Yükselen Terazi Burcunda
YÜKSELEN TERAZİ BURCUNDA - ESTETİKÇİ
Mizacı: İyimser
İmajı: Ben cana yakın ve çekiciyim
Hayata yaklaşımı: Önemli olan bir şeyi en şık biçimde yapmaktır

Yükselen Terazi burçları dengeli, zarif, adil, nazik, hayatta yükselmeyi isteyen, hırslı, lüksten hoşlanan, sevgiye, güzelliklere büyük önem veren kişilerdir. Onlar için güzel ve pahalı şeyler değerlidir. Giyimlerine çok itina etmekle birlikte modaya uymaktan çok, kendilerine yakışanı giymeyi tercih ederler. Lüks ve güzel bir ev, pahalı eşyalar, değerli mücevherlerden oldukça mutlu olurlar.

Etraflarında neşeli, eğlence seven, varlıklı, zarif kimselerin bulunması arzu ettikleri bir durumdur. Akılla duygular arasında iyi bir denge kurarlar. Ancak gerçekten aşık olurlarsa o zaman her şeyi hatta değer verdikleri parayı bile unutabilirler.

Kendilerine özgü büyülü bir ifadeleri bulunur. Görünümleri çok etkileyicidir. Hayranlık uyandırmaktan büyük bir tatmin aldıkları bir gerçektir. Statü onlar için önemlidir. Dalgalanmalardan hoşlanmamaları değişikliklere kapalı kalmalarına neden olur. Gerçekten düşündüklerinden ziyade, başkalarının duymak istediklerini söyleme eğilimi gösterirler. Düzen ve uyumu korumak uğruna kişisel görüşlerinden vazgeçebilirler.

Denge ve adaleti temsil eden bu yükselen burcun en önemli özelliği, adil bir yarışçı olmasıdır. Her konunun iki yüzünü de görüp değerlendirmekte üstün yetenekleri vardır. Doğaları onları adil olanı ortaya çıkarmaya iter. Bunun sonucunda tartışmalarda genellikle başarılı olurlar.

Yaşamlarına sevgi önemli rol oynar. Doğum haritaları uyumluysa bir tek sevgi yeterli olabilir. Aksi halde ömür boyunca birkaç defa aşık olmaları, dolayısıyla da sevgili ve eş değiştirmeleri söz konusu olacaktır.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Etiketler