8 - 14 Haziran 2015 | Haftalık Burçlar

8 - 14 Haziran 2015 | Haftalık Burçlar
KOÇ
Bu dönemde başkalarıyla fazlaca meşgul olabilirsiniz. Bu durum dikkatinizin dağılmasına yol açabilir. Geleceğe yönelik hedeflerinize, özellikle de size değil kendilerine uygun olan hedeflerinize yoğunlaşabilirler. Doğuştan gelen iyimserliğiniz bu durumu gözden kaçırmanıza yol açabilir. Başkalarının sizden istediği şeyleri keşfetmek suretiyle hayata karşı yeni yaklaşımlar benimseyebileceğiniz bir dönem.

BOĞA
Şüphesiz çevrenizdeki herkes kendi istek ve arzularına göre hareket edecek ya da tamamen kendilerine odaklanacaktır. Bu durum size onların niyet ve motivasyonlarını daha öncekine göre çok daha sağlıklı ve etkin bir biçimde inceleme, gözlemleme fırsatı verecek. Bu sayede, ortaya çıkabilecek sorunları önceden saptayabilecek veya içinde bulunduğunuz durumu uygun bir biçimde değiştirmenin yollarını bulabileceksiniz.

İKİZLER
Çevrenizdekiler her zamankinden daha talepkar ve girişimci olabilir ve bu durumu kendinize yönelik bir tür saldırı olarak algılayabilirsiniz. Aslında bu durum size şans getirebilir fakat doğru soruları bulup sormalısınız ki onlar da size ne yapmaya hazırlandıklarını söylesinler. Yapmaya hazırlandıkları şey sizin beklediğiniz bir şey olmayabilir fakat bu gibi sürprizlerden keyif almaya çalışmanız gerekiyor. Bu dönemde en önemli amacınız eğlenmek, keyifli vakit geçirmek olmalıdır.

YENGEÇ
Hayatınızda yeni oluşumlar kendiliğinden meydana geliyor ve bu uzun süredir istediğiniz bir şey. Kendinizi rahatlamış, huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir sağlık probleminden kurtulabileceğiniz bir dönemdir. Günlük yaşantınızı yeniden düzenleyebilir, gündelik faaliyetlerinizi daha sağlıklı ve yararlı olanlarla değiştirebilirsiniz.

ASLAN
Son birkaç gündür üzerinde yeniden düşünmek zorunda kaldığınız şeylerin aslında sandığınızdan daha önemli olduğunu anlayacaksınız. Güzel fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir dönem. Bu fırsatlar beraberinde birtakım riskler de getirebilir. Nelerin riske girmeye değer olduğunu belirlerken dikkatli olmalısınız. Pek çok seçenek var. Siz sadece tek bir şeyle meşgul olmalısınız.

BAŞAK
Kişisel ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda karşınıza pek çok engel ve problem çıkabilir. Kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanamayabilirsiniz. Bir şekilde arka plana itildiğinizi, gölgede bırakıldığınızı hissedebilirsiniz fakat sizi tatmin edecek şeyler yapma fırsatları yakalayabileceksiniz. Bu, geçmişte kullandığınız yöntemleri yeni boyutlar kazandırıp bazı değişiklikler yaparak yeniden kullanmayı içerebilir.

TERAZİ
Bu hafta kendinizde yeni yönler belirlemek konusunda çok güçlü bir istek duyacaksınız. Muhtemelen bir süredir geçmişinizi gözden geçiriyordunuz ve şimdi bir dönüm noktasındasınız. Kendi fikirlerinize göre hareket etmeniz en doğrusu olacaktır. Bunun için uygun koşulların oluşmasını beklemeniz gerekebilir. Bu hafta böyle ortamları birden fazla kez yakalayabilirsiniz.

AKREP
Gözlerden uzakta, perde arkasında pek çok gelişme yaşanıyor ve bunlar önünüzde yepyeni ve şaşırtıcı yollar açılmasını sağlayabilir. Karşınıza çıkacak olan fırsatların beraberinde getireceği sorumlulukların miktarı konusunda son derece bilinçli ve dikkatli olmalısınız. Bazı şeyler sizden gizleniyor veya size eksik yansıtılıyor olabilir ve siz mevcut heyecanınızın ve coşkunuzun etkisiyle bunları gözden kaçırabilirsiniz. Çevrenizde birileri güç kazanmaya çalışıyor.

YAY
Hayatınızın her alanında yoğun bir hareketlenme olursa şaşırmayın. Önceliklerinizi ikinci plana atma eğiliminize yenik düşmeyin. Bunun için kişisel ihtiyaç ve ilgi alanlarınıza farklı bir yaklaşım getirmeniz gerekebilir. Olayları ve durumları kendinize uygun bir biçimde organize etme imkanına sahipsiniz fakat bu kendiliğinden olmayacak. Çok dikkatli olmanız ve meseleyi özenle ele almanız gerekecek.

OĞLAK
Kendinize daha dengeli ve adil bir konum sağlayabilmek için görev ve sorumluluklarınızı gözden geçirip yeniden düzenlemenizde yarar var. Bunu hemen yapamayabilirsiniz fakat en azından gelecekte bu amaca yönelik neler yapabileceğinizi şimdiden planlayabilirsiniz. Önemli olan geleceğe yönelik olarak içinizdeki gücü korumaktır.

KOVA
Geleceğiniz üzerinde yeniden düşünmeniz gerekiyormuş gibi hissedebilirsiniz, çünkü şu an geleceği net olarak göremiyorsunuz. Cevabın büyük bölümünü geleceğe yönelik önceliklerinizi sıralamak için atmaya hazırlandığınız adımlar oluşturuyor. Bu adımların tüm hayatınızı tamamen değiştireceğini bir şekilde biliyorsunuz ve bu değişikliklerin hepsinin hoşunuza gitmeyebileceğinin de farkındasınız.

BALIK
Çevrenizdeki birinin veya birilerinin gerçek niyetleri değişiyor. Geçmişe ait bir meseleyi gündeme getirmek isteyebilirler. Bazı görevler üstlenmenizin size birtakım fırsatlar sunacağına inanıyor olabilirler. Siz de bu görevleri memnuniyetle üstlenebilirsiniz fakat aynı zamanda bu görevler zihinsel anlamda sizi biraz strese sokabilir.
Yazar:  | Eklenme:  | Son Güncelleme: