22 - 28 Haziran 2015 | Haftalık Burçlar

22 - 28 Haziran 2015 | Haftalık Burçlar
KOÇ
Bazı kişilerin istekleri veya ihtiyaçları sizin istediğiniz veya yapmak zorunda olduğunuz şeyleri etkileyebilir. Bu kişilerin üzerinizde yarattığı baskı önümüzdeki altı hafta istikrarlı bir biçimde artabilir. Eğer çok fazla sorumluluğunuz varmış gibi hissediyorsanız, iş yükünüzü hafifletmenin yollarını aramalısınız. Eğer bunu şimdi yaparsanız daha sonra çok rahat edersiniz. İşleri düzene sokun.

BOĞA
Kendinizle ve kişisel planlarınızla ilgili düşünmeniz gereken çok şey var. Önümüzdeki altı hafta sahneye başka insanlar da çıkacak ve rolleri sizin düşündüğünüzden daha büyük olacak. İlk sıraya kendinizi koymalısınız ve en önemli önceliğiniz bu olmalı. Bunu yapmakta ne derece başarılı olduğunuz karşılaşacağınız çok çeşitli istek ve taleplerle sınanacak.

İKİZLER
Sağlam ve kalıcı bir temel oluşturmak ve istediğiniz şeyi elde etmek için çok fazla ayarlama ve düzenleme yapmak gerekiyormuş gibi görünüyor. Burada görev ve sorumluluklara bağlı kalmak hayati rol oynar fakat bu durumu biraz fazla ciddiye alıyor olabilirsiniz. Geçmiş kişisel deneyimleriniz size yol gösterecektir. Dolayısıyla bu güne kadar yaptığınız her şeyi düşünün ve ilerleme kaydetmek için nelerden, hangi deneyimlerinizden faydalanabileceğinizi belirleyin.

YENGEÇ
Bu hafta Mars burcunuza geçiyor. Düzenli olarak yapmak zorunda olduğunuz fakat yapmadığınız şeyler şimdi gözle görülür bir biçimde kontrolden çıkıyor. Arayı kapatamayabilirsiniz. Burada asıl mesele önceliklerinizi sıraya koymak ve artık amacına hizmet etmeyen şeylerden kurtulmaktır. Bunu yapın ve sizi bekleyen önümüzdeki altı haftalık sürece kendinizi hazırlayın.

ASLAN
Belli birtakım sorumlulukları üstlenmek zorunda kalacağınızdan emin olabilirsiniz fakat burada asıl fark yaratacak olan şey sizin bu sorumlulukları ele alış biçiminiz olacaktır. Eğlenceye ve keyifli etkinliklere kısıtlamalar getirilebilir ve muhtemelen bu kısıtlamalar ne yaptığını bilmiyormuş gibi görünen bazı otoriteler tarafından uygulanacaktır. Bu durumun nedeni olaylara iki farklı perspektiften yaklaşmak olabilir.

BAŞAK
Kendi kafanızda birtakım şeyleri bitirmiş olabilirsiniz ve bu durum, gelecekte ilerleme kaydedebilmek için kendinizi bazı davranış kalıplarından uzaklaştırmanız gerektiğini fark etmenizi sağlayabilir. Şu an net bir vizyon elde etmeyi bekleyemezsiniz. Çok daha zor deneyimlerle başa çıkabilmek için bu zamana kadar öğrendiklerinizi analiz edin. Bu sayede sakin ve soğukkanlı bir biçimde ilerleyebilirsiniz.

TERAZİ
Başkalarının gerçek konumlarını anlamak neredeyse imkansızdır, çünkü bu kişiler niyetlerini gizli tutuyorlar. Bu, size gereğinden fazla konuşmamanız için bir uyarıdır, çünkü çok fazla konuşmak sizi bir yere götürmeyecektir. Konuşmak yerine araştırma, soruşturma becerilerinizi kullanmak, bu şekilde bilgi toplamak zorundasınız. Bunu bir tahmin oyununa dönüştürerek biraz eğlenmeye çalışın.

AKREP
Bu hafta Mars'ın Yengeç burcuna girmesi önümüzdeki 6 hafta boyunca sizi de etkisi altına alacak. Başkalarıyla ilişkileriniz ve etkileşiminiz ön plana çıkacak. İnsanlar çok değişken ve kararsız olacak fakat bunun sizi huzursuz etmesine veya özgüveninizi, soğukkanlılığınızı zedelemesine izin vermeyin. Bu durumla başa çıkmanın en iyi yolu küçük aksaklıkları gereğinden fazla ciddiye almamaktır. Her şeyin keyifli ve eğlenceli tarafını görmeye çalışın.

YAY
Şu an detaylarda boğulduğunuz için olayları ve durumları görmekte zorlanıyorsunuz. Dolayısıyla olup bitenleri fark edemiyorsunuz. Sandığınızdan çok daha fazla gelişme yaşanıyor. Mevcut meselelerle ilgilenmeden önce geçmişteki sorunları ve meseleleri çözün. Zaman içerisinde edindiğiniz bilgiler sayesinde zihinsel istikrarınızı koruyabilir, hayal kırıklıklarının önüne geçebilirsiniz.

OĞLAK
Kontrol edemediğiniz veya net olarak göremediğiniz şeylerin yarattığı kaygıya yenik düşebilirsiniz. Zihninizi bunlardan uzaklaştırmak için hafif, kolay ve keyif verici şeyler yapın, çünkü bunları değiştirmek için yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Zihninizi kendinize en güvenli ortamı yaratmanın yollarını bulmaya odaklarsanız cevaplar mucizevi bir biçimde ortaya çıkacaktır.

KOVA
Geçen yıl her şey çok güzel ilerliyordu fakat şimdi bir duraklama döneminde gibisiniz. Dolayısıyla acaba geçen yıl ne olmuştu da ben ilerleme kaydetmiştim diye düşünüyorsunuz. Bu duraklama dönemi bir sonraki adımınızı düşünüp planlamanız için gereklidir. Bir sonraki adımınız kendinizi olabildiğince güvence altına almaktır. Bunu yapmak zorundasınız, çünkü kendinizi başkalarının değişkenliğine ve kararsızlığına teslim edemezsiniz.

BALIK
Resmin tamamına bakmalısınız ve uzun vadede ortaya çıkarmak istediğiniz şeyin ne olduğuna karar vermelisiniz. Daha sonra şu an neler yaptığınızı ve bunların hedefinize ne derece uygun olduğunu düşünün. Hedeflerinize uygun olmayan şeylerden vazgeçmekte zorlanacak olsanız da, şimdi kendinize geleceğe dair bir vizyon belirlemezseniz, batağa saplanıp kalabilir, çıkmaza girebilirsiniz.
Yazar:  | Eklenme:  | Son Güncelleme: