Yükselen Yay Burcunda

Yükselen Yay Burcunda
YÜKSELEN YAY BURCUNDA - İYİMSER
Mizacı: Tez canlı
İmajı: Ben iyiyim
Hayata yaklaşımı: Her şey yoluna girer.

Yükselen Yay burçları hareketli, canlı, konuşkan, cesur, atılgan, iyi niyetli, acımasını bilen, cömert kişilerdir. Yaşamda başarıya erişmeleri gerektiğini düşünür ve kendilerine bir yol çizerek amaçlarına doğru ilerlerler. Yükselen Yay çift fikirlilik verir. Onun için bir işleri olacağı gibi ayrıca kendilerine zevk verecek bir uğraşıları da olmalıdır. Hatta gerekirse iki ayrı işi bile aynı zamanda yönetmeleri olasıdır.

Neşeli, şakacı, ahbaplara düşkün, yeni tanıdığı insanlara ilgi duyan bir yapıları vardır. Hayata çok olumlu ve iyimser bakıp, mücadele ne kadar uzun olursa olsun, işlerin sonunda kendi lehlerine döneceğine inanırlar.

Hayatın nimetlerinden son damlasına kadar faydalanmak isterler. Yaşam sevinciyle dolu bir ruha sahip olup, karamsar, hayata olumsuz bakan insanları sevmezler, onların sıkıntılarıyla vakit kaybetmekten ise hoşlanmazlar.

Yıllar neşelerinden, yaşama aşklarından hiç bir şey götürmez, aksine güçlendirir. Genellikle sevdikleri bir veya birkaç spor vardır. Spor yapmasalar bile, hiç olmazsa yürür veya evlerinde çeşitli uğraşılarla ilgilenirler.

Bağımsızlıkları ve özgürlükleri onlar için önemlidir. Onun için de evlilik konusunda biraz çekimser kalmaları olasıdır. Ancak aşık olurlarsa hemen evlenmeye karar verebilirler. Aksi halde evliliği geciktirmeleri beklenebilir. Yükselen yay partner ya da evlilik konusunda çift kısmet verebilir.
Yazar:  | Eklenme:  | Son Güncelleme: