Astroloji Rehberi 2001 - Yorumcu.com 2001 Burç Yorumları

Yıllar: 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000
Yorumcu 2001 Burçlar KOÇ (21 MART – 19 NİSAN)
Koç'lar 2001 yılında fırsatlarla dolu bir sene yaşayacaklar. 21 Nisan 2001 tarihinden itibaren iletişim ağlarıyla dopdolu olacaklar. Kardeşleri, yakın çevre konularında iletişim ve bağları artacak. Bu dönem yıl sonuna hatta 2002 yılının yarısına kadar böyle devam edecek. İstedikleri teklifler önlerine gelebilir, onlara bu teklifleri değerlendirmek kalacak. Kolay ve fırsatlarla dolu bir yıl.

21 Mart - 1 Nisan: Bu dönemde doğan Koç'lar 21 Nisan 2001'den itibaren bekledikleri tekliflerle karşılaşacaklar. Yoğun enerjileri var ve onları önemli fırsatlar bekliyor. Oldukça elverişli olan bu dönem Eylül 2000'e kadar yoğun olarak devam edecek. Özellikle yükselen burçları Terazi, Koç ve Kova olan Koç burçları, önemli iş teklifleriyle karşılaştıkları gibi parasal durumlarında da güzel gelişmeler yaşayacaklar. Neptün'ün yaratıcı enerjisiyle hareket edip yoğun bir iletişim içinde olacaklar.

2 - 11 Nisan: Bu dönemde doğan Koç'lar, Ağustos 2001 ayından itibaren beklemedikleri kadar iyi şartlara kavuşabilirler. Yakın çevrelerinden önemli destekler görecekler. Kardeşleri ve yakın çevresiyle sorunlarını olanlar bunları çözüp, yoğun ve sıcak iletişimi yakalayacaklar. Yapacakları tek şey, önlerine gelen fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmak.

12 - 20 Nisan: Bu yıl son on günlük dönemde doğan Koç'lar için de iyi şartlar ve yeni fırsatlar sunuyor. Ateşli yapılarıyla girdikleri yoğun iletişim ağının başarılarla sonuçlanmasını sağlayacaklar. İletişim, kardeş ve yakın çevre konularında zirvede olacakları güzel bir yıl sunuluyor.
BOĞA (20 NİSAN – 21 MAYIS)
Boğa'lar 1999 yılını mücadeleli ve engellerle dolu bir şekilde geçirdiler. 2000 yılında da özellikle 21 Nisan - 1 Mayıs arasında doğan Boğa'lar pek rahat değillerdi. 2001 yılında bu sıkıntıları tamamen atmanın rahatlığını yaşayacaklar. Maddi konularında önemli düzelmeler görülecek. Huzurlu bir yıl yaşayacaklar. 1999 ve 2000 yılının yorgunluğunu atarak bol bol dinlenmeye fırsat bulacaklar. Son iki yılda yaşadıkları mücadele ve engel aşma konularında aldıkları derslerin sonuçlarıyla karşılaşacaklar. Bu yıla oldukça güçlü ve rahat giriyorlar.

21 Nisan - 1 Mayıs: Bu dönemde doğan Boğa'lar diğer dönemlerde doğanlardan çok daha rahat olacak. Dinlenmenin ve huzurlu bir yıl geçirecek olmanın mutluluğunu yaşayacak olan Boğa'lar için sıkıntılar bitti. Aldıkları derslerin güzel ödülleriyle karşılaşacaklar.

2 - 12 Mayıs: İkinci on günlük dönemde doğan Boğa'lar da iyi yıllarına giriyorlar. Maddi konularda rahatlama yaşayacaklar. Mücadele ve maddi kayıplarının sona ermesi onlara da rahat nefes aldıracak. Artık ödüllendirilme vaktinin geldiği bu dönemde kazançları çok iyi olacak. Huzurlu ve rahat bir yıl geçirecekler.

