Ay Başak Burcunda

Ay Başak Burcunda

AY BAŞAK BURCUNDA - SAĞDUYULU VE MANTIKLI
Temel Prensibi: Öngörü sonradan anlamaktan iyidir
Yaşam tarzı: Ekolojik bir ev
Öğrenmesi gereken ders: İçinden geldiği gibi davranma, hoşgörü, yüce gönüllülük

Bu insanlar, her şeyden önce karmaşıklıktan korkarlar. Her şeyin bir yeri ve her yere ait bir şey vardır deyimi onlara özgüdür. Yine de bu, maddi ortamlarında düzenli oldukları anlamına gelmez; daha çok, çevrelerindeki dünya ile ilgili anlayışlarına bağlıdır. Olayları izleme ve öğrenme tutkusunu taşımaktan hoşlanırlar. Görevleri düzenlemeyle ilgiliyse çok mutlu olurlar. Buna karşın, diğer kişilerin önemsemedikleri değersiz küçük ayrıntıları kafalarına taktıklarında, kendilerini gülünç derecede eleştirirler, kendi yarattıkları mutsuzluk bataklığına saplanırlar.

Mantıklı, sağlıklı ve oldukça alçakgönüllü yaşamak için içten gelen bir dürtüye sahiptirler. Gerekli olanlı kabullenip uyum sağlamaya isteklidirler. Kendini ve başkalarını eleştirmeye eğilimleri vardır. Güvenliğe büyük bir ihtiyaç duyarlar. Olağanüstü derecede güvenilirdirler. Karmaşadan ve karmaşık duygulardan korkarlar. Dolayısıyla, her şeyi düzene sokmak, dikkatle organize etmek, analiz etmek ve böylece her şeyin kontrol altında olduğuna kendilerini inandırmak isterler.

Ay'ları Başak burcunda olanlar, heyecanlarını güçlükle denetleyebilirler. Normalde duygularını yük sayar, korkularını bilgece ifade etmek, ayrıştırmak için çok uğraşırlar. Gizli bilimlere karşı merakları bulunur.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay başak burcunda