Terazi Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Terazi Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
Bu yıl bağımsızlığınız ön plana çıkacak. Partneriniz hala aynı kişi olabileceği gibi, bu kişiyle olan ilişkinizin dışarıdan gelen tehlikelere karşı açık olması da mümkün.

2002 Genel
Terazi burçları için 2002 yılında dış gezegenlerin bir çoğu uyum içerisinde bulunuyor. Göstereceğiniz kararlılık ve özgüveniz sayesinde 2002'nin yıldızları altında erişemeyeceğiniz hiçbir şey bulunmadığına inanabilirsiniz. Terazi'lerin büyük ölçüde yanılgıya düştükleri bir konu arasında, kendisi ile sadece çıkar hesabı içerisinde bulunan kişiler ile sırf bir ortaklık ya da bir birliktelik için bir araya gelerek, yaşantılarını bu şekilde sürdürme eğilimleri gelir.

Yay'daki Pluton, yıl boyunca iletişimi temsil eden üçüncü evinizi etkileyerek sizi gerçek düşüncelerinizi ifade etmeye sevk edecektir. Ancak bugüne dek sizi kullanmış olan, sizin hiç değişmeden kalmanızı isteyen insanlar, yeni halinizden pek de hoşnut olmayacaklar. Bu durumu 2002 yılı Ocak ve Şubat aylarında açık olarak göreceksiniz, çünkü bu, insanlarla aranızdaki gerginliklerin arttığı bir dönem olacak.

Kova'daki Uranüs ve Neptün tutkularınızı, ilgilerinizi ifade etmek için sizi yeni yollara itecek, sezgileriniz bu işte size yardımcı olacaktır. Yıl içerisinde sizinle aynı kafa yapısına sahip insanların bulunduğu gruplara katılmak, hedeflerinizi daha iyi belirlemenizi sağlayabilir.

2002'de alıştığınız konfordan uzaklaşmanız gerekecek. Özellikle Şubat ve Ağustos aylarında karşılaşacağınız bazı olaylar sizi şöyle bir düşündürebilir. Bu nedenle, 1 Ocak'tan itibaren sizin için hangi isteklerinizin daha değerli ve nelerin daha öncelikli olduğuna geç kalmadan kısa sürede karar verin. Bunu başarabilmeniz halinde yeni yılda dünyanız genişleyerek büyük oranda büyüyecektir.

Aşk ve İlişkiler
2002'de bağımsızlık Terazi'ler için ön plana çıkacak bir konu. Partneriniz hala aynı kişi olabileceği gibi bu kişi ile olan ilişkinizin dışarıdan gelen tehlikelere karşı açık olması da mümkün. Ancak siz hiçbir zaman ikinci şahıs rolünü oynamaya uygun değilsiniz. Partneri tarafından uzunca bir süre bireysel anlamda ihmal edilen veya gerekli ilginin gösterilmediği kişiler için bu koşullarda bazı Terazi'ler, karıştırıcı ve harekete geçirici bir etkide bulunarak kişinin partnerini terk etme kararı almasında rol oynayacak.

Öte yandan Şubat, Mart, Nisan ve Ağustos ayları, Venüs ve Mars'ın aşk hayatınız üzerine ışıklarını saçarak duygusal yaşantınıza yeni birini getireceği ya da kendinizde yeterli gücü bulduğunuz taktirde ilişkinizde tek başına kalmayı tercih edeceğiniz son derece önemli dönemleriniz.

Başarı ve Mücadele
Satürn'ün 2002'deki İkizler transiti boyunca, kim olduğunuzu, geçirdiğiniz kişisel değişimi kavramanız gerekecektir; böylelikle Satürn onuncu evinize girdiğinde aradığınız başarı için hazırlıklı olursunuz. Eğer, bu dönemi iyi değerlendirir ve görüşlerinizdeki değişime dikkat ederseniz, bunun yararını görürsünüz. 2003 yılına gelindiğinde inançlarınız netleşmiş olur.

Yeni yılda karşılaşacağınız şeyler ne olursa olsun, elinizden geldiğince planlarınıza sadık kalmaya, inanç ve amaçlarınızdan ise ayrılmamaya çalışın. Burada bir ihmaliniz ya da kabul etmemeniz gereken bir sözü vermeniz, zor günler yaşamanıza neden olacak. Ancak kapılar yüzüne kapansa dahi çalmaya devam etmelisiniz. Hala kapalı ise bir sonrakine gidin ve tekrar deneyin. Kararlılık ve güçlü bir iradeye sahip olarak bunu korumalısınız.

30 Aralık 2001 ile 24 Haziran 2002'deki tutulmalar, hayatınızın yönü üzerinde odaklanarak etkili olacak ve özellikle de Eylül doğumlu bir Terazi iseniz, ev hayatınız, hedefleriniz ve kariyeriniz en çok etkilenen alanlarınız arasında gelecektir. Yengeç burcundaki Jüpiter'in onuncu evinize düştüğü 2002 yılı yazına kadar, mesleğinizde ilerlemenizi sağlayacak fırsatlarla dolu.

Jüpiter bu dönemde sizi seyahat etmeye sevk ederek, iş konusundaki beklentilerinizi gerçekleştirebileceğiniz daha büyük pazar alanlarına yönelmenizi sağlayacaktır. Sizin için heyecan verici ve önemli bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm bu fırsatların gerçekleşmesi iki önemli unsurun yerine getirilmesine bağlıdır: kararlılık ve cesaret.

Uyumlu Günler: 1 Ocak, 16 Şubat, 22 Mart, 6 Nisan, 13 Mayıs, 3 Haziran, 20 Temmuz, 17 Ağustos, 1 Eylül, 26 Ekim, 23 Kasım, 25 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 18 Ocak, 18 Şubat, 27 Mart, 24 Nisan, 9 Mayıs, 24 Haziran, 24 Temmuz, 2 Ağustos, 21 Eylül, 10 Ekim, 20 Kasım, 14 Aralık.