13 - 21 Mayıs: Son on günlük dönemde doğan Boğa'lar hala Satürn'ün etkisinden kurtulamadılar. 21 Nisan 2001 tarihinden itibaren onlar da rahat bir nefes alacaklar. Zor ve engellerle dolu 1,5 yılı geride bırakarak maddi kayıpların sona ereceği bir döneme girecekler. Yoğun geçirdikleri yıllardan sıyrılarak dinlenmenin tadına varacaklar. Nisan'dan itibaren huzurlu ve rahat bir yıl olacak.
İKİZLER (22 MAYIS – 21 HAZİRAN)
İkizler için 2001 geçen seneki gibi zorlu bir yıl sayılabilir. İletişim konularında engellerle karşılaşacaklar. Sevdikleriyle ve iş konularında iletişim kopuklukları, kısa dönem ayrılık ve yalnızlıklar yaşayabilirler. Ama 2000 senesinde bu konularda önemli deneyimler yaşadıkları için artık daha tecrübeliler. Engelleri daha rahat aşacaklar. Yine de İkizler burcu kendilerinden mücadele isteyen önemli bir yıla girecek. Önlerindeki çıta yükselecek ve onların daha yükseğe atlayıp, güçlenmesi istenecek. Zorlu geçecek bir yıl olmasına rağmen, daha da güçlenerek bu yıldan çıkmasını başaracaklar. Bu yılın ödüllerle dolu sonuçlarını ise 2002 yılında alacaklar.

22 Mayıs - 1 Haziran: İlk on günlük dönemde doğan İkizler 21 Nisan 2001 ayına kadar rahatlar. Bu tarihten itibaren mücadele yılına giriyorlar. İş konularında iletişim bozukluğu yaşayabilir, engellerle mücadele etmeleri gerekebilir. Ama bu dönemden güçlenerek çıkacaklar. Sevdikleriyle kısa ayrılıklar yaşayabilirler. Sabırlı ve güçlü olmaları istenecek. Bunu başarırlarsa 2002 yılında büyük ödüllerle karşılaşacaklar. Evrak kaybolmaları, yazışma ve tekliflerde sıkıntı ve engeller bu yıl rastlayabilecekleri aksilikler olabilir. Bu tür konularda dikkatli olmaları gerekiyor.

2 - 12 Haziran: İkinci on günlük dönemde doğanlar bu yıl rahat bir yıla geçiş yapacaklar, iletişim ve yoğunluğu aynı tarzda devam edecek. Eylül 2001 ayından itibaren onlar da zorlu bir döneme giriyorlar. Kısa dönem yalnızlıklarla baş etmeleri gerekecek. Yine de bu yıldan güçlenerek çıkmayı başaracaklar. Maddi ve iletişim konularında sıkıntılar yaşabilirler.

12 - 21 Haziran: Son on günlük dönemde doğan İkizler bu yıla iyi başlangıç yapacak, İlk dönemde doğanlar kadar engellerle mücadele etmeleri gerekmiyor. Diğer dönem İkizler gibi engeller ve sıkıntılarla karşılaşmayacaklar. Heyecanlı ve dolu dizgin bir yaşantıları olacak. 2001 yılının en şanslı İkizler'i bu dönemde doğanlar. Onlar için rahat bir yıl ve mücadele etmeleri gerekmeyecek.
YENGEÇ (22 HAZİRAN – 23 TEMMUZ)
Yengeç'ler geçen seneyi oldukça iyi geçirdiler. Bu sene de rahatlar. Olumlu ya da olumsuz bir açı etkisi almıyorlar. Onlar için iyi bir yıl olacak.

22 Haziran - 2 Temmuz: İlk on günlük dönemde doğan Yengeç'ler geçen sene olduğu gibi rahat bir seneye başlıyorlar. Bu yıl da onlar için sakin ve güzel geçecek. Aileleriyle iletişimleri artacak ve sıcak bir yuvanın özlemini duyanlar bu yıl bunları gerçekleştirme fırsatları yakalayacak. Evlerinden uzak olan Yengeç'ler ailelerine tekrar kavuşabilirler. Evlenmek isteyen Yengeç'ler de bu yıl uygun fırsatlarla karşılaşacaklar.

3 - 13 Temmuz: İkinci on günlük dönemde doğan Yengeç'ler de rahat ve olumlu enerjiyle dolular. Sorunsuz bir yıla başlangıç yapacaklar. İstedikleri şartlara kavuşmak için çalışırlarsa kolayca başarıya ulaşacaklar.

