Kova Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Kova Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
Bu yıl Kova'lar için aşk ve romantizm konusunda, Ocak ayının erken dönemlerinden itibaren ciddi işaretler bulunuyor. Yılın ikinci yarısında ise müthiş hareket var.

2002 Genel
Sizler için 2002 yılında kişilik ve çeşitli faziletlerin gelişimi, 2002 yılında temel temanız olacaktır. Bazı Kova burçları için iş konularında daha karlı bir döneme geçme ya da parasal kazançlarının artması, diğerleri için ise yine bu alandaki kariyerlerinde yükselme şeklinde gerçekleşecektir.

Kova'ların her zaman söylediği gibi deneyim çok şey ifade eder ve 2002'de, bu konuda nerede ve ne zaman olursanız olun, sürekli olarak fırsat dolu günlerle karşılaşacaksınız. 2002'nin ikinci yarısında hayatınız adeta havalanmaya başlayacak şekilde hareketlenecektir. Bu nedenle önemsiz işaretler içeren ilk altı aylık dönemde gereksiz yere hayal kırıklığına uğramayın.

Yılın 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık'ta gerçekleşecek üç tutulması, doğum kartınızda yaratıcı çizginizin üzerinde parlıyor. Bu nedenle hayatınıza giren ya da çıkan insanlar, sizin için yine en büyük değişiklik veya yenilikleri meydana getirecek kişiler olacak. Ayrıca ailenize yeni bir katılım, ev değişikliği veya yatırımlarınızdan elde ettiğiniz kazançların en üst noktaya varması, bir dostluğunuzun sona ermesi veya (çalıştığınız) bir kuruluştan kendinize tamamen yeni bir yol çizmek amacıyla ayrılmanız yeni yılda sizi bekleyen konular arasında.

Aşk ve İlişkiler
Kova'lar için aşk ve romantizm konusunda, Ocak ayının erken dönemlerinden itibaren ciddi işaretler bulunuyor. Bununla beraber Haziran sonlarından Temmuz ortaları, ve Ağustos ayı içindeki bir çok dönemde sizi büyüleyici güzellikte günler bekliyor. Kova'lar normalde duygusal konularda tecrübelere girmekte ve sorumluluk almakta, özgürlüklerinin kısıtlandığını düşünerek çekingen kalırlar. Ancak onların bu sabit teması 2002'de yıkılıyor. Yılın ortalarından itibaren yeni ilişkilerde yüksek oranda korkusuzluk, güven ve kararlılık işaretleri hakim olacak.

Büyük bir olasılıkla daha önce partnerlerinizin desteğinin azalması nedeniyle ıstırap çektiniz ya da biri sizin zor bir dönem yaşamanıza ve boşluğa düşmenize neden oldu. Ancak Jüpiter'in doğum kartınızda Ağustos'tan itibaren ilişkileri yöneten bölgenizden geçmeye başlayacak olması, aşk hayatınızı son derece talihli ve mutlu bir şekle sokacak. Bu dönemde evliliğin uygun ve hayatınızda kesinlikle huzurlu olacağınız bir noktadasınız. 2002 yılında hayatınızdaki insanlarla aranızdaki büyük çekim ve güç etkisi, hayatınıza dahil olacak ve tüm bunlar aşk konularında kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

Başarı ve Mücadele
Kova'lar 2002'de hayatı her zaman olduğundan daha çok ciddiye alacaklar. Bu elbette ki eğlenecekleri ve zevkli geçecek dönemlere sahip olmadıkları anlamına gelmiyor. Belki hayatınızdaki yeni bazı değişikliklerden pek hoşnut olmayacaksınız. Eleştirilerden daha kolay etkilenecek ve kişisel alanlardaki başarılar için bağımsızlığınızı zaman zaman ön plana çıkartmak zorunda kalacağınız etkiler yaşayacaksınız. Bu dönemi sizi doğru şeylerle ilgilenmeye hazırlayan, elverişli bir değişim ve yükseliş zamanının önemli bir parçası olarak görmelisiniz.

Özellikle yaratıcı alanlarla ilgili bir işiniz var ise ya da üretim ile ilgiliyseniz, yoğun ve sıkı çalışmayla geçecek zamanlar ile kazançlar öncesinde çeşitli kayıpların daha ağır basacağı bazı süreçler içinden ilerleyeceksiniz. Ancak azminizi korumaya devam edin. Çünkü sonunda istediklerinizi elde edebileceksiniz. Jüpiter Ağustos ayından itibaren özgüveninizi arttırarak hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak ve altın değerindeki elverişli fırsatları sıkça önünüze çıkaracaktır. Hayatınız bundan sonra daha iyiye gidecektir.

Uyumlu Günler: 25 Ocak, 9 Şubat, 4 Mart, 5 Nisan, 31 Mayıs, 15 Haziran, 12 Temmuz, 16 Ağustos, 24 Eylül, 26 Ekim, 24 Kasım, 25 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 28 Ocak, 13 Şubat, 9 Mart, 28 Nisan, 19 Mayıs, 23 Haziran, 28 Temmuz, 23 Ağustos, 19 Eylül, 31 Ekim, 20 Kasım, 15 Aralık.