31 Aralık 2012 - 6 Ocak 2013 | Haftalık Burçlar

KOÇ
Bu hafta doğru yer ve doğru zamanda olacağınız bir dönemdesiniz. Neredeyse yapacağınız her şey çaba harcamadan gerçekleşecek. Bu süre içerisinde, her zamankinden daha çekici ve cazibeli olacağınız söylenebilir. Elinizi attığınız her işten avantajlı çıkacaksınız. İstekliliğiniz oldukça yüksek olacak, bu yüzden bunları iyi kullanın.

BOĞA
Hem iş ilişkileriniz hem de kişisel ilişkileriniz bu hafta gözle görülür biçimde genişleyip ilerleyebilir. Eğer şu an devam etmekte olan bir ilişkiniz varsa, daha ileri bir seviyeye taşınacağı söylenebilir. Birbirinize bağlılık sözü verebilir, hatta bunu resmileştirebilirsiniz. Hayal gücünüz yaratıcı çalışmalarınıza çok büyük katkılarda bulunacak.

İKİZLER
Kariyerinizle ilgili olarak çeşitli sürprizler ve hızlı değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Şu an yaptığınızdan tamamen farklı bir iş yapabilir, mesleğinizi değiştirmeye karar verebilirsiniz. Ya da, kariyerinizi geliştirmek için yeni ve yaratıcı yollar bulabilirsiniz. Şu an yaptığınız her şeyde manevi, ruhani bir etki söz konusu. Hayatın gizemleri ve diğer boyutları hakkında farkındalığınızın arttığı bir dönem.

YENGEÇ
Bu hafta uzun mesafeli yolculuklar, yeni deneyimler ve yüksek öğrenim ile ilgili yoğun bir etki içindesiniz. Hayatınızın bu alanlarında her an her şeye hazırlıklı olun. İlginç ve farklı insanlarla tanışmak sizi şaşırtmasın. Kalbiniz ve duygularınız gibi aklınız da romantizm ve aşk hayatınıza odaklanıyor. Gizlilik içeren yeni aşk maceraları yaşama olasılığınız yüksek.

ASLAN
Bir akrabanızın bir süreliğine size taşınması veya bir bebeğin dünyaya gelmesi suretiyle aileniz genişleyebilir. Yaratıcılık ve romantizm açısından çok zengin bir hafta olacak. Genel anlamda enerjinizin çok yüksek olacağı, her zamankinden daha dışa dönük tutum sergileyeceğiniz bir dönem. Bu süre içinde, metafizikle ilgili konuları araştırabilir, derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz.

BAŞAK
Geçen yılın son dönemlerde yaşadığınız değişikliklerin, hayatınızda yeni deneyimlere, ilişkilere ve durumlara yer açmaya başladığını göreceksiniz. Çözüme ulaştırılmamış sorunlarınızı yeniden ele alacaksınız. Kişisel ilişkilerinizde bireyselliğinizi korumanızda yarar var. Başkalarına ne kadar garip göründüğünü umursamadan bütün fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

TERAZİ
Bu hafta kendiniz için neler yapmak istediğinizi, hayatta ne gibi başarılara ulaşmayı hedeflediğinizi tekrar düşünebilirsiniz. En büyük hayallerinize sandığınızdan daha yakın olabilirsiniz. Eğer yakın zamanda birine âşık olduysanız, onu gerçekten olduğu gibi göremeyebilirsiniz. Eğer seyahat etmek zorundaysanız, aksilik ve karışıklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız.

AKREP
İçinde bulunduğunuz gezegensel etkiler çalışmalarınıza canlılık katıyor ve sizi daha fazla risk almaya zorluyor. Ancak, kariyerinizle ilgili olarak bazı aksaklıklar ve gecikmelerle karşılabilirsiniz. Öte yandan, beraberinde artan sorumlulukları ve başarıyı da getirebilir. Bu, mesleğinizin ne olduğuna ve geçmişte ne kadar çok çalıştığınıza bağlı olarak değişir.

YAY
Bu zamana kadar hayatın gerçeklerine dair ne öğrendiyseniz hepsini kafanızda netleştirebilir, bundan sonraki yaşamınızı bu gerçekler doğrultusunda yönlendirebilirsiniz. Ya da, işler tahmin ettiğinizi gibi gitmeyebilir ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu olasılıklardan hangisinin gerçekleşeceği tamamen sizin o güne kadarki çalışmalarınıza, öğrendiklerinize ve öğrendiğiniz şeyleri değerlendirme biçiminize bağlı.

OĞLAK
İnsanların gözü önünde gerçekleştireceğiniz her türlü faaliyet beğeni ve takdir toplayacaktır. Ayrıca, yurt dışı seyahatine çıkma olanağı elde edebilirsiniz. Gelir ve gider dengenizi, bütçenizi her zamankinden daha büyük bir dikkatle ele almanız ve harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekebilir. Para kazanma konusunda gerçekçilikten uzaklaşmayın.

KOVA
Bu hafta manevi yönünüz ve merhamet duygunuz derinleşiyor. Ancak, enerjinizi tüketen insanları hayatınızdan çıkartmayı denemelisiniz. Hayatınızın bazı alanları son derece belirsiz, kafa karıştırıcı ve tanımsızmış gibi görünebilir. Parayla, çocuklarınızla veya kariyerinizle ilgili kaygılara kapılabilirsiniz. Kendinize daha büyük hedefler koyun.

BALIK
Mesleki açıdan daha büyük hedefler peşinde koşmaya başlayacak, bakış açınızı genişletmek isteyeceksiniz. Araştırma yapın, bilgi toplayın fakat karar verirken içinizdeki sese kulak verin. Uzun mesafeli bir yolculuğa çıkma ihtimaliniz var. Ayrıca aşk ve yaratıcı uğraşlar bu dönemde peşinizi pek bırakmayacak gibi gözüküyor.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

haftalık burçlarhaftalık burç yorumları