14 - 23 Temmuz: Son on günlük dönemde doğan Yengeç'ler diğer Yengeç'ler gibi rahatlar ve iyi bir seneye girecekler. Doğum haritalarında önemli kritik açılar yoksa onlar da problemsiz bir yılın tadını çıkartacaklar.
ASLAN (24 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS)
Aslan'lar 1999 ve 2000 yılının ortalarına kadar en çok zorlanan üç burçtan biriydi. Önemli sıkıntılarla karşılaştılar. 2001 yılında ise artık rahatlıyorlar. Koç'larla birlikte en çok fırsatlarla karşılaşacak olan burçlardan biri de Aslan burcu olacak.

24 Temmuz - 2 Ağustos: İlk on günlük dönemde doğan Aslan'lar güzel bir yıla başlangıç yapıyorlar, kendilerini başarıya çok yakın hissedecekler, yepyeni bir enerjiyle güzel başlangıçlar yapacaklar. Nisan 2001 ayından itibaren her türlü uygun fırsatlarla karşılaşacaklar. Yaratıcılıkları artarak aşık olma potansiyelleri yükselecek. 2001 yılında delice aşık olan çok Aslan göreceğiz.

3 - 13 Ağustos: İkinci on günlük dönemde doğan Aslan'lar 2001 yılına rahat girecekler, geçen yılın sıkıntılarından sonra kendilerini rahatlamış hissedecekler. 2001'de geçen yılın onlara verdiği güç ve azimle başarıya çok yakın olduklarını görecekler. Bu dönemde doğan Aslan'ların da yaratıcılıkları da en üst seviyede olacak. Duygusallıkları yoğun ve aşık olma potansiyelleri oldukça güçlü. Maddi durumlarında düzelme olarak, kazandıklarını yaratıcılıkları ve hobilerine harcayacaklar. Aşk 2001'de Aslan'ların odaklandıkları temel konu.

14 - 23 Ağustos: Son on günlük dönemde doğan Aslan'lar, 2001'i parasal durumlarının iyileşmesi ile karşılayacaklar. Son 2,5 senenin sıkıntılarını üstlerinden atmanın huzur ve rahatlığını yaşayacaklar. Her şeyden önce yaratıcılıkları artacak. Bu sene şov dünyasında zirveye tırmanan Aslan'larla sık karşılaşacağız. Aşk potansiyelleri de yüksek olan Aslan'ların 2001 adeta keyif yılı. Tadını çıkartabilirler.
BAŞAK (24 AĞUSTOS – 23 EYLÜL)
Başak'lar geçen seneyi oldukça iyi geçirdiler, ancak 2001 yılında iletişim konusunda güçlük çekebilir ve kendilerini ifade etmekte zorlanabilirler. Nisan 2001 ayından itibaren engellerle karşılaşabilirler. Zor dönem geçiren 3 burçtan biri olmasına karşın, geçen yıl geçirdikleri iyi dönemin onlara sağladıkları enerjiyle bu yılın zorluklarının üstesinden kolaylıkla gelebilecekler. İş kurmak için riskli bir dönem. Yapacakları her türlü yatırım ve başlangıçları iyi düşünerek değerlendirmeleri gerekiyor. Ayrıca sağlık konularında da dikkatli olmalılar.

24 Ağustos - 3 Eylül: İlk on günlük dönemde doğan Başak'lar 2001 yılına iyi giriyor. Ancak, Ağustos 2001 ayından itibaren problemlerini çözmekle uğraşabilir, iletişim ve çevreyle olan ilişkilerinde zorlanabilirler. İş konularında ve maddi konularda sıkıntı yaşanabilir. Her konuda iyi düşünerek karar vermeleri gerekecek. Geçen yıl aldıkları olumlu enerji sayesinde büyük bir zorlanmayla karşılaşmayacak olmalarına karşın 2001 yılının en sinirli kişileri Başak burçları olacak. Yakınlarından destek ve daha çok ilgi bekleyecekler.

4 - 13 Eylül: İkinci on günlük dönemde doğan Başak'lar için 2001 geçen yıl olduğu gibi sakin geçecek, onları problemsiz ve rahat bir yıl bekliyor. İletişim konusunda biraz sıkıntı çekecekler, ancak ilk on günlük dönemde doğanlar kadar sıkılmayacaklar. Yatırım için iyi bir yıl değil. Her türlü teklife dikkatlice yaklaşmalılar. Sağlık konularına da özen göstermeleri gerekebilir.

