Doğum Haritası Analizi (Natal Harita)

Doğum Haritası, doğum anında gezegenlerin burçlar kuşağındaki anlık konumlarını gösteren bir kozmos portresidir. Bu haritanın analizi ile kişisel özellik ve nitelikler, etkilenilen kişilerin özellikleri ve daha bir çok unsur belirlenir.

Birliktelik Haritası Analizi (Kompozit Harita)

Birliktelik Haritası veya Kompozit Harita için, önce iki kişinin doğum haritaları oluşturulur. Daha sonra haritalar özel bir teknikle birleştirilir ve ilişkiyi tanımlayan üçüncü bir harita (Kompozit Harita) meydana getirilir. Bu haritanın analizi, siz ve başka bir kişi arasındaki ilişkinin unsurları belirler.

Sinastri Haritası Analizi (Eşleşim Haritası)

Eşleşim Haritası veya Sinastri Haritası, iki kişinin uyumluluk alanında güçlü ve zayıf yanlarını bulmak için doğum haritalarını karşılaştırarak birbirlerine olan etkilerini belirler. Her bir kişinin diğerinden nasıl etkilendiğini ve onu nasıl etkilediğini açıklar.

1. Kişi Doğum Bilgileri

Bilgilerim

2. Kişi Doğum Bilgileri

Bilgilerim

Seçenekler


Saat Dilimi
Yaz Saati

Birliktelik Haritası (Kompozit Harita) Nedir?

Birliktelik Haritası (Kompozit Harita) Yorumcu, 2004 yılında Türkiye'nin ilk Kompozit Kart Analizi yazılımını geliştirmiştir.

İnsanlar birlikte olduklarında tek bir bireyken göstermedikleri bazı özellikleri ve davranışları bir çift olarak göstermeye başlarlar. Astroloji'de bir çiftin bu "ortak kişiliğini" anlamak için, bireylerin doğum haritalarını birleştirip, başka bir varlığa; ilişkiye ait, Kompozit Harita adında tek bir harita oluştururuz.

Kompozit haritanız bir çift olarak dünyayla nasıl ilişki kurduğunuzu gösterir. Bu, birey olarak her birinizin davranış şeklinden farklı olabilir veya olmayabilir. Ayrıca, birbirinizle etkileşimleriniz hakkında daha fazla bilgi vermesi açısından karşılaştırmalı doğum haritası analizinizi (Sinastri) tamamlar niteliktedir. Devamı

Birliktelik Haritası Raporu

Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den sizin ve partnerinizin doğum haritalarını kompozit harita yöntemi ile inceleyerek analiz eden ve yorumlayan Astrorehber® Birliktelik Raporu satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Cinsel Doğum Haritası Raporu

Astrorehber® Cinsel Doğum Haritası Raporu Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den aşkta, cinsellikte ve sekste eşler arasındaki iletişime ışık tutan Astrorehber® Cinsel Doğum Haritası Raporu satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Etiketler