Yükselen Yengeç Burcunda

Yükselen Yengeç Burcunda

YÜKSELEN YENGEÇ BURCUNDA - KORUYUCU
Mizacı: Duyarlı
İmajı: Yardım etmeye hazırım
Hayata yaklaşımı: Evim evim güzel evim.

Yükselen Yengeç insanı, dizlerini fazla bükerek iki tarafa hafif hafif sallanarak tipik bir yürüme tarzı ile dikkat çeker. Yengeç burcu yükselen yuvaya, aileye, sevdiklerine oldukça düşkün bir yapı verir. Endişeli ve kuşkucudurlar. Küçük rahatsızlıkları gözlerinde büyüterek, sağlıklı olmalarına rağmen sık sık sağlıklarından yakınabilirler. Evleriyle ilgilenmekten, iyi yemekten, yolculuklardan hoşlanırlar. Kimseye zarar vermek istemezler. Ancak aldatıldıklarında bunu affetmeyerek kolay kolay unutmazlar.

Para konusunda çok dikkatli davranırlar. Az para kazansalar bile yine de biriktirmesini bilirler. Pazarlık etmek onlara zevk verir. Duygularını açıklamamakla birlikte yine de sevdiklerinin bunu anlayıp bilmesini isterler. Sevdikleri için dayanamayacakları güçlük, bulunamayacakları fedakarlık yoktur. Çok iyi, kolay acıyan, yardımseverlerdir.

Ay astrolojik olarak annelik iç güdüsüyle ilgili olduğu için özellikle, Yükseleni Yengeç olan kişiler çocuklara düşkün ve şefkat dolu olur. Anne, eş ve çocuklarıyla çok yakından ilgilenirler. Yükselen Yengeç, yakınlarındaki insanları en az kendileri kadar korumak isteyen bir tavır içindedir. Eğer aile yakınında değilse, çocuk yoksa, bu duygular olduğu gibi arkadaşlara yöneltilir.

Sezgileri çok gelişmiş olduğundan, psişik güçlere sahip olabilirler. Algıları gelişmiş olduğu için etraflarındaki kötü enerjiyi sünger gibi çekerler, kendi sorunu gibi dert edinirler. Sorunlu insanlardan uzak durmaları, onları kötü etkileşimlerden koruyabilir.

Etiketler