14 - 23 Eylül: Son on günlük dönemde doğan Başak'lar diğer Başak'lardan daha rahat bir yıl geçirecekler. Onları geçen sene olduğu gibi rahat ve sıkıntısız bir yıl bekliyor. Kendilerini daha iyi ifade edebilecek, uygun fırsatlarla karşılaşacaklar. Diğer dönemlerde doğan Başak'lara kıyasla son on günlük dönemde doğan Başaklar 2001 yılını daha iyi geçirecekler. Yine de yatırım, sağlık ve iş konularında dikkatli olmalarında yarar var.
TERAZİ (24 EYLÜL – 23 EKİM)
2001 yılında yıldızı en parlak olan burçlardan biri de Terazi. Terazi'ler geçen yılda kötü etki almıyorlardı, fakat 2001 yılında en iyi yıla giren iki burçtan birisi olacak. İletişim ve çevreleriyle olan ilişkileri çok iyi. Kendilerini daha iyi ifade edebilecekler. Önlerine her türlü fırsat çıkabilir. Aşık Terazi'lerle de çok sık karşılaşacağız. Bu yıl Terazi'lerin yılı.

23 Eylül - 2 Ekim: İlk on günlük dönemde doğan Terazi'ler en iyi açıları alıyorlar. Kendilerini huzurlu hissederek önlerine çıkan fırsatlardan yararlanabilecekler. Bu yıl özellikle 29 yaşındaki Terazi'lerin evlilik yılı sayılabilir. Nişanlanan ve evlenen çok sayıda Terazi'yle karşılaşacağız. Her türlü fırsat önlerine gelecek. Maddi durumlarında düzelme olacak. Özellikle yükselen burcu Kova ve Terazi olanlar, maddi açıdan zirvede olacaklar. Bu yılın tadını mutlaka çıkartmalılar. Ayrıca yaratıcılıkları da en üst düzeyde olacak.

3 - 13 Ekim: İkinci on günlük dönemde doğan Terazi'ler iyi bir yıla giriyorlar. Yeni şartlar ve fırsatlarla dolu bir yıl geçirecekler. Bol bol dinlenecek ve gezmeye daha çok zaman ayırabilecekler. 2001 bu dönemde doğan Terazi'ler için de evlilik yılı olarak değerlendirebilir. Aşk ve yaratıcılık alanlarında potansiyellerinin zirvesindeler.

14 - 22 Ekim: Son on günlük dönemde doğan Terazi'ler diğer Terazi'ler gibi iyi bir yıla giriyorlar. Çevreleriyle olan ilişkilerini yenileyebilecek, yeni başlangıçlara adım atacaklar. Diğer dönemlerde doğan Terazi'ler kadar olmasa da, onlar da bu yılın güzel fırsatlarından yararlanabilecek. Evlilik ve aşk konuları en çok odaklandıkları konular arasında.
AKREP (24 EKİM – 22 KASIM)
Akrep'ler geçen seneyi oldukça zor geçiren burçlardan biriydi, bu sene Ağustos ayından itibaren olumlu ya da olumsuz herhangi bir etki almıyorlar. 2001 onlar için rahat geçirecekleri bir sene olacak.

23 Ekim - 2 Kasım: İlk on günlük dönemde doğan Akrep'ler sakin bir yıla giriyorlar, istediklerini yapabilecek potansiyele sahipler. Onlar için rahat ve huzurlu bir yıl olacak. Son 1,5 senedir yaşadıkları sıkıntıları bırakacaklar. Olumlu ya da olumsuz bir etki almayan Akrep'ler için aşk ve cinsellik bu yıl da odaklandıkları öncelikli konular. Maddi durumları ise gayet iyi. Planladıkları yatırımları yapabilir, iş tekliflerini kabul edebilirler.

3 - 12 Kasım: İkinci on günlük dönemde doğan Akrep'ler yılın başlarından itibaren sıkıntılarını atacaklar. Geçen yıl yoğun bir şekilde problem çözmekle uğraştılar. 2001 yılında ise rahat bir döneme başlangıç yapıyorlar. İstediklerini yapabilecek gücü ve şartları bulacaklar. Özellikle maddi konularda istediklerini gerçekleştirme fırsatları elde edecekler. Cinsellik ve aşk konularında diğer dönemlerde doğan Akrep'ler gibi yüksek potansiyellerini kullanabilecekleri bir yıl geçirecekler.

