Başak Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Başak Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
2002'de yıldızlar size yardımcı olacak. Bekar Başak'lar büyük oranda güçlü ve etkileyici, ayrıca kendilerinden birkaç yaş büyük bir partnerin çekimi altında kalacak.

2002 Genel
Bu yıl sağlığınızı yöneten altıncı eviniz etki altında bulunacak. Bu dönemde sağlığınızda ve çalışma koşullarınızda, tanımlamakta zorlanacağınız birtakım değişimler yaşayabilirsimiz. Sağlık alanında, nedenleri saptanamayan birtakım semptomlarla karşılaşmanız olası. Değişken bir burç olarak Başak, eylemlerinden önce bir çok faktörün dengesini göz önüne alır ve bu da zaman zaman önlerine çeşitli zorluklar çıkararak elde etmek istediklerine tam olarak ulaşmalarını engeller.

Doğuştan gelen bu eğiliminiz 2002 yılında da oniki ay boyunca mücadele etmeniz gereken bir özelliğinizdir. Ancak çekinmeden sorumluluk almanız, açık fikirliliğiniz ve hassas acıma duygularınız sayesinde uzun vadede başarı ve mutluluğu yakalayacaksınız.

Özellikle 6 ile 9 Eylül arasında doğmuş olanlar, cesur atılımlarda bulunabilecekleri ve ihtiyaç duydukları olaylarla karşılaşacaklardır. Başka şanslarının olmadığı hissine kapılacaklar bu kişilerin başarı için yaşam yollarını doğal akışına bırakarak direnmeleri gerekmektedir. Mart, Eylül, Aralık ve kısmen Mayıs/Haziran'ın son günleri bu etkinin yaşanacağı bir çeşit sıralaması veya birbiri arkasına gelen dönemleri olacaktır.

Yıl içerisinde ev yaşamınızı yöneten dördüncü eviniz etkilenecek. Bu dönemde evinizde önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Bu, taşınacağınız anlamına gelebilir, ya da anne veya babanız sizinle yaşamaya başlayabilir. Çocuklarınızdan biri eve geri dönebilir.

Kesin olan bir şey varsa, çocukluk yaşantılarınızın gündeme geleceği ve annenizin, eşinizin ya da yakın çevrenizden herhangi birinin bu olayları yansıtacağıdır. Her şeye rağmen 2002 yılında yıldızlar kaderinizi hissedeceğiniz bir anlayış yönünde size yardımcı olacaklardır.

Aşk ve İlişkiler
2002'de Başak'lar karşı cinsle olan ilişkilerinde, yoğun duygusal fanteziler ve ihtiraslı maceralardan çok kararlı, dengeli ve karşılıklı anlayış içinde bulunacaklardır. Bekar Başak'lar büyük oranda güçlü ve etkileyici, ayrıca kendilerinden birkaç yaş büyük bir partnerin çekimi altında kalacak. Diğer taraftan bir ilişki içerisindeki Başak'lar eşlerini daha hırslı ve aile yaşantısı konusunda daha istikrarlı veya düzenli olmaları için zorlayacaklar, onlardan beklentileri yükselecektir.

Eğer aşk hayatınıza şöyle bir puanlama yapıyor ve on üzerinden üçün altında bir puan veriyorsanız, bu senaryonun 2002 yılında tamamen değişeceğini söyleyebiliriz. Özellikle yukarıda açıkladığımız 6 - 9 Eylül arası doğumlu kişilerde kendini bu daha güçlü gösterecektir. Şubat ayı önemli duygusal gelişmeleri izleyeceğiniz bir ay, Temmuz ve Ağustos ise diğerleri.

Başarı ve Mücadele
Satürn ve Pluto'nun 2002'ye kadar sizi bir ateş çemberinin içerisinden geçmeye zorladığını hissetmiş ve bu zorlu tecrübelerin az da olsa karşılığını almış olmalısınız. Her şeyin değişeceği ve zaman zaman daha fazla devam edemeyeceğinizi hissettiğiniz bu dönemde sahip olduklarınızı uygun şekilde korumaya devam etmeye çalışmanız gerekiyor.

Bu yılın 26 Mayıs, 19 Temmuz ve 4 Aralık'taki tutulmaları size bu konuda destekte bulunacak. Başak'ların birçoğu, doğal yeteneklerine ve yaratıcılıklarına uygun işler bulup bunun koruması konusunda mücadelelerle karşılaşacak. Diğerlerini ise hedeflerini doğru seçme, yeni bir aile kurma ve bununla ilgili mutluluklar konusundaki uğraşılar bekliyor.

Ve en sonunda tüm bu mücadelelerin üstesinden gelerek zafere kavuşacaklar. Uranüs ile Neptün'ün Kova'da bulunmasıyla, grup etkinliklerini, kendi dünya görüşünüzü belirlemenizde ve bu görüşü daha çok sayıda insana nasıl ulaştıracağınız konusunda size yardımcı olacak bir yol olarak göreceksiniz.

Jüpiter 2002 Ağustos'unda Aslan burcuna girerek hayatınıza yeni ve güzel dostluklar katarken, iş konularındaki ortaklıklara da başarı getirecek. Ayrıca bazı Başak'lar için 2002'yi bir bebek süper bir yıl haline getirecek. Hızlı ve ani büyümelerin beklenmesi gereken bu yıl, kendini daha çok devamlılığınızın gelişeceği bir süreç olarak ortaya koyacak.

Uyumlu Günler: 13 Ocak, 8 Şubat, 1 Mart, 2 Nisan, 12 Mayıs, 1 Haziran, 20 Temmuz, 3 Ağustos, 25 Eylül, 22 Ekim, 26 Kasım, 30 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 18 Ocak, 26 Şubat, 8 Mart, 29 Nisan, 26 Mayıs, 10 Haziran, 28 Temmuz, 24 Ağustos, 21 Eylül, 14 Ekim, 30 Kasım, 7 Aralık.