İkizler Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında İkizler Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
2002'de aşkta sizi uçsuz bucaksız değişiklikler bekliyor. Nisan sonlarından haziran ortalarına kadar olan süreçte yıldırım aşklarıyla karşılaşabilirsiniz. Aralık ayının ilk yarısı da buna dahil.

2002 Genel
Geçen yıl içindeki bir süre içinde eminiz ki bir kenara çekilerek kendi kendinize hiçbir şey bundan daha kötü olamazdı dediniz. İşte bu Satürn'ün en önemli marifetlerinden biridir! 2002 sizin için sadece büyük bir geri dönüş olmayıp, aynı zamanda 2001 üzerinde önemli düzeltmelerin de yapıldığı bir yıldır. Bu dönemde yoluna girecek ilk alan parasal konulardaki gözle görülür iyileşme olacaktır. Ocak ayı iş konusunda yeni fikirler, parasal konularda anlaşmazlık ve sorunların halledileceği ve yeni bir gelecek yaratmak için iyi bir başlangıç noktası.

Bu temelleri bir kez oturtup karlı konuma geçtikten sonra çalıştığınız alanları genişletmeye, bunların içine yolculuk ve dış ülkelerle ilişkileri de eklemeye başlayabilirsiniz. Yılın üç tutulması (26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık) burcunuz üzerinde gerçekleşmektedir. Özellikle doğum tarihiniz geç saatlere düşmüş ve 3 ile 11 Haziran arasında ise sizi üzecek bir olay 2002 yılındaki 12 ay içerisinde hayatınızın akışını büyük ölçüde değiştirecektir.

Aşk ve İlişkiler
Aşk konusunda da sizi uçsuz bucaksız değişiklikler bekliyor. Zodyak'ın soğukkanlı burçlarından biri olarak partnerinize aldatıcı ve duyguları yıpratıcı şekilde, bir ilişkinin en acı verici yönlerini göstermekten sorumlu olacaksınız. Bu eğiliminize ve kendinizi aşkın yakalanması zor havai kelebeği hissetmeye devam etmeniz halinde sizde derin bazı değişiklikler oluşabilir. Daha önce açıklanan tutulma günlerini izleyin.

Nisan sonlarından Haziran ortalarına kadar olan süreçte yıldırım aşkları ile karşılaşabilirsiniz. Aralık ayının ilk yarısı da buna dahil. 2002 yılında aşk için her şeyi yapmak ve göze almak sizin temanız olacak. Ancak bu iki anlamda da olabilir: arzularınız ve beklentilerinize uygun bir kişiyi bulmak amacıyla süregelen bir ilişkinizi sona erdirmek ya da aşkınızın sınırlarını test etmek ve beklentilerinizin bu şekilde üzerinden aşmak.

Başarı ve Mücadele
İkizler burcunda büyümek ve gelişmek zor bir konudur. Çünkü İkizler Zodyak'ın yaramaz çocuğu gibidir. Ancak Satürn transitini burcunuz üzerinde gerçekleştirdiğinde işler değişir ve sizi dikkatinizi veya sadakatinizi kaybetmeden büyük sorumluluklar almaya ve mücadele haline geçirmeye zorlar. Aynı transit sizi uğraştıracak meselelere daha geniş bir açıdan ve sağlam bir zeminden hareketle bakmaya başlamanızı da sağlamıştır Bunu zaten daha önce yaşamış olduğunuzdan dolayı 2002 yılında mücadelelerinizin mükafatlarını almaya hazır olacaksınız.

Özellikle Mayıs ayı sonlarından Haziran ayı başlarına kadar olan süreç başta olmak üzere, sizin zamanınızın gelmiş olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Ağustos başlarında Aslan burcuna giren Jüpiter iletişim yeteneğinizi önemli ölçüde arttıracaktır. Parasal konularda yaşayacağınız gelişmelere ek olarak, bir mal-mülk satın alabilir ya da size kazanç ve prestij sağlayacak bir işe para yatırabilirsiniz. Bir tür sözleşme veya benzeri bir anlaşma ilerlemenize yarayarak, sizin için mutluluk ve yurtdışına seyahat sağlayacaktır. Ya da girişeceğiniz bir iş nedeni ile son derece başarılı bir gelire sahip olacaksınız.

2003'e kadar Kova'da kalacak olan Uranüs size, inançlarınızda ve inançlarınızı yaşama geçirme biçiminizde köklü bir değişim fırsatı verecektir. Bu dönemde kendinize, yalnız kalabileceğiniz, kimseye hesap vermeksizin dilediğinizi yapabileceğiniz özel zamanlar ayırmanız önemlidir.

2002 yılında Neptün'ün Kova'da bulunması siz İkizler burcundakiler için gerçekten olumlu bir dönemdir. Kova yalnızca bir hava burcu olmakla kalmaz, aynı zamanda sizin en iyi anlaştığınız burçtur. Bu dönemde grup etkinliklerinin bireyselliğiniz karşısında bir tehdit oluşturmadığını anlayacaksınız. Bütün insanlar, bütün canlılar arasındaki ortak bağı göreceksiniz. Hayvanlara ilgi duyuyorsanız, bu ilgi bu dönemde daha derinleşecektir.

Uyumlu Günler: 25 Ocak, 11 Şubat, 19 Mart, 30 Nisan, 15 Mayıs, 1 Haziran, 29 Temmuz, 21 Ağustos, 3 Eylül, 27 Ekim, 23 Kasım, 18 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 9 Ocak, 26 Şubat, 8 Mart, 18 Nisan, 26 Mayıs, 10 Haziran, 2 Temmuz, 15 Ağustos, 21 Eylül, 9 Ekim, 30 Kasım, 4 Aralık.