Balık Burcu 2002 Yorumları

2002 Burçlar  | 2002 Yılında Balık Burcu

• Koç

• Boğa

• İkizler

• Yengeç

• Aslan

• Başak

• Terazi

• Akrep

• Yay

• Oğlak

• Kova

• Balık
Bu yıl rüyalarınız gerçek olacak. Her durumda engellerin üstesinden gelebilmeniz için çeşitli çıkış yolları bulacaksınız. Bazı Balık'lar kendilerine uygun konseptleri kurmak için yeniden yapılanacaklar.

2002 Genel
2002 yılında Balık burcunun en büyük sloganı "hayalleri gerçeğe çevirmek" olacaktır. Yeni yılda zihninizde uzun süredir taşıdığınız bir çok rüyanızı gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Elbette bu sorunlar veya olumsuzluklarla karşı karşıya kalmayacağınız anlamına gelmiyor.

Ancak her durumda bu engellerin üstesinden gelebilmeniz için çeşitli çıkış yolları bulacaksınız. Bazı Balık'lar kendilerine uygun konseptleri kurmak için yeniden yapılanacaklardır. Diğerleri ise daha çok ileriye yönelik isim ve şöhretlerini arttıracak çalışmalarda bulunacak, ayrıca duygusal ve ailevi ilişkilerini daha sağlam bir zemine oturtacaklardır.

2002 yılı Haziran ayı sonuna kadar, dost bir su burcu olan Yengeç'teki Jüpiter burcunuzla kare görünüm oluşturmakta. Bu dönemde yaratıcılığınızın doruğunda olacaksınız. Daha önceleri bilmediğiniz yaratıcı yönleriniz açığa çıkacak. Fiziksel enerjiniz ve sağlığınız yerinde olacak, bu da yaratıcılığınızı besleyen başka bir etken.

Yıl içindeki Satürn-Pluto karşıt açısı ve tutulma işaretleri, ev konusunda bir yer değiştirme/taşınma ya da başka bir ülkede çalışmayı mümkün kılabilir. Mayıs'ın son günleri ve Eylül'de ise yaşantınızda çarpıcı bazı değişimlere hazır olun.

Aşk ve İlişkiler
Siz Balık'ların aşk hayatlarında başarılı olması için kendinizi güvende hissetmeniz gereklidir. Doğal olarak verici ve fedakar bir insansınız. Bu ise, partnerlerinizin sizin etrafınızda hareket ederken bir takım sorunlar yaşayabileceğini işaret eder. Doğru olan ise, duygusal ilişkinizin başlamasıyla, partnerinizin bu ilişki için yapabileceklerini göstermesine izin vermeniz, ona bir zaman tanımanızdır.

Yeni bir ilişki konusundaki ilk önemli fırsatınız Şubat ayında elinize geçecek. Bu dönem güçlü, kalıcı ve ayakları sımsıkı yere basan bir ilişki kurmak için önemli bir süreç. Bu yıl sevgililer günü bazı Balık'lar için duygusal açıdan hafızalardan kolay kolay silemeyecekleri çok hoş bir gün olabilir. Özellikle de bu özel gün bir nişan ya da evlilik tarihine rastlarsa.

Temmuz ve Ağustos'un ilk günleri yine Balık'lar için nikah, düğün ya da yeni bir aşkın başlaması açısından önemli ve uygun dönemler. Ancak aşkın bir güle benzediğini önemle hatırlatmak istiyoruz ve elbette ki bu gülün de dikenleri olacaktır. İşte bu dikenleri keşfedeceğiniz ya da açıkça hissedeceğiniz tarihler: 26 Şubat, 9 Mayıs ve 24 Temmuz.

Başarı ve Mücadele
2002 yılında doğru hedefi bulmak ve tüm yaşamınızla birlikte bu hedefte varolmak, mücadelelerinizin temelini oluşturacaktır. Bu yıl ev konusunda taşınmayı düşünebilirsiniz, ancak bu tip emlak işlerinde büyük oranda gecikme ve engellerle karşılaşacaksınız. Yeni yılda kendinizi çevrenize kabul ettirme konusunda göstereceğiniz çabalar, 2002'de mücadele alanlarınızdan bir başkasını oluşturmaktadır. Özellikle aile ve emlak konularındaki isteklerinizin üzerinde ısrarla durmalı ve alacağınız hayırları bir cevap saymayı reddetmelisiniz.

Mayıs, Haziran ve Aralık ayındaki tutulmalar - özellikle de 23 Şubat veya 4 - 8 Mart arası doğumlu iseniz - size başta iş ve ev ile ilgili alanlarda olmak üzere, bir çok konuda güzel sonuçlar almanızı sağlayabilir. En büyük ödülünüzü ise yaratıcı alanlardaki çalışmalarınızdan elde edeceksiniz.

Bu yıl ailenize yeni bir ferdin katılımı söz konusu olabilir. Talihiniz genel olarak bu yıl size güzel şeyler bırakacaktır. Bu nedenle endişe duymanız ve diğerleri için kaygılanmayınız yersiz olacaktır. Fırsatların yolunuza çıkmasını bekleyin ve zamanı geldiğinde bunları değerlendirin.

Uyumlu Günler: 3 Ocak, 16 Şubat, 14 Mart, 30 Nisan, 12 Mayıs, 1 Haziran, 20 Temmuz, 17 Ağustos, 11 Eylül, 1 Ekim, 26 Kasım, 31 Aralık.

Zorlayıcı Günler: 28 Ocak, 27 Şubat, 17 Mart, 9 Nisan, 26 Mayıs, 10 Haziran, 24 Temmuz, 22 Ağustos, 21 Eylül, 11 Ekim, 30 Kasım, 4 Aralık.