Güneş Burcu

Güneş Burcu doğduğunuz yerde ve anda Güneş'in Zodyak'ta içinde bulunduğu burçtur. Karakterimizin temel yapısını gösterir.

Güneş Burcu

Hesaplama için Natal (Doğum) bilgilerini doldurup alttaki Hesapla butonuna tıklayın.

Seçenekler için Seçenekler sekmesine bakın.

Doğum Bilgileri (Natal)

Konum Bilgileri

Seçenekler

Saat Dilimi (TZ)
Yaz Saati (DST)

Diğer Hesaplayıcılar

Yıldız HaritasıAy BurcuAy KişiliğiYükselen BurçAlçalan BurçÇekim BurçlarıDoğum HaritasıBirliktelik HaritasıEşleşim HaritasıGüneş DönüşüAy DönüşüGezegen Saatleri
2024 Yılı Neler Getiriyor?Hemen Öğren

Güneş Burcu Nedir?

Güneş Burcu Burcunuz (Güneş Burcunuz), doğduğunuz yerde ve anda Güneş'in Zodyak'ta içinde bulunduğu burçtur. Zodyak'ta on iki burç vardır ve her burç 30 dereceden oluşarak tüm Zodyak'ta 360 derece yapar. Güneş bir dereceyi yaklaşık bir günde tamamlar. Dolayısıyla tüm Zodyak'tan on iki aylık bir sürede geçer.

Güneş Burcu karakterimizin en derinlerini, temel yapısını gösterir. Hayatımız boyunca asla değişmeyecek olan temel kişilik özelliklerimize işaret eder. Verdiğimiz tepkiler Güneş Burcumuzun süzgecinden geçer. Güneş burcumuz bu yaşamda ruhumuzun gelişimsel ihtiyaçlarının göstergesidir. Devamı

Doğum Haritası Raporları

Astrorehber® Doğum Haritası Raporları Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den doğum haritanızın analiz ve yorumunu içeren Astroloji Raporları satın alabilirsiniz. Bilgi ve örnek raporlar için tıklayın.

Yazılar