Ay İkizler Burcunda

Ay İkizler Burcunda

AY İKİZLER BURCUNDA - ELEŞTİRMEN
Temel Prensibi: Yeni olan ne var?
Yaşam tarzı: Aydınlık, havalı yerler
Öğrenmesi gereken ders: Karar vermek ve onlara sadık kalmak, duygusal taahhütte bulunmak

Gün boyunca hiçbir şey yapmadan uğraşmak, yapılmayacak bir sürü şeyi bulmaya çalışmak, Ay'ları İkizler burcunda olanların logosu diye kullanılabilir. Tembel olduklarından değil, aksine aşırı derecede yapıcı olduklarından, birçok şeyi sürekli kendilerine dert ederler. Sonuçta Ay'ı bu durumda olan bir kimse oturmuş, rahat halinde bulmak çok ender bir olaydır. Her duyguyu incelemeye, her heyecanı tartıp ölçmeye ve her durumu tartışmaya bayılırlar. İş olsun diye, sık sık tartışma çıkarır veya karşıt bir görüşü savunurlar.

Tüm bunlar, olumlu yönden yaşama ilginçlik katarsa da, olumsuz yönde çözüm gerektiren bir buhran, ortaya çıkacak sarsıcı bir olay onlardan her zaman beklenebilir. İçlerinden geçen her şeyi açıklamaya gereksinim gösterirler.

Entelektüel düzeyde meraklı insanlardır. Çok canlı bir zekaya sahiptirler, her şeyle ilgilenirler ve iletişim yetenekleri iyi gelişmiştir. Fikir alışverişlerini ve derin diyaloglara girmeyi çok severler. Meraklıdırlar ve başkalarının yaşamları ile yakından ilgilenirler. Kolay inanmayıp şüpheci bir tavır sergilerler. Yüreklerine giden yolun üzerine mutlaka akıllarını koyarlar. Duygularını analiz edip, sorgulayıp deşerler ve mümkün olduğunca düzeltmeye çalışırlar.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay ikizler burcunda