Ay Yengeç Burcunda

Ay Yengeç Burcunda

AY YENGEÇ BURCUNDA - YARDIMSEVER
Temel Prensibi: Sana yakın olmayı seviyorum
Yaşam tarzı: Masal şatosu
Öğrenmesi gereken ders: Bağımsız ve yetişkin biri olmak

İster erkek, isterse kadın olsun Ay'ları Yengeç burcunda olanlarda sevecen bir şeyler bulunur. Beslemek, yönlendirmek, korumak gibi güçlü arzulara sahiptirler. Bu arzuları sevdikleri kişilere yönelik olmadığında başka yönlere kayar ve fazla hevese kapılınca da kendi yararlarını bile düşünmezler. İyi ki bu durum ender hallerde ortaya çıkar, çünkü bu tür insanlar için en zor şey, kendi yararının nerede bittiğini, başkalarınınkinin nerede başladığına karar vermektir.

Dünyanın acılarına, sancılarına fazlasıyla duyarlıdırlar ve kendilerini bir başkasının gereksinimlerinden uzak tutmayı olanaksız sayarlar. Başkalarının duygularını kendi duyguları gibi paylaşırlar. Bu durum bazen onların başkaları tarafından kullanılmalarına da sebep olur.

Hayal gücü geniş, düşler kuran, romantik ve eğlendiricidirler. Kendilerini rüyalarla ve başka imgelerle ifade eden canlı bir ruhsal yaşamları vardır. Son derece güçlü sezgilere, derin bir spritüel duyarlılığa ve empatiye sahiptirler. Duyguları, Ay'ın değişik safhaları gibi gelişir. Sevgiye, ilgiye ve desteklenmeye ihtiyaç duyarlar. Çocuklarla olan ilişkileri oldukça iyidir. Aileye düşkün ve sadık olurlar. Özellikle kadınlarda bu konum erkeğe aşırı derecede bağlanan bir yapı verir.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay yengeç burcunda