Ay Aslan Burcunda

Ay Aslan Burcunda

AY ASLAN BURCUNDA - KLAS
Temel Prensibi: Hayat yaşamaya değer
Yaşam tarzı: Villa veya lüks daire
Öğrenmesi gereken ders: Haklı eleştiriyi hoşgörüyle karşılamak, tevazu

Ay, Aslan burcundayken gösteriş meraklısı biriyle karşılaşabilirsiniz. Odak noktası olmaktan hoşlanan, dışlanmayı veya önemsiz olmayı sindiremeyen bir kişidir bu. Böyle bir tutum sarsılması çok zor, güçlü bir kendini beğenme duygusuyla bir arada gider. Bu burçtaki insanlar cömert, girişken ve dostsever olabilirler; ama buna karşın tutumları normalde ilişkili olduğu kişilerden destek alma, onlarda hayranlık uyandırma arzularıyla bağlantılıdır.

Gösterişli jestleri oldukça severler. Genellikle göz alıcı, yaşamı olumlayan ve iyimser bir yaklaşım sergilerler. Güleryüzlü, samimi ve sıcaktırlar. Tanınma, meşhur olma ihtiyaçları ile oyunculuğa yatkındırlar. Kendilerine güvenleri tamdır. Kadınları, erkeklerine oranla daha dengelidir. Sevdiklerini tüm benlikleriyle sevmekten hoşlanırlar. Birdenbire karşılarına çıkan fırtınalı aşklar onlara çekici gelir.

Ağır uğraşlardan nefret etmeleri dışında, Ay'ları Aslan burcunda olan kimseler genelde yüksek başarılara ulaşırlar. Fazla çalışmak yerine, çok az çabayla uzun yol almayı yeğlerler. Tehdit edilir, baskı altında kalırlarsa aşırı saldırgan olabilirler.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay aslan burcunda