Güneş Dönüşü Haritası Hesaplama

Transit Güneş, yılda bir kez doğum pozisyonuna geri döner. Astroloji'de buna Güneş Dönüşü (Solar Return, SR) adı verilir.

Ay Dönüşü Haritası Hesaplama

Transit Ay, yaklaşık olarak her 28 günde bir doğum pozisyonuna geri döner. Astroloji'de buna Ay Dönüşü (Lunar Return, LR) adı verilir.

Yıldız Haritası Hesaplama

Gezegenlerin burçlar kuşağı üzerinde özel bir ana ait konumlarını gösteren sembolik şemaya Yıldız Haritası (Doğum Haritası, Horoskop) adı verilir.

Güneş Burcu Hesaplama

Güneş Burcu doğduğunuz yerde ve anda Güneş'in Zodyak'ta içinde bulunduğu burçtur. Karakterimizin temel yapısını gösterir. Güneş Zodyak'ta her burcu yaklaşık bir ayda tamamlar.

Ay Burcu Hesaplama

Ay Burcu karakter açısından dışarıya gösterdiğimiz, duygusal kişiliğimizi temsil eder. Ay Zodyak'ta her burcu yaklaşık iki buçuk günlük bir sürede geçer.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Görünüşü ve başkalarının sizi nasıl gördüğünü de ifade eder. Yükselen, yaklaşık iki saatte bir burç değiştirir.

Alçalan Burç Hesaplama

Alçalan Burç doğduğunuz sırada ufuk çizgisinde batan burçtur. Evlilik partnerini, evliliğin getirilerini ve birlikteliğin uyumunu tanımlar. Evlilik veya ilişki burcudur. Alçalan, yaklaşık iki saatte bir burç değiştirir.

Çekim Burçları (Kadın)

Astroloji erkeklerin ve kadınların ne tür kişilerden etkilendiklerine dair ipuçlarını verebilir. Çekim Burçları servisimiz, Astrorehber® Astroloji yazılımımız ile doğum haritanızı analiz ederek, bir erkek için ideal kadını veya bir kadın için ideal erkeği belirlemenin temel bir yöntemini sunuyor.

Ay Evresi Hesaplama

Astroloji'de Ay'ın hangi evresinde doğduğunuz oldukça önemlidir ve doğum anınızdaki Ay Evresi kişiliğinize dair bazı ipuçlarını verebilir. Ay Evresi servisimiz doğduğunuz veya dilediğiniz bir tarih için Ay evresini belirleyip bu evreye göre kişilik yorumunu veriyor. Ay resmine tıklayıp ilgili Ay Takvimine erişebilirsiniz.

Gezegensel Saatleri Hesaplama

Herhangi bir olayı – toplantı, evlilik, seyahat, ev alma – gerçekleştirmek için en uygun zamanı belirlemenizi sağlayan Gezegensel Saatlerin kökeni Kaldeli gezegen dizilimi olarak bilinen eski bir Astrolojik sisteme dayanmaktadır.

Venüs ve Mars Burcu

Hesaplama için Natal (Doğum) bilgilerini doldurup alttaki Hesapla butonuna tıklayın.

Seçenekler için lütfen Seçenekler sekmesine bakın.

Doğum Bilgileri (Natal)

Bilgiler
Sakla

Konum Bilgileri

Bilgiler
Sakla

Seçenekler

Saat Dilimi
Yaz Saati

Venüs Burcu ve Mars Burcu - Çekim Burçları

Çekim BurçlarıAstrorehber Astroloji yazılımımız ile doğum haritanızı analiz eden Çekim Burçları servisimiz, Venüs ve Mars burcunuzu hesaplayarak ideal kadını veya ideal erkeği belirlemenin basitleştirilmiş bir yöntemini sunar. Servisimizden duygusal ve cinsel anlamda etkileneceğiz kişinin özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Bir erkeğin veya kadının doğum haritasında ne tür kişilerden etkilendiğine dair çok sayıda ipuçları bulunur. Bir erkeğin doğum haritasında Venüs'ün burcu onun bir kadında neleri çekici bulduğuna dair bazı ipuçlarını verir. Bunun nedeni Venüs'ün neleri sevdiğimizi, nelerden memnun olduğumuzu ve bizi neyin harekete geçirdiğini göstermesi ve kadınsı özellikleri temsil etmesidir.

Bir kadının doğum haritasında ise Mars'ın burcu onun bir erkekte neleri çekici bulduğuna dair bazı ipuçlarını verir. Bunun nedeni Mars'ın bizi neyin harekete geçirdiğini ve çektiğini göstermesi ve erkeksi özellikleri temsil etmesidir. Devamı

Birliktelik Haritası Raporu

Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den sizin ve partnerinizin doğum haritalarını kompozit harita yöntemi ile inceleyerek analiz eden ve yorumlayan Astrorehber® Birliktelik Astroloji Raporu satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Cinsel Doğum Haritası Raporu

Astrorehber® Cinsel Doğum Haritası Raporu Türkiye'nin Astroloji yazılımı Astrorehber®'den aşkta, cinsellikte ve sekste eşler arasındaki iletişime ışık tutan Astrorehber® Cinsel Doğum Haritası Raporu satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve örnek rapor için tıklayın.

Etiketler