Yükselen Boğa Burcunda
YÜKSELEN BOĞA BURCUNDA - İŞİNİ BİLEN
Mizacı: Rahat
İmajı: İyi huylu ve istikrarlıyım
Hayata yaklaşımı: Keşke her şey olduğu gibi kalsa.

Yükselen Boğa çekicilik verir. Kişi genellikle hareket etmekten pek hoşlanmaz. Ses tonu yumuşak ve tatlıdır. Sakin huzurlu bir hayat sürmeyi isterler. Özellikle müzik, çiçek, lezzetli yiyecekler onlara zevk verir ve lüks döşeli, rahat bir evlerinin olmasını arzularlar. Ender olarak heyecanlanıp, ısrar edilmesini sevmezler ve ısrar edilince inatları tutar.

Paranın değerini iyi bildikleri gibi genellikle para kazanmasını da iyi bilirler. Sebatlı, gayretli, çalışkan ve kolay kolay yorulmayan bir yapıları bulunur.

Yavaş hareket ederek, işlerini asla şansa bırakmaz, işe başlarken tüm ihtimalleri gözden geçirirler. Bu yüzden de yeniliklere biraz kapalıdırlar. Fakat üzerlerine aldıkları projeyi ne pahasına olursa olsun tamamlar, acele etmekten hoşlanmaz hatta zorlansalar bile adımlarınızı hızlandırmazlar.

Dost olmadığınız kimselere güvenmek istemezler. Ama sevdiklerine ikram ve yardımdan zevk alırlar. Sakin görünüşlü ve ender kızan kişilerdir. Buna rağmen öfkelendikleri zaman onlardan uzak durmalıdır.

Hayatlarında sevgi çok büyük yer tutar. Her konuda olduğu gibi sevgide de sebatlı olup, bir kere aşık olduklarında o kişiden kolay kolay vazgeçmezler. Onlara bağlı olan kimseleri korumayı bir görev olarak kabul ederler.

Güzel şeylere karşı büyülü tutkuları bulunur. Bu konumun belirlediği en büyük dezavantaj, zevkler için her şeyin göze alınabilir olmasıdır. Cinsel arzuları güçlü, güzel konuşma yetenekleri baskındır.

Etiketler