Yükselen Balık Burcunda

Yükselen Balık Burcunda

YÜKSELEN BALIK BURCUNDA - SEZGİSEL
Mizacı: Aşırı duyarlı
İmajı: Durgun sular derinden akar
Hayata yaklaşımı: Her şey bir rüyadır.

Yükselen Balık burçları rahatlarına düşkün, güzelliklerden, renklerden, lüksten son derece zevk alan, duyarlı ve içli kişilerdir. Çok küçük bir olay onları mutlu edebileceği gibi çok kederlenmelerine de neden olabilir. Fevkalade bir düş güçleri bulunur. Düşledikleri olayları gerçekmiş gibi anlatabilirler. Çoğu yazar ve araştırmacıların doğum haritalarında Balık burcu yükselir.

Epey dalgın olmaları zaman zaman gerçeklerle ilgilerini kesebilir. Bunun nedeni de o sırada düşünmekte oldukları şeye tamamen kendilerini vermiş olmalarından kaynaklanır.

Güzel yiyeceklerden, tatlı konuşan kimselerden hoşlanırlar. Kolay acıdıkları için de ellerinden geldiği kadar herkesin yardımına koşmak isterler. Sevdikleri, sevildikleri sürece mutlu olabilmeleri nedeniyle yaşamlarında sevginin rolü büyüktür. Ancak sevildikleri zaman bile sık sık karamsarlığa kapılabilirler. Düş güçleri eşsizdir ama buna karşılık iyi plan yapmasını bilemeyebilirler.

Balık burcunun sembolündeki, suyun hem akış yönünde hem de ters yönünde yüzen iki balık gibi, yükselen Balık da bir olayın, hem olumlu hem olumsuz yönlerini içinde barındırır. Yani, hem acımasız, hem şefkatli, hem bonkör, hem de cimri olabilirler. Birbirine zıt bu özellikleri kendi içlerinde dengelemeyi başardıklarına mükemmel bir davranış sergileyip her alanda başarılı olabilirler. Fakat dengeleyemezlerse, kararsızlıklar içinde bocalayıp başarıyı yakalayabilmeleri zor olur.

Etiketler