Doğum Haritası Analizi

Astrorehber® Portre, doğum anında gezegenlerin burçlar kuşağındaki anlık konumlarını gösteren doğum haritasını analiz eder. Harita yorumu ile kişisel özellik ve nitelikler, etkilenilen kişilerin özellikleri ve daha bir çok unsur belirlenir.

Birliktelik Haritası Analizi (Kompozit Harita)

Astrorehber® Birliktelik, önce iki kişinin doğum haritalarını oluşturur. Daha sonra bu haritaları matematiksel olarak birleştirir ve ilişkinizi tanımlayan üçüncü bir harita (kompozit harita) meydana getirir. Bu rapor, siz ve başka bir kişi arasındaki ilişkinin karma haritasındaki unsurların analizidir.

Sinastri Haritası Analizi (Eşleşim Haritası)

Astrorehber® Eşleşim, iki kişinin uyumluluk alanında güçlü ve zayıf yanları bulmak için doğum haritalarını karşılaştırarak birbirlerine olan etkilerini belirler. Her bir kişinin diğerinden nasıl etkilendiğini ve onu nasıl etkilediğini açıklar.

1. Kişinin Doğum Bilgileri

Otomatik doldur

2. Kişi Doğum Bilgileri

Otomatik doldur

Örnek: 1,50 (En fazla 4,99)
Örnek: 1,50 (En fazla 4,99)
Yaz saati otomatik alınır. Elle değiştirilebilir.

Birliktelik Haritası (Kompozit Harita) Nedir?

Birliktelik Haritası (Kompozit Harita) Yorumcu, 2004 yılında Türkiye'nin ilk Kompozit Kart Analizi yazılımını geliştirmiştir.
2000 yılında geliştirilen Astrorehber® Türkiye'nin ilk ve tek Astroloji yazılımı olduğu gibi, 2004 yılında geliştirilen Astrorehber® Birliktelik Türkiye'nin ilk ve tek kompozit kart analizi ve yorumu yapan yazılımıdır.

İnsanlar birlikte olduklarında tek bir bireyken göstermedikleri bazı özellikleri ve davranışları bir çift olarak göstermeye başlarlar. Astroloji'de bir çiftin bu "ortak kişiliğini" anlamak için, bireylerin doğum haritalarını birleştirip, başka bir varlığa; ilişkiye ait, Kompozit Harita adında tek bir harita oluştururuz.

Kompozit haritanız bir çift olarak dünyayla nasıl ilişki kurduğunuzu gösterir. Bu, birey olarak her birinizin davranış şeklinden farklı olabilir veya olmayabilir. Ayrıca, birbirinizle etkileşimleriniz hakkında daha fazla bilgi vermesi açısından karşılaştırmalı doğum haritası analizinizi (sinastri) tamamlar niteliktedir. Devamı

Birliktelik Haritası Raporu

Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu Türkiye'nin ilk ve tek Astroloji yazılımı Astrorehber®'den sizin ve partnerinizin doğum haritalarını kompozit harita yöntemi ile inceleyerek analiz eden ve yorumlayan Astrorehber® Birliktelik Raporu satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Etiketler