Oğlak Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Oğlak Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
2002'de sandalınızı iterek yüzdürmeye başlayacaksınız. Yılın erken dönemlerinde ön planda işin olduğu yeni ilişkiler şekillenecek, kişilik ve becerilerinizi bu yeni şartlara uydurmanız gerekecek.

2002 Genel
Oğlak'lar genel olarak yavaş birer yarışçıdır ve aynı özellikleri nedeniyle onlar için hayattaki en iyi şeyler beklemeye değer olanlarıdır. Bununla beraber hangi yaşta ve durumda olursanız olun, 2002'de bekleme yapabileceğiniz bir bölge bulamayacaksınız! Bu dönem ister kişisel/romantik nedenlerle olsun, isterse de parasal ve profesyonel nedenlerle, sizin meşhur sandalınızı iterek yüzdürmeye başlayacağınız bir yıl. Ocak ayının hemen ilk başlarında bu süreci başlatmanız gerekiyor.

Bu dönemde atacağınız temeller büyük ve parlak bir şekilde gelişecektir. Daha önce yakanızı bir türlü bırakmayan şanssızlıkların ve şu anda uzak görülse bile, tutkularınızın peşinden cesaretle gitmeyi deneyin. 30 Aralık 2001'deki Ay tutulması ve 24 Haziran 2002'de tamamlanan 6-12 yıllık evre sonrasında, bazı insanlara ve durumlara hoşçakal diyebilecek şekilde hazır olacaksınız. İş ve ilişki konularınız 2002'de beklenmedik ve ani değişikliklerle olası en büyük değişimleri görecek.

Kova'daki Uranüs, yaşamınızda katı ve sabitleşmiş yönleri, adeta körleşmiş olduğunuz yönlerinizi yıkarak size bunu öğretecektir. Uranüs'ün Kova burcundaki etkisi genellikle parasal konularda olur. Bu nedenle parasal konularda beklenmedik değişimlere karşı hazırlıklı olun.

Yıl boyunca İkizler'deki Satürn sağlığınızı ve iş hayatınızı temsil eden alanınızı etkileyecektir. Sağlığınız açısından bu, enerjinizi gerçekten önemli konulara saklamanız gerektiği anlamına gelir. Bu sizin için biraz zor olabilir, ne de olsa sizin için her şey önemlidir. Bu dönemde sık sık hastalandığınızı fark edecek olursanız, önceliklerinizi yeniden belirlemeniz gerekebilir.

Aşk ve İlişkiler
Bu yıl siz Oğlak'lar için oldukça romantik bir şekilde başlayabilir. Aralık ve Ocak ayının ilk zamanlarında doğan Oğlak'lar ,aşk hayatlarında güçlü bir dönemeçe girecekler. Doğum günlerinde özel birisiyle görüşecekleri ya da mevcut ilişkilerini ilerletebilecekleri güzel bazı fırsatlarla karşılaşacaklar. Mayıs sonlarından Haziran ortalarına kadar geçecek süreç ise romantizm ve ilişkiler açısından, ayrıca Haziran'ın ilk haftası evlilik için mükemmel sayılabilecek, ya da karşı cinsten daha önce tanışmadığı bir kişi ile gezmeye gidileceği başka bir etkili dönemi işaret ediyor.

Bu yıl muhtemelen arkadaşlarınız veya ailenize, onların sizi tanıdığından çok daha farklı bir şekilde görüneceksiniz. Bu da elbette onları şaşkına çevirerek. Gönül meselelerinde çok fazla deneyiminiz olmasa bile, 2002'de duygularınızı şu ya da bu şekilde etkileyecek insanlar, ya da başka bir olayın yolunuza çıkması sonucu, geleceğiniz üzerinde adeta bir çarpma tesirinde bulunarak sizin için büyük bir gelişme sağlayacak. Yeni yılda olduğunuz yerde kalmanızın mümkün olamayacağını tekrar hatırlatalım!

Başarı ve Mücadele
Eğer geçmişte yaptığınız bazı hatalar nedeniyle size sıkıntı veren anılara sahipseniz ve yaşamış olduğunuz düş kırıklıkları bunları unutmanızı engelliyorsa şimdi bunları kafanızdan atmanın tam zamanı. 2002'nin erken dönemlerinde ön planda işin olduğu yeni ilişkiler şekillenecektir. Kişilik ve becerilerinizi bu yeni şartlara uydurmanız gerekecektir. Mayıs ve Haziran çalışma hayatınızda en değişken ve aksiliklere çatacağınız aylar olacak.

Ancak hemen sonrasında bunlar çok daha iyi bir konuma gelerek şansınız dönecektir. Yıl boyunca ilişkilerinizi etkileyecek, mutluluk, artış ve gelişme getirecek tek bir gezegen varsa o da Jüpiter'dir. İş alanında veya romantik anlamda şekillenen ortaklıklar ve yeni kurumlara katılım 2002'yi büyüme ve başar açısından önemli bir yılınız yapacaktır. Toplantılar, buluşmalar veya evlilik açısından en uygun zamanlarınız ise 1 Temmuz ile 22 Temmuz arasındaki dönemde yer almaktadır.

Uyumlu Günler: 1 Ocak, 8 Şubat, 1 Mart, 12 Nisan, 3 Mayıs, 30 Haziran, 20 Temmuz, 8 Ağustos, 25 Eylül, 25 Ekim, 26 Kasım, 26 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 18 Ocak, 27 Şubat, 27 Mart, 1 Nisan, 26 Mayıs, 24 Haziran, 2 Temmuz, 20 Ağustos, 21 Eylül, 11 Ekim, 20 Kasım, 6 Aralık.