Yengeç Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Yengeç Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
Bu yıl bir gecede zengin ya da şöhretli olabilirsiniz. Aşk alanında kendinizi adeta yeniden doğmuş hissedip arzuladığınız bazı şeylere kavuşacaksınız.

2002 Genel
Eğer geçen yıl sizin için kazançlar açısından vasat geçmiş ve ciddi bir fayda sağlamamış ise, şimdi kendinize yeni bir yedi aylık süre tanımanın tam zamanı. Birkaç yıldan bu yana yıldızlar sizin için pek fazla şans getirmemiş olabilir. Ancak 30 Aralık 2001 tarihinde yaşanan ve benzerinin 24 Haziran 2002'de yaşanacağı Ay tutulmaları yaşam tarzınızda değişikliğe yol açacak bazı olayları tetiklemektedir.

Eğer gezegeninizin seslenişini duyabilirseniz, yeni yılda bir gecede zengin ya da şöhretli olmanız işten bile değil. Özellikle yazın sonlarına doğru karşınıza iş ile ilgili konularda birtakım önemli parasal fırsatlar çıkacaktır. Bu fırsatları elinizdekileri tehlikeye atmadan mutlaka değerlendirmeye çalışın. Kısacası 2002 yılı sizin için bazı ödülleri de beraberinde getirecek bir yıl olacaktır.

Ocak ayında büyük bir değişikliği zorunlu kılacak ancak kaçırılmaması gereken bir fırsatla karşılaşacaksınız. Şubat ayında ise yapacağınız bir yatırım veya parasal anlaşma ile uzun vadede daha büyük bir güvence ve istikrara kavuşacaksınız. En çok mücadele içine gireceğiniz ve sıkıntılı geçecek günler Nisan ayı içinde yaşanacak. Bu dönemde karşılaşacağınız bazı radikal değişimlere kendinizi şimdiden hazırlayın.

Yeni yılda Kova burcundaki Uranüs, insanlara yaklaşımınızda size daha önce imkansız gelen yollar denemenizi sağlayacak ve geçmişinize baktığınızda, gördüğünüz kişiyi tanımakta zorlanacaksınız. 2002'de yıldızlar yörüngeniz etrafında dönerek size çeşitli fırsatlar sunacaklardır, ancak buna tam olarak uyum sağlamanız koşuluyla.

Aşk ve İlişkiler
Bazı Yengeç'ler için yeni yıl nişanlılık ve evlilik, diğerleri için ise Ocak ayı yeni ilişkilerin kurularak başlayacağı zamanlar anlamına gelmektedir. Ve az sayıda Yengeç için yeni yıl romantik bazı ilgilerin artışı anlamına gelecektir. Daha önce açıkladığımız tutulmalar, aşk hayatınız üzerinde güçlü bir patlama etkisi yaratacak ve bu alanda kendinizi adeta yeniden doğmuş hissedip, arzuladığınız bazı şeylere kavuşacaksınız.

27 Mayıs ve 14 Haziran arasındaki dönem sizin için 2002 yılının en duygusal ve romantik zamanları olacak. Bu dönemde en üst düzeye ulaşacak olan çekiciliğiniz sayesinde karşı cinsi kendinize bir mıknatıs etkisi ile çekeceksiniz. Bu çekim özellikle Oğlak ve Aslan burçlarına karşı olacaktır. Bu burçlardan olan kişilerle yeni bazı ilişkiler başlayacak ya da bunların etkisi ile yaşayacağınız köklü değişim hızlanacaktır.

Başarı ve Mücadele
Siz Yengeç'ler için başarı ve mutluluğa ulaşmanızda en büyük engel değişimlerden ürkmenizden ve doğuştan gelen çekingenliğinizden kaynaklanır. 2002 yılında, sizi geride tutmaya çalışacak ve şüphelerle dolduracak bazı sesler kafanızda yankılanacaktır. Geçmişte yaptığınız veya yapmayı düşünüp gerçekleştiremediğiniz şeylerden pişmanlık duymak yerine, bunların üzerine gidin ve gerçekleştirmeyi deneyin. Temmuz ayında Satürn Uranüs'le üçgen açı içine girdiğinde, yaşamınızdaki değişimler konusunda kendinizi daha rahat hissedecek, daha sabırlı olacaksınız.

Uzun vadeli tasarılar üzerinde çalışmak için çok iyi bir dönem: Lisansüstü eğitiminizi tamamlamak, astroloji ya da başka bir metafizik disiplin konusunda eğitim almak, ya da hayalinizdeki evi yaptırmak gibi. Bu dönemde giriştiğiniz işler, sizin gelişmenize katkıda bulunacak türden işler olacak.

Ancak Satürn'ün aynı zamanda onikinci evinizden geçecek olması, iş güvenliğiniz konusunda bazı kaygılarınızın ortaya çıkmasına ya da iş yerinizde hakkınızda bazı dedikodulara neden olabilir. Artan endişe ve tasalarınız nedeniyle sizi bekleyen oniki aylık dönemde her zamankinden daha dengeli beslenmeye çalışın. Yeni yılda Jüpiter burcunuzda iken üzerinizde aşırı derecede koruyucu bir etkisi olacak ve mevcut mevkiinizi 2002 yılı boyunca olumlu yönde destekleyecektir.

Uyumlu Günler: 1 Ocak, 16 Şubat, 1 Mart, 20 Nisan, 12 Mayıs, 21 Haziran, 20 Temmuz, 16 Ağustos, 30 Eylül, 27 Ekim, 5 Kasım, 31 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 9 Ocak, 27 Şubat, 27 Mart, 11 Nisan, 26 Mayıs, 24 Haziran, 24 Temmuz, 22 Ağustos, 21 Eylül, 11 Ekim, 20 Kasım, 19 Aralık.