13 - 22 Kasım: Son on günlük dönemde doğan Akrep'ler 2001 yılına geçen yıldan kalma problemleri çözmeye devam ederek güzel bir başlangıç yapacaklar. Nisan 2001'den sonra rahatlayacaklar, geçen senenin sıkıntıları geride kalacak. Onlar için artık dinlenme vakti. Bol bol dinlenerek enerji toplayacaklar. Akrep'in güçlü bir burç olmasından dolayı enerji toplamaları uzun sürmeyecek. Yine aynı hırsla işlerine ve özel yaşamlarına odaklanmaya devam edecekler.
YAY (23 KASIM – 21 ARALIK)
Yay'lar Nisan 2001 ayından itibaren biraz zorlanabilirler. Balık ve Başak burçları kadar sert etki almasalar da zıt etki altına giriyorlar. Bu da onlar için bir tür hasat zamanı etkisi yaratabilir. Geçmiş yıllardaki olumsuz eylemlerinin sonuçlarıyla karşılaşabilirler.

23 Kasım - 1 Aralık: İlk on günlük dönemde doğan Yay'lar 2001 yılına rahat bir geçiş yapıyorlar, Nisan 2001 ayından itibaren ise zıt etki altına girecekler. Geçmiş yıllardaki olumsuz eylemlerinin sonuçlarıyla karşılaşabilirler. Çok güçlü olmamakla beraber, bu yıl onların mücadele yılı olacak. Ayrıca değişmeye büyük bir istek duyacaklar. Görüşlerinde, değer yargılarında ve iç dünyaları hakkında muhasebe yapacakları bir değişim yılı olacak.

2 - 11 Aralık: İkinci on günlük dönemde doğan Yay'lar da 2001 yılına rahat bir geçiş yapacaklar. Yıl sonuna kadar olumsuz bir etki almıyorlar. İlk on günlük dönemde doğan Yay'lar kadar mücadele ve değişim içine girmeyecekler. Yine de iş ve aşk konularında dikkatli olmaları gerekiyor. İlk dönemde doğan Yay'lar gibi bir hasat dönemi geçirecek olmalarına rağmen, bu yılı daha hafif etkilerle atlatmayı başaracaklar.

12 - 22 Aralık: Son on günlük dönemde doğan Yay'lar da 2001 yılına problemsiz ve iyi bir başlangıç yapıyorlar. Yıl sonuna kadar da olumsuz bir açı etkisinde olmayacaklar. Diğer dönemlerde doğan Yay'lara kıyasla en sorunsuz yılı son on günlük dönemde doğan Yay'lar yaşayacaklar.
OĞLAK (22 ARALIK – 20 OCAK)
Oğlak'lar geçen seneyi mükemmel geçirdiler, bu seneyi de rahat geçirecekler. Olumlu ya da olumsuz herhangi bir açı etkisinde değiller. Bu yıl uğraşacakları ve enerjilerini harcayacakları konular arasında öncelikli olarak iş ve kariyer gelecek. Rahat olabilecekleri 2001 içinde önemli iş teklifleriyle karşılaşabilirler.

22 - 31 Aralık: İlk on günlük dönemde doğan Oğlak'lar 2001 yılına iyi bir başlangıç yapacaklar, geçen sene kazandıkları enerji ve olumlu şartlarla bu seneyi de huzurlu ve rahat geçirecekler. En şanslı oldukları konu ise sağlık. Kolay kolay hastalanmayacakları bu yıl sağlıkları mükemmel olacak.

1 - 10 Ocak: İkinci on günlük dönemde doğan Oğlak'lar da, diğer Oğlak'lar gibi problemsiz ve huzurlu bir yıla giriyorlar. Geçen sene içinde bulundukları olumlu şartlar bu sene de devam edecek. Sağlık, iş ve kariyer konularında şansları giderek artacak. Geçen yıl olumlu değerlendirebildikleri iş konularında güzel sonuçlarla karşılaşarak mükafatlandırılacaklar. Huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirecekler.

