Ay Koç Burcunda

Ay Koç Burcunda

AY KOÇ BURCUNDA - AMAZON
Temel Prensibi: Hiçbir şeye katlanmam
Yaşam tarzı: Göçebe çadırı
Öğrenmesi gereken ders: Sabır ve başkalarını düşünme

Ayları Koç burcunda olan insanlar içgüdüleriyle hareket eden, atılgan, direkt ve sabırsız kişilerdir. Tutku patlamalarıyla belirttikleri duygularını baskı altında tutmaları onlara çok zor gelir. Baskı altındayken güçleri yüceleşir; çabucak çözüm çareleri bulurlar. Karmaşık olmayan şeyleri severler. Yaşamlarının temposu düşünce ayrıntılarını abartmalarına neden olur. Maceraperesttirler ve bir eylem yaratma gereksinimlerini tatmin etmek için olmadık yerde gerilim yaratırlar. Risk almaya ve çatışmaya girmeye hep hazırdırlar.

Değişken, uçarı, ürkütücü ve birden parlayan doğalarına karşın; öfkeleri hemen geçer, kimseye kin beslemezler. Alıngan ve tedbirli insanlara karşı pek sabırlı değillerdir. Aşırı atılganlıkları çoğu kez kazalara sebep olabilir.

Ömür boyu kendilerini genç hissederler. Açık, doğrudan, içleri kıpır kıpır kıpırdır, hep yolda olmaktan hoşlanırlar. Yeni olan, ilham veren ve coşkulu şeylere daima hazırdırlar. Öz eleştiri yapmayı pek bilmezler ve hayli sabırsız, eleştiriye karşı ise tahammülsüzdürler. Yumuşak ve nazik olmanın zayıflık olduğuna inanırlar. Bu konumun özellikle erkekleri sık sık aşık olur.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay koç burcunda