Akrep Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Akrep Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
Yılın ikinci yarısında önünüz açılacak. Beklentilerinizdeki değişim nedeniyle kendinizi oldukça şanslı hissedeceksiniz ve karşınıza birçok sevindirici olay çıkacak.

2002 Genel
Akrep burçları 2002 yılının ikinci yarısından itibaren önlerinin açıldığını görecekler. Beklentilerinizdeki değişim nedeniyle kendinizi oldukça şanslı hissedecek ve karşınıza bir çok sevindirici olay çıkacaktır. Yeni yıl boyunca büyük olasılıkla iş nedeniyle gerçekleşecek seyahatler üzerinde önemle duracağınız konulardan biridir. Bunlar sizi daha ferah ve canlı tutarak, 2002'den oldukça zevk almanızı sağlayacaktır.

Özellikle 3 - 20 Temmuz arasındaki dönem, hayatınızı kelimesi kelimesine değiştirebilir. Temmuz ortalarında çocukluk yaşantılarınızla şimdiki yaşamınız arasındaki sınırın belirsizleşeceği bir dönem yaşanacaktır. Eski duygular ve anılar geri gelerek, sizi gizli kalmasını tercih ettiğiniz olaylarla yüzleşmeye itecektir. Ruhsal olarak gelişmek için bu meseleleri çözüp şu anki yaşamınızın ışığında aydınlatmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, izleyeceğiniz manevi yol belirginleşecektir.

2003 yılına kadar doğum kartınızdaki Uranüs ve Neptün burcunuzla kare açı içerisinde olacak. Şubat, Nisan, Ağustos ve Kasım ayları ev veya aile ya da kariyerinizle ilgili konularda büyük değişiklikler yaşayacağınız zamanlar. Buradaki ders açığa çıkarmadır. Uranüs yaşama bakışınızı değiştirir, Neptün ise sezgilerinizi serbest bırakmak üzere sınırları ortadan kaldırır.

Bu örneğin aile üyelerinizle ilgili bir değişim olabilir: yeni bir doğum veya anne ya da babanız yanınıza taşınması. Evliyseniz çocuklardan biri evden ayrılabilir. Başka bir şehre taşınabilir, ya da oturduğunuz evde değişiklikler yapabilirsiniz. 11 ile 20 Kasım arasında doğmuş Akrep'ler 2002'deki değişimin en ön cephesinde bulunacaklar ve bu hemen Ocak başlarından itibaren kendini göstermeye başlayacaktır.

Aşk ve İlişkiler
Zodyak'ta sizin kadar zirveye oynayan, azimli ve meselelerin derinliklerine inebilen ya da aşırılıklara kaçabilen başka bir burç yoktur. Ve tüm bu özellikleriniz 2002 yılının gezegenleri tarafından büyük olasılıkla daha da fazla açığa çıkarılacaktır. Kendinize hakim olma yeteneğiniz, idare ve sezgi gücünüzün tamamı aşk hayatınızdaki rüzgarlarla zayıflayarak yön değiştirebilir. Gezegenler içinde en romantiği olan Venüs, 7 Eylül'den 7 Ocak'a kadar (2003) burcunuzda kalacaktır.

Bu özgüveninizde sadece mucizeler yaratmakla kalmayıp, aynı zamanda size genel anlamda güzel bir talih ve gelecek sunacaktır. Ayrıca çekicilik konusunda günleriniz zirvede olmanın keyfini tadarak geçecek. Buna bir de 20 Kasım'da ilişkilerinizi yöneten sektördeki Ay tutulumunu eklersek, hayatınızın bu dönemde çarpıcı bir şekilde değişeceğini söyleyebiliriz. 2002 yılında istediğiniz bir şeye az bir çaba ile sahip olabilecek, erişebileceksiniz. Geri kalan kısmını ise talihiniz halledecektir. Her şeye rağmen bu saydıklarımızın gerçekleşmesi, tamamen bu etkiler altında bulunduğunuz zamanlarda vereceğiniz karşılıklara bağlıdır.

Başarı ve Mücadele
2002 yılı yazında Jüpiter onuncu evinize düştüğünde meslek yaşamınızda önemli adımlar atmanız mümkün. 2002 yılı Temmuz ayında başlayacak olan bu dönemde, mesleğinize yönelik büyük bir enerjiye sahip olacaksınız.

Sizin için tutkusuz bir yaşam ölümden beterdir. Öte yandan Satürn 2001 ile 2003 yılları arasında doğum kartınızın finans ile ilgili temel alanlarından birinden geçerek pozitif ve negatif etkilerde bulunmaktadır. Olumsuz yöndeki etkisi, iş konularındaki ortaklıklarınızın verimsiz geçmesi ve yaptığınız yatırımların karşılığını çok fazla alamamanızdır.

Bu iki yıllık dönemde diğer insanların yaptığı hatalardan dolayı parasal konularda talihsizlikler yaşayabilirsiniz. Dönem içerisinde Jüpiter'in verdiği olumlu enerjiye kapılarak büyük miktarlarda borçlanmamalı, ayrıca yine büyük alımlara kalkışmamalısınız. 26 Mayıs'taki Ay tutulumu bu konu ile yakından ilgilidir ve dikkat edilmesi gereken bir tarihtir.

Kariyeriniz konusundaki başarı doğrudan Jüpiter ve Venüs birlikteliğine bağlı olacaktır, bu dönemde bazı Akrep'ler şöhrete ulaşabilecektir. 2002'de genel olarak hemen tüm Akrep'lerin bir hayali gerçeğe dönüşecektir.

Uyumlu Günler: 1 Ocak, 23 Şubat, 30 Mart, 6 Nisan, 12 Mayıs, 1 Haziran, 20 Temmuz, 1 Ağustos, 24 Eylül, 27 Ekim, 9 Kasım, 31 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 29 Ocak, 13 Şubat, 9 Mart, 10 Nisan, 19 Mayıs, 9 Haziran, 28 Temmuz, 22 Ağustos, 7 Eylül, 14 Ekim, 20 Kasım,15 Aralık.