler iyi bir yıla başlangıç yapıyorlar. Yeni şartlar ve fırsatlarla dolu bir yıla giriyorlar.

14 - 22 Ekim: Son on günlük dönemde doğan Terazi'ler diğer Terazi'ler gibi iyi bir yıla giriyorlar. Çevreleriyle olan ilişkilerini yenileyebilecek, yeni başlangıçlara adım atacaklar.
AKREP (24 EKİM – 22 KASIM)
Akrep'ler geçen seneyi oldukça zor geçiren burçlardan biriydi, bu sene Ağustos ayından itibaren olumlu ya da olumsuz herhangi bir etki almıyorlar. Rahat geçirecekleri bir sene olacak.

23 Ekim - 2 Kasım: İlk on günlük dönemde doğan Akrep'ler sakin bir yıla giriyorlar, istediklerini yapabilecek potansiyele sahipler. Rahat ve huzurlu bir yıl onlar için.

3 - 12 Kasım: İkinci on günlük dönemde doğan Akrep'ler sıkıntılarını atmaya başladılar, geçen yıl epey problem çözmekle uğraştılar. 2000 yılında ise rahat bir döneme başlangıç yapıyorlar. İstediklerini yapabilecek gücü ve şartları bulacaklar.

13 - 22 Kasım: Son on günlük dönemde doğan Akrep'ler 2000 yılına geçen yıldan kalma problemleri çözmeye devam ederek başlangıç yapacaklar. Ağustos ayından sonra ise rahatlıyor, geçen senenin sıkıntılarını üstlerinden atıyorlar.
YAY (23 KASIM – 21 ARALIK)
Yay'lar Ağustos ayından itibaren biraz zorlanabilirler. Balık ve Başak burçları kadar sert etki almasalar da zıt etki altına giriyorlar. Bu da onlar için bir tür hasat zamanı etkisi yapabilir. Geçmiş yıllarındaki olumsuz eylemlerinin sonuçlarıyla karşılaşabilirler.

23 Kasım - 1 Aralık: İlk on günlük dönemde doğan Yay'lar 2000 yılına rahat bir geçiş yapıyorlar, Ağustos ayından itibaren ise zıt etki altına giriyorlar. Geçmiş yıllarındaki olumsuz eylemlerinin sonuçlarıyla karşılaşabilirler.

2 - 11 Aralık: İkinci on günlük dönemde doğan Yay'lar 2000 yılına rahat bir geçiş yapacaklar, yıl sonuna kadar onları etkileyen olumsuz herhangi bir etki yok. Sorunsuz bir yıl onlar için.

12 - 22 Aralık: Son on günlük dönemde doğan Yay'lar da 2000 yılına güzel giriyorlar, Problemsiz ve sorunsuz başlangıç yapacaklar, yıl sonuna kadar da olumsuz etkileyen bir açı altında değiller.
OĞLAK (22 ARALIK – 20 OCAK)
Oğlak'lar geçen seneyi mükemmel geçirdiler, bu sene ise gene rahatlar, olumlu ya da olumsuz herhangi bir açı altında değiller.

22 - 31 Aralık: İlk on günlük dönemde doğan Oğlak'lar 2000 yılına iyi başlangıç yapıyorlar, geçen sene kazandıkları enerji ve olumlu şartlarla bu sene de huzurlu ve rahat olacaklar.

1 - 10 Ocak: İkinci on günlük dönemde doğan Oğlak'lar da, diğer Oğlak'lar gibi problemsiz ve huzurlu bir yıla giriyorlar. Geçen sene ki, olumlu şartlar bu senede devam edecek.

11 - 20 Ocak: Son on günlük dönemde doğan Oğlak'lar bu yılı rahat ve sıkıntısız geçirecekler, geçen sene yaşadıkları olumlu şartları bu yılda bulacaklar.
KOVA (21 OCAK – 19 ŞUBAT)
Kova'lar geçen sene çok zorlandılar, her türlü engellerle mücadele etmek zorunda kaldılar. Ağustos ayından itibaren mükemmel bir seneye giriyorlar. Bütün sıkıntılarını atacak, önemli fırsatlarla karşılaşacaklar.

21 - 29 Ocak: İlk on günde doğan Kova'lar Ağustos ayından itibaren mükemmel bir seneye giriyorlar, Hayal ettikleri ve istedikleri her türlü şartı bulacak, hayallerini gerçekleştirebilecekler. Onlar için mükemmel bir yıl.

30 Ocak - 8 Şubat: İkinci on günde doğan Kova'lar iyi bir yıla başlangıç yapıyorlar, İstedikleri şartları bulacaklar, enerjileri yüksek ve geçen sene ki sıkıntılarını atıyorlar.

9 - 18 Şubat: Son on günde doğan Kova'lar, diğer Kova'lar kadar problemsiz ve rahat bir yıla başlangıç yapmıyorlar, hala geçen yılkı problemleri çözmeye devam edecekler, Ağustos ayından sonra ise onlarda rahatlayacak, istedikleri şartları kolayca elde edecekler.
BALIK (20 ŞUBAT – 20 MART)
Balık'lar da Başak'lar gibi zor seneye giriyorlar. Kendilerini ifade etmekte zorlanacaklar. Anlaşılmamaktan yakınabilirler. Ağustos ayından itibaren çeşitli engellerle mücadele etmeleri gerekebilir.

19 - 29 Şubat: İlk on günlük dönemde doğan Balık'lar yıla iyi başlangıç yapacaklar, Ağustos ayından itibaren ise biraz zorlanabilirler, kendilerini ifade etmekte güçlük çekecekler, istekleri şartlara kavuşmak için çaba harcamaları gerekebilir.

1 - 10 Mart: İkinci on günlük dönemde doğan Balık'lar, ilk dönemde doğanlara nispeten daha iyi bir yıla girecekler, üstlerinde fazla engel ve mücadele etmeleri gereken şartlar yok.

11 - 20 Mart: Son on günlük dönemde doğan Balık'larda ikinci on günlük dönemde doğanlar gibi iyi bir yıla giriş yapıyorlar. Yıl sonuna kadar onları engelleyecek herhangi bir durumla karşılaşmayacaklar.
Yorumlar: Altan Yıldız - © 30 Aralık 1999 Yorumcu.com