11 - 20 Ocak: Son on günlük dönemde doğan Oğlak'lar bu yılı rahat ve sıkıntısız geçirecekler, geçen sene yaşadıkları olumlu şartları bu yıl da bulacaklar. Diğer Oğlak'lar gibi sağlık, iş ve kariyer konularında zirvede olacaklar. Rahat ve huzurlu bir yıl geçirecekler.
KOVA (21 OCAK – 19 ŞUBAT)
Kova'lar geçen sene çok zorlandılar, birçok engellerle mücadele etmek zorunda kaldılar. Nisan 2001 ayından itibaren ise mükemmel bir döneme giriyorlar. Bütün sıkıntılarını atarak, önemli fırsatlarla karşılaşacaklar. Kova'lar bu yılı en iyi geçirecek iki burçtan biri. Onlar için her konuda başarı gözüküyor.

21 - 29 Ocak: İlk on günde doğan Kova'lar Nisan 2001 ayından itibaren mükemmel bir seneye giriyorlar. Hayal ettikleri ve istedikleri her türlü fırsatla karşılaşarak, hayallerini gerçekleştirebilecekler. Onlar için mükemmel bir yıl. Bu yıl aşk ve maddi konularda beklemedikleri kadar güzel geçecek. Aşık olan ve evlenen Kova'larla 2001'de sık karşılaşacağız.

30 Ocak - 8 Şubat: İkinci on günde doğan Kova'lar iyi bir yıla başlangıç yapıyorlar, istedikleri olanaklara kavuşarak, yüksek enerjileriyle geçen yıl yaşadıkları sıkıntılarını atacaklar. Ağustos 2001 ayından itibaren de daha iyi bir döneme girecekler. Her türlü teklif ve fırsat adeta ayaklarına gelecek. Kova'lara düşen tek şey bunları gerektiği şekilde değerlendirmek olacak. Bu yılın tadını iyi çıkartmalılar. Evlilik ve aşk ise onların en şanslı olacağı konular.

9 - 18 Şubat: Son on günde doğan Kova'lar yıla diğer Kova'lar kadar problemsiz ve rahat bir başlangıç yapamıyorlar, geçen yılki problemlerini çözmeye devam edecekler. Nisan 2001 ayından sonra ise rahatlayarak istedikleri şartları kolayca elde edecekler. Eski sıkıntılarının yok olduğunu, yerine daha iyi şartların ve fırsatların geldiğini görecekler. Bunu da geçen zorlu 1,5 seneden sonra hak etmişlerdi. Evlilik, maddi durum ve aşk konuları ise en şanslı oldukları konular olacak.
BALIK (20 ŞUBAT – 20 MART)
Balık'lar da Başak'lar gibi zor bir yıla giriyorlar. Kendilerini ifade etmekte zorlanacak, anlaşılmamaktan yakınacaklar. Nisan 2001 ayından itibaren çeşitli engellerle mücadele etmeleri gerekebilir.

19 - 29 Şubat: İlk on günlük dönemde doğan Balık'lar yıla iyi bir başlangıç yapacaklar. Nisan 2001 ayından itibaren ise biraz zorlanabilir, kendilerini ifade etmekte güçlük çekebilirler. İstedikleri şartlara kavuşmak için çaba göstermeleri gerekebilir. Aile konularında problem çözmekle uğraşabilirler. Biraz zorlansalar da bu yıldan güçlenerek çıkmayı başaracaklar.

1 - 10 Mart: İkinci on günlük dönemde doğan Balık'lar, ilk dönemde doğanlara oranla yıla daha iyi girecekler. Üzerlerinde engel ve mücadele etmeleri gereken baskılar bulunmayacak. Yine de Eylül 2001'den itibaren aile konularında çözmek zorunda kalacakları problemlerle uğraşabilirler. İş ve maddi konularda ise enerjileri düşük olabilir. Her şeye rağmen bu yılı onlar da güçlenerek tamamlayacaklar.

11 - 20 Mart: Son on günlük dönemde doğan Balık'lar, diğer dönemlerde doğanlara göre daha yıla daha iyi bir giriş yapacaklar. Yıl sonuna kadar onları engelleyecek herhangi bir durumla karşılaşmayacaklar. Ancak onların da aile ve parasal konularda dikkatli olmaları gerekiyor. Diğer dönemlerde doğan Balık'lar gibi yılı güçlenerek tamamlayacaklar.
Yorumlar: Altan Yıldız - © 28 Kasım 2000 Yorumcu.com