Birliktelik Haritası (Kompozit Harita)

Birliktelik Haritası veya Kompozit Harita için, önce iki kişinin doğum haritaları oluşturulur. Daha sonra haritalar özel bir teknikle birleştirilir ve ilişkiyi tanımlayan üçüncü bir harita (Kompozit Harita) meydana getirilir. Bu haritanın analizi, siz ve başka bir kişi arasındaki ilişkinin unsurları belirler.

1. Kişi Doğum Bilgileri

2. Kişi Doğum Bilgileri

Seçenekler

Saat Dilimi (TZ)
Yaz Saati (DST)

Diğer Hesaplayıcılar

Doğum HaritasıEşleşim HaritasıYıldız HaritasıGüneş BurcuAy BurcuYükselen BurçAlçalan BurçÇekim Burçları

Birliktelik Haritası (Kompozit Harita) Nedir?

Kompozit Harita (Birliktelik Haritası) Yorumcu, 2004 yılında Türkiye'nin ilk Kompozit Kart Analizi yazılımını geliştirmiştir.

İnsanlar birlikte olduklarında tek bir bireyken göstermedikleri bazı özellikleri ve davranışları bir çift olarak göstermeye başlarlar. Astroloji'de bir çiftin bu "ortak kişiliğini" anlamak için, bireylerin doğum haritalarını birleştirip, başka bir varlığa; ilişkiye ait, Kompozit Harita adında tek bir harita oluştururuz.

Kompozit haritanız bir çift olarak dünyayla nasıl ilişki kurduğunuzu gösterir. Bu, birey olarak her birinizin davranış şeklinden farklı olabilir veya olmayabilir. Ayrıca, birbirinizle etkileşimleriniz hakkında daha fazla bilgi vermesi açısından karşılaştırmalı doğum haritası analizinizi (Sinastri) tamamlar niteliktedir. Devamı

Birliktelik Haritası Raporu

Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den sizin ve partnerinizin doğum haritalarını kompozit harita yöntemi ile inceleyerek analiz eden ve yorumlayan Astrorehber® Birliktelik Raporu satın alabilirsiniz. Bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Yazılar