Koç Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Koç Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
2002'de son derece canlı, cesur ve atak olacak, hareketli bir yıl geçireceksiniz. Yılın ikinci yarısı, başarıyı avucunuzun içine alacaksınız.

2002 Genel
Bu yıl yönetici gezegeniniz Mars'ın kontrolünü üzerinizde tam olarak hissederek, son derece canlı, cesur ve atak olacak, hareketli bir yıl geçireceksiniz. Ocak ayından itibaren tutku ve ihtiraslarınızın uzun süreli desteğine hazır olun ve eğer 18 Ocak itibariyle bu konularda hala bir değişiklik veya ilerleme göremezseniz, kendi girişimlerinizde bulunmaya başlayın. Yılın tutulmaları iki önemli alanda göze çarpacaktır: iletişim ve kariyer.

Bu nedenle 2002 yılında yaşantınızda bu alanlardaki rolünüzde çok büyük bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ocak, Mayıs/Haziran ve Kasım/Aralık ayları, sizin için büyük değişimler getirecek ve birçok elverişli fırsatla dolu dönemler. Genel olarak ilişkiler, işbirlikleri, bilgisayar, yaratıcılık ve yenilikler, arazi, ev alım ya da satımı gibi konularda sizi güzel bir yıl bekliyor.

2001 yılının ikinci yarısından sonra gelişen olaylar size yeni bir hayat yolu açmış, birtakım hayal kırıklıklarınız nedeniyle sıkıntı çekmiş, kendinizi engellenmiş gibi hissetmiş olabilirsiniz. Ancak yeni yılın ikinci yarısı ile birlikte başarı avucunuzun içinde olacak ve sizi üzen veya düşündüren olaylar geçmişte kalacak. 2002 yılında doğrudan doğruya yolcuklar ya da profesyonel ve kişisel çabalarınız sayesinde oldukça ilerleyeceksiniz. İçinizde sürekli olarak hissedeceğiniz bu güçlü alevi söndürmeden korumaya devam edin çünkü yeni yılda dünyayı tutuşturmak üzere olacaksınız!

Aşk ve İlişkiler
Altı ay önce Koç'lar için ilişkilerinde yeni bir dönem başlamıştı. Bu bazıları için anlaşılmaz bazı yeni ilişkiler, bazıları için evlilik, diğerleri için ise ilişkilerinin tabiatının değişmediği anlamında idi. 2002 yılında aşk konusunda daha derin, daha bilgili bir seviyede ve varoluşunuzu kavramakla ilgili şartlar altında olacaksınız. Romantik konulardaki sorumluluklarınızda daha ciddi ve kararlı davranacak, yeni başlayan ve henüz kaderi belirlenmemiş ilişkilerinizde bile bu kararlılığınızı ortaya koyabileceksiniz. Bu adeta yeniden doğmak gibi tanımlanabilir.

Bağlılık ve duygusal/cinsel konularda gerekli durağanlığı sağladığınızda kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. 7 ile 31 Mart arasındaki dönem ile, 6 Ağustos - 7 Eylül arasındaki dönem aşk hayatınız için en önemli girişim veya ani tesadüflerle karşılaşacağınız önemli tarihleriniz. 22 Mart ile 8 Ağustos tarihlerinden itibaren uzun süreli huzur ve mutluluklara kavuşacaksınız.

Başarı ve Mücadele
2002 yılında sıkı çalışmalar yapmanız, işinize dört elle sarılarak bazı ilave bilgi ve beceriler kazanmanız gerekecek. Bu bazı Koç'lara okul yıllarına tekrar döndüklerini anımsatacaktır. Ancak bunu başardığınızda ve bu inancı devam ettirdiğinizde, özgüveninizin tazelediğini ve kendinize verdiğiniz önemin arttığını göreceksiniz. Bu yoğun çalışmalar ve büyük öğrenme döneminde kazanacağınız olgular, size hayatınızın daha sonraki kesitlerinde daima rehberlik edecektir. Bu dönemde yapacağınız her türlü anlaşmalar, ortaklıklar ve işbirliklerine dikkat etmeniz gerekecektir. Çabuk ve fazla düşünmeden alacağınız bazı kararlar, sizi maliyeti yüksek ve ödenmesi güç faturalarla karşı karşıya bırakabilir.

Ağustos ayı başlarından itibaren yaratıcılık evinize girecek Jüpiter yıl sonuna kadar sizin yeni iş planlarıyla yanıp tutuşmaya başlamanızı sağlayacak ve bu sayede 2002 yılında ciddi kazançlar elde edebileceksiniz. Bu dönemde her yaştaki Koç'ların çocuklar ile olan ilişkileri gelişecek. Evli çiftler çocuk sahibi olmayı düşünebilir.

Ağustos'tan itibaren ailenizi genişletmeyi ya da yeni ve daha büyük bir eve taşınmayı düşünebilirsiniz. Bu dönemden itibaren özellikle toplumsal konularla ilgili işlerde faaliyet göstermekte olan Koç'lar çevrelerinden daha fazla ilgi görmeye başlayacaktır. Bazı Koç'lar şöhreti kolayca yakalayabileceklerdir. Diğerleri ise gayretleri sayesinde kişisel başarılar veya düşünce konularında güzel işbirlikleri ile ödüllendirilecektir.

Uyumlu Günler: 19 Ocak, 15 Şubat, 15 Mart, 12 Nisan, 8 Mayıs, 4 Haziran, 20 Temmuz, 8 Ağustos, 22 Eylül, 20 Ekim, 25 Kasım, 13 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 9 Ocak, 8 Şubat, 28 Mart, 9 Nisan, 4 Mayıs, 14 Haziran, 27 Temmuz, 24 Ağustos, 20 Eylül, 14 Ekim, 2 Kasım, 15 Aralık.