Çekim Burçları (Kadın)

Astroloji erkeklerin ve kadınların ne tür kişilerden etkilendiklerine dair ipuçlarını verebilir. Çekim Burçları servisimiz, Astrorehber® Astroloji yazılımımız ile doğum haritanızı analiz ederek, bir erkek için ideal kadını veya bir kadın için ideal erkeği belirlemenin temel bir yöntemini sunuyor.

Venüs ve Mars Burcu

Hesaplama için Natal (Doğum) bilgilerini doldurup alttaki Hesapla butonuna tıklayın.

Seçenekler için Seçenekler sekmesine bakın.

Doğum Bilgileri (Natal)

Konum Bilgileri

Seçenekler

Saat Dilimi (TZ)
Yaz Saati (DST)

Diğer Hesaplayıcılar

Yıldız HaritasıGüneş BurcuAy BurcuAy KişiliğiYükselen BurçAlçalan BurçDoğum HaritasıBirliktelik HaritasıEşleşim HaritasıGüneş DönüşüAy DönüşüGezegen Saatleri
İlişkinizde Sizi Neler Bekliyor?Hemen Öğren

Venüs Burcu ve Mars Burcu - Çekim Burçları

Çekim Burçları Astrorehber® Astroloji yazılımımız ile doğum haritanızı analiz eden Çekim Burçları servisimiz, Venüs ve Mars burcunuzu hesaplayarak ideal kadını veya ideal erkeği belirlemenin basitleştirilmiş bir yöntemini sunar. Servisimizden duygusal ve cinsel anlamda etkileneceğiz kişinin özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Bir erkeğin veya kadının doğum haritasında ne tür kişilerden etkilendiğine dair çok sayıda ipuçları bulunur. Bir erkeğin doğum haritasında Venüs'ün burcu onun bir kadında neleri çekici bulduğuna dair bazı ipuçlarını verir. Bunun nedeni Venüs'ün neleri sevdiğimizi, nelerden memnun olduğumuzu ve bizi neyin harekete geçirdiğini göstermesi ve kadınsı özellikleri temsil etmesidir.

Bir kadının doğum haritasında ise Mars'ın burcu onun bir erkekte neleri çekici bulduğuna dair bazı ipuçlarını verir. Bunun nedeni Mars'ın bizi neyin harekete geçirdiğini ve çektiğini göstermesi ve erkeksi özellikleri temsil etmesidir. Devamı

Birliktelik Haritası Raporu

Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den sizin ve partnerinizin doğum haritalarını kompozit harita yöntemi ile inceleyerek analiz eden ve yorumlayan Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu satın alabilirsiniz. Bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Yazılar