Aslan Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Aslan Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
2002'de ahenksiz geçmiş günler geride kalacak. Yapacağınız çalışmalar toplum tarafından beğenilecek, sıkça seyahat etme fırsatlarıyla karşılaşacak ve talihinizin de yardımıyla ün kazanacaksınız.

2002 Genel
Aslan burçları iyi gezegenlerin konumlanması için oldukça uzun bir zaman beklediler. Ancak şimdi bu bekleme sona erdi. Eğer astrolojiden şüpheniz varsa, bunu ortadan kaldırabilecek bir ya da iki fırsatla karşılaşacaksınız. Ağustos ayından itibaren hasretini çektiğiniz günlere erişecek ve büyük oranda ahenksiz geçmiş günler yavaş yavaş geride kalacak. Bu tarihlerde sizin için iyi ve güzel olan her şeye kavuşacaksınız. Sıra dışı bazı kişilerle yapacağınız toplantılar bu yılı geçen yıldan daha farklı kılacak ve yabancı ülkelerden farklı kültüre sahip bir kişi, iş konusunda size önemli fırsatlar sağlayabilir. Ayrıca bir adres değişikliği yapmanız da gündeme gelebilir.

Şubat ayı bu yönde bazı gelişmelerin başlamasına sahne olabilir. Özellikle Temmuz ortalarından Ağustos sonlarına kadar olan dönem sizin için değişim ve elverişli fırsatlar açısından yoğun geçecek. Şanslı Venüs, Eylül ayından yıl sonuna kadar doğum kartınızda kalacak. Bu nedenle belirttiğimiz tarihlerden sonraki dönemlerde uyum ve aşkın hayatınızın tüm alanlarına kök salmasını bekleyebilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler
Venüs 18 Ocak'tan sonra ilişkiler eviniz olan 8. evinize girer girmez sizin için gerçek bir aşk dönemi başlayacak. 28 Ocak'taki dolunay anahtar elementi oluşturuyor. Bu astrolojik etki yarım kalmış işlerinizi tamamlamanızı ya da bir ilişkiniz konusunda kesin karara varmanızı sağlayacak. Şubat ortalarında, sizi engelleyen bir ortaklığın şekli sizin isteklerinize göre değişecek ya da siz bu ortaklıktan tamamen ayrılacaksınız.

Aynı zaman zarfında aşk ile ilgili ve ihtiraslı türden meseleler ansızın karşınıza çıkacak ancak yine bu dönemde bazı ilişkileriniz ile ilgili kararlar alacak olmanız nedeniyle bunların sonuçlanması Mayıs sonlarına kadar gecikebilir. Yılın önemli tutulmaları doğum kartınızın yaratıcı ve duygusal alanlarını yöneten kesimlerinde meydana geliyor. Özellikle doğum tarihi 5 - 7 Ağustos arasında olanları bu konuda heyecanlı günler bekliyor.

Başarı ve Mücadele
Siz Aslan'lar daima doğal bir yıldız gibisiniz ve bir takımın parçası olmaktan çoğu kez hoşnut olmazsınız. Belki halihazırda bir meslektaşınız ya da bir organizasyon ile aranızdaki bazı sorunlarla karşı karşıya bulunuyorsunuz. Ve bu süreç içinde doğal yeteneklerinizin yanlış yerde kullanıldığını ya da fark edilmediği hissine kapılmış olabilirsiniz. 2002 yılının ortalarından sonra ihtiyacınız olan özgüvene tekrar sahip olacak ve sizinle bağdaşmayan bu eğilimler tersine dönecek veya ilerleyen ve yükselen yönlerde sizi serbest bırakacaktır.

Her şeye rağmen bağlantı kurduğunuz kişilere ve bazı dostluklara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizinle aynı çıkarlara ve yürekliliğe sahip olmayan kişiler gerek profesyonel alanlarda, gerekse kişisel olarak size zarar verip incinmenize neden olabilirler. 1 Ağustos'ta Jüpiter'in Aslan burcuna girmesiyle mükemmel geçecek bir oniki ay başlayacaktır. Yapacağınız çalışmalar toplum tarafından beğenilecek, sıkça seyahat etme fırsatlarıyla karşılaşacak ve talihinizin de yardımıyla ün yapmanızı sağlayabileceksiniz.

Uyumlu Günler: 23 Ocak, 11 Şubat, 22 Mart, 6 Nisan, 21 Mayıs, 20 Haziran, 29 Temmuz, 16 Ağustos, 3 Eylül, 26 Ekim, 29 Kasım, 18 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 28 Ocak, 13 Şubat, 15 Mart, 28 Nisan, 18 Mayıs, 29 Haziran, 2 Temmuz, 22 Ağustos, 25 Eylül, 31 Ekim, 20 Kasım, 14 Aralık.