Yükselen İkizler Burcunda

Yükselen İkizler Burcunda

YÜKSELEN İKİZLER BURCUNDA - DEĞİŞKEN
Mizacı: Sıcakkanlı
İmajı: Ben her şeyi bilirim!
Hayata yaklaşımı: Bilmediğim şeyler canımı çok sıkar.

Yükselen İkizler insanı ellerini ustalıkla kullanır. Bakışlar etkiliyeci, yürüyüş çevik ve zariftir. Yerinde durmaktan pek hoşlanmazlar. Son derece zeki, neşeli, hareketli, esprili, dostluktan, konuşmaktan, ahbaplıktan hoşlanan kişilerdir. Aynı şekilde övülmekten, fikirlerinin beğenilmesinden de zevk alırlar.

Pek çok konuyu kolaylıkla kavrayabildikleri için, tek bir konuya takılıp kalmayı istemezler. Sinir sistemleri duyarlıdır. Onun içinde başkalarını hiç rahatsız etmeyecek bir olay onları çarçabuk sarsabilir. Yeni şeyler öğrenmekten, okumaktan, edebiyat ve bilimden hoşlanırlar.

Genellikle telaşlı ve coşkulu olan yapılarını sakin bir çehrenin altına gizlemeyi iyi bilirler. Yemeye içmeye pek düşkünlükleri yoktur. Kafaya çok önem vermeleri nedeniyle duyguları ikinci planda kalabilir. Bazen havai davranışlarda bulundukları görülebilir. Sırf oyalanmak için maceraya atılabilirler. Ancak Güneş'in bulunduğu burçla diğer gezegen etkileri bu durumu değiştirebilir. O zaman duygularla kafa arasında denge kurulabilir.

Konuşurken kafalarında türlü şeyler tasarlamaları nedeniyle sık sık dalıp gidebilirler. Yükselen İkizler çift kısmetliliğe neden olabilir. Aynı anda iki işin olma ihtimali kuvvetlidir yada iki sevgili.

Yükselen İkizler ilginin çok hızla değişmesini sağlar. Bu nedenle sürekli değişik konulara yönelerek ilgi alanlarını değiştirirler. Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenmeyi, birden fazla iş yapmayı ve farklı yerlerde bulunmayı arzu ederler. Zihinsel faaliyetleri sürekli hareket halindedir. Devamlı fikir üretirler. Değişikliğe olan tutkuları sayesinde her zaman genç kalan insanlardır.

Etiketler