Çekim Burçları İle Hayalinizdeki Partneri Keşfedin

Çekim Burçları İle Hayalinizdeki Partneri Keşfedin

Doğum haritası (yıldız haritası veya horoskop) doğum günü ve saatinizde, doğum yerinizden gökyüzüne bakış ile hazırlanan dairesel bir haritadır. Bu harita sadece sizin kişisel özellik ve niteliklerinizi değil, aynı zamanda bağlantı kurduğunuz kişileri ve etkilendiğiniz insanları da temsil eder.

Bir erkeğin veya kadının doğum haritasında ne tür kişilerden etkilendiğine dair çok sayıda ipuçları bulunur. Bir erkeğin doğum haritasında Venüs'ün burcu onun bir kadında neleri çekici bulduğuna dair bazı ipuçlarını verir. Bunun nedeni Venüs'ün neleri sevdiğimizi, nelerden memnun olduğumuzu ve bizi neyin harekete geçirdiğini göstermesi ve kadınsı özellikleri temsil etmesidir. Bir kadının doğum haritasında ise Mars'ın burcu onun bir erkekte neleri çekici bulduğuna dair bazı ipuçlarını verir. Bunun nedeni Mars'ın bizi neyin harekete geçirdiğini ve çektiğini göstermesi ve erkeksi özellikleri temsil etmesidir.

Astroloji bölümümüzdeki Çekim Burçları servisimiz, Astrorehber® Astroloji yazılımımız ile doğum haritanızı analiz eder. Venüs ve Mars burcunuzu hesaplayarak ideal kadını veya ideal erkeği belirlemenin basitleştirilmiş bir yöntemini sunar. Servisimizden duygusal ve cinsel anlamda etkileneceğiz kişinin özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Kimleri sevdiğimizi ve ne şekilde sevdiğimizi tam ve detaylı olarak açıklamak için doğum haritamızdaki Venüs ve Mars'ın burçlarına bakmak doğal olarak tek başına yeterli değildir. Onların içinde bulunduğu ev yerleşimlerine ve görünümlerine de bakmak gerekir. Örneğin Venüs'ün bulunduğu burç ve ev kalbimizi kimin çalacağı konusunda kesinlikle çok büyük etkilere sahiptir. Ayrıca, ilişkileri ve bunların bir insanın hayatında ne şekilde yer aldığını derinlemesine inceleyip anlamak için 7., 8., ve 5. evlerdeki gezegenlere ve bu gezegenlerin yöneticilerine dikkat etmek gerekir.

Çok azımızın doğum haritasında Venüs veya Mars sadece tek bir görünüm oluşturur. Bu iki ünlü gönül yakan gezegen genellikle doğum haritalarımızda birden fazla görünüm oluşturur. Zaten bu yüzden duygularımızı ve kalplerimizi bağlarlar ve bizi bir süre büyülerler. Her bireyin son derece karmaşık, hatta doğum haritasının tamamı kadar karmaşık bir yapıya sahip olduğunu düşünürsek, iki insan bir ilişkiye başladığında olup bitenlerin de gerçekten karmaşık olacağı söylenebilir. Bu nedenle, tek bir Venüs veya Mars görünümüne bakmak, ilişkilerimizi bütün boyutlarıyla inceleyip anlamamız için yeterli değildir.

Aşağıda gökyüzü ortağınızı bulmanız veya daha iyi tanımanızda size önemli ipuçları verebilecek çok sayıda Astroloji yazımızın bağlantılarını bulabilirsiniz.

Gökyüzü Ortaklıkları
Astