15 - 21 Haziran 2015 | Haftalık Burçlar

15 - 21 Haziran 2015 | Haftalık Burçlar
KOÇ
Hayatınız boyunca hiç karşılaşmadığınız türde detaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum hayatta değer verdiğiniz şeylerin gözle görülür biçimde, büyük ihtimalle olumlu yönde değişmesine neden olabilir. Başkalarını kendi üstünlüğünüzle gölgede bırakabilirsiniz ve onlar sizin inandığınız şeyleri kabul etmekte zorlanabilirler. Aynı zamanda sizden çok şey bekleyebilirler.

BOĞA
Daha önce hiç yaşamadığınız türden bir kişisel değişim ve dönüşüm sürecindesiniz. Geçmiş şimdiye doğru uzanıyor, buradan geçiyor ve yeni bir gelecek yaratmaya başlıyor. Başkalarının hareketlerine ve faaliyetlerine verdiğiniz tepkiler, olayları ve durumları nasıl şekillendirdiğinizi görmenizi, incelemenizi sağlayarak kişisel gelişiminize katkıda bulunabilir.

İKİZLER
Bu hafta burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. Kendinize mutlu ve huzurlu bir ortam yaratmak konusunda oldukça bilinçli hareket edeceksiniz. Bunun için çok çalışmanız, yoğun çaba harcamanız gerekecek. Üstelik bu çabaların karşılığını hemen göremeyeceksiniz. Önümüzdeki yıla kadar kişisel özgürlüğü tam anlamıyla tadamayabilirsiniz. Başkalarının istek ve beklentileri sizin üzerinizde yoğun bir baskı yaratıyor. Bunun farkındasınız ve büyük bir ustalıkla başa çıkabiliyorsunuz.

YENGEÇ
Bu hafta Güneş burcunuza geçiyor. Uzun zamandır bir türlü uzlaşıp anlaşamadığınız biriyle nihayet bir anlaşmaya varabileceksiniz. Detaylarla ilgilenme şekliniz başkaları üzerinde bir tür üstünlük, güç ve yaptırım etkisine sahip. Yine de sadece gerekli bilgileri verin. Bazı şeylerin gizli tutulması daha iyidir. Çok çalışmanız ve gayretiniz hak ettiği karşılığı fazlasıyla alacaktır.

ASLAN
Hayatta keyif vermesi, mutlu etmesi açısından sizin için nelerin önemli olduğunu belirleyin. Geçmişten gelen şeylerin aslında sandığınızdan ve kabul ettiğinizden çok daha fazla anlam ifade ettiğini fark edebilirsiniz. Onlardan tamamen kaçamazsınız. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi netleştirmek çok yoğun bir çaba gerektirse de bir kez bunu yaptıktan sonra hayatınızda her şeyin kolaylaşmaya başladığını göreceksiniz.

BAŞAK
Kişisel değişim ve dönüşüme yönelik bazı hedefler koymanız kolaylaşacak, çünkü bu dönemde kendinizi bir şekilde hayatın içinde hissedeceksiniz. Yaşama sevinci duyacaksınız. Buna karşın en derinlerde yatan gerçek tutku ve isteklerinizi gizli tutmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu durum, geleceğe dair belli bazı isteklerinizi çevrenize ilan edemeyeceğinizi fark etmenizi sağlayabilir.

TERAZİ
Bir şeyler sanki sizi sürekli aşağı çekiyor, engelliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bunun nedeni büyük olasılıkla başkalarının sizinle ilgili beklentileri, özelikle de değişmenize yönelik beklentileridir. Eğer onları kendinizden uzak tutmaya, onlardan kaçmaya odaklanırsanız bu durum hayatınızın diğer alanlarına zarar verecektir. Çevremizdekileri mutlu ve memnun etmeye ne kadar istekli ve hazır olursak o kadar huzurlu oluruz.

AKREP
Çevrenizdekiler hareketlerinize ve yaptıklarınıza sandığınızdan daha büyük tepkiler verebilirler. Bu nedenle, alacağınız her tepkiye karşı tetikte ve hazırlıklı olmalısınız. Bu, bir bakıma sizden beklenilen sorumluluklarla sizin üstlenmeyi kabul ettiğiniz sorumlulukların dengesini iyi oturtmanızı gerektiriyor. Temel önceliklerle ilgili fikirlerinizi kendinize saklamanız daha iyi olacaktır.

YAY
Yaptığınız her şey hemen dikkat çekecek dolayısıyla gerçekten dikkatleri çekmek istediğiniz şeyler yapmaya özen gösterin. Geçmişte herhangi bir konu veya durumla ilgili olarak gösterdiğiniz gayret ve isteklilik başkalarının gözünde sandığınızdan daha iyi bir yere oturmanızı sağladı. Aynı çaba, çalışkanlık ve isteklilik gelecekte de size kazandırmaya devam edecek.

OĞLAK
Hayatınızda pek çok şeyin kolayca yerli yerine oturabileceği bir dönem. Dolayısıyla daha önce hiç olmadığınız kadar mutlu olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bunu hissetmenize rağmen, doğuştan gelen kaygılı yapınız inanmakta güçlük çekmenize yol açabilir. Gelecekte kendiniz için istediğiniz şeylere yoğunlaşarak geçmişi ardınızda bırakmak zorundasınız.

KOVA
İstedikleri şeyleri elde etmek konusunda, özellikle de sizden bazı fedakarlıklar yapmanızı bekledikleri durumlarda başka insanlar sizden çok daha şanslıymış gibi görünebilir. İsteseniz de istemeseniz de onlara biraz baskı uygulamak zorundasınız. Bunu ince ve hafif yollarla da yapabilirsiniz ki bu konuda oldukça yeteneklisiniz. Üstlenmeleri gereken bir miktar sorumluluk olduğunu bilmelerini, hissetmelerini sağlamalısınız.

BALIK
Başkalarının kendilerini gösterme veya dikkat çekme biçimleri size bir taraftan kabul edilebilir görünürken diğer taraftan da fazla abartılı gelebilir. Sakladıkları bir şeyler olduğu hissine kapılabilirsiniz. Bu durum sizi kendi geleceğiniz konusunda ve beklentilerinizin gerçekleşmesi için atmanız gereken ilk adımlar konusunda düşünmeye teşvik edebilir.
Yazar:  | Eklenme:  | Son Güncelleme: