Boğa Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Boğa Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
Bu yıl ilişkilerinizi olumlu yönde geliştireceksiniz. Uranüs size meslek yaşamınızda parlak girişimlerde bulunma fırsatı verecek.

2002 Genel
2002 kişisel süreç ve gelişiminizle ilgili özel bir yıl. Bu nedenle Boğa'ların alışılagelmiş ani tepkileri kişisel anlamda pek fazla bir şey kazanmalarına yardımcı olmayacaktır. Büyük ihtimalle bir zamanlar sizin için öncelikli ve önemli saydığınız olgular başarı ve kendini kabullendirme idi. Şimdi ise kişisel gereksinimlerinizi yerine getirmeye ve diğer insanlarla olan ilişkilerinizi olumlu yönde geliştirmeye çalışmak zorunda kalacaksınız.

Önceden tahmin edilmesi zor olan tavır ve davranışlarınız yeni yılda da sizi zaman zaman güç durumlara sokmaya devam edebilir ve eğer doğum tarihiniz 1 ile 19 Mayıs arasında ise, sizin için tamamen yeni sayılabilecek bazı çevrelere yıl sonundan önce girebileceğinizi söyleyebiliriz. Nisan sonları ve Mayıs'ın ilk haftalarında muhtemelen uzun zamandan beri süregelen bazı görüşlerinizi değiştirebilecek, şekillendirme gücüne sahip bazı olaylarla karşılaşacaksınız. Boğa'lar bu dönemde bir bütün olarak halihazırda alıştıkları yaşam tarzlarını veya uğraşılarını bir yana bırakarak, kabiliyet isteyen bazı iş ve mesleklerle ilgilenmek zorunda kalabilirler.

Kasım ayında yine davranış biçiminizde, size kendini zorla kabul ettirecek, yerine getirmeye mecbur kalacağınız bazı olaylarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu dönemde kaderinizi kendiniz tayin etmeniz için size bazı fırsatlar verilecek ve etrafınızdaki diğer insanlar geleceğinizle ilgili konular ve hayatınızdaki büyük sayılabilecek bazı gelişmeler için olayları hızlandırıcı etkide bulunacaklar.

Yıl boyunca kendi burcunda bulunacak Kova'daki Uranüs'ün nelere kadir olacağı konusunda yeterince fikre sahip olacaksınız. Uranüs size meslek yaşamınızda parlak girişimlerde bulunma fırsatı verecek. Sezgi gücünüz hissedilir ölçüde gelişmiş olacak ve bu gücünüz sizinle bütünleşene kadar da gelişmeyi sürdürecek. Bu süre içinde ektiğiniz her şeyin, yaptığınız değişim ve yeniliklerin meyvasını sonraki on beş yirmi yıl boyunca alacaksınız. 2002 sizin için tam bir öğrenme ve gelişim yılı olacak.

Aşk ve İlişkiler
Bahar aylarında çiçeklerin açması gibi Boğa'larda da romantizm filizlenir. Nisan ayı boyunca Venüs aşk hayatınızda kendisini önemli ölçüde hissettirerek, çekiciliğinizi arttıracak. 6 Nisan'daki hafta sonu sizin için sihirli bir gün ve karşı cinsten karşılaşacağınız bir kişi üzerinizde kalıcı bir etkide bulunabilir. 7 Eylül'de aynı gezegen ilişkilerle ilgili bölgeye girecek ve burada 2003 Ocak ayına kadar kalacak. 2002 bir çok Boğa için evlenme ya da ilişkiler konusunda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Eğer 10 Ekim ile 20 Kasım arasında bir ortaklık içerisine girmek zorunda bırakılırsanız bundan kesinlikle endişelenmeyin.

Başarı ve Mücadele
Satürn'ün öz değerleriniz alanındaki transit etkisi size diğer insanların ya sizin yaptığınız işe değer vermediğiniz izlenimini yaratabilir. Bu gezegen geçen onsekiz ay boyunca parasal veya duygusal konularda büyük bir savaş ve mücadele içinde olduğunuzu hissettirdi, belki de her iki konuda da. Şimdi daha sağlam ve içten bir inanışa sahip olmalısınız. Bu kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak, ancak yine de tamamlanıncaya kadar Nisan, Mayıs ve Kasım'daki bazı olaylarla karşınıza yine çıkarak gelişiminiz sınanacaktır. Ağustos'a kadar Jüpiter büyük bazı yolculuklar, yalın sezgiler, bilgi edinme ve yeni beceriler kazanma konusunda size yardımcı olacak

Bu dost gezegen daha sonra sizi ev ve aile konularında etkilemeye başlayacak ve bu alanlarda birtakım olumlu gelişmelerle karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Örneğin evinizi yeniden şekillendirme, yeni bir eve taşınma ya da ailenize yeni bir ferdin katılması gibi. Daha da önemlisi Ağustos'tan sonra Jüpiter üzerinizde koruyucu bir etkide bulunacaktır.

Uyumlu Günler: 14 Ocak, 14 Şubat, 22 Mart, 13 Nisan, 12 Mayıs, 3 Haziran, 27 Temmuz, 17 Ağustos, 24 Eylül, 17 Ekim, 14 Kasım, 25 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 28 Ocak, 11 Şubat, 15 Mart, 7 Nisan, 19 Mayıs, 7 Haziran, 9 Temmuz, 22 Ağustos, 18 Eylül, 30 Ekim, 20 Kasım, 15 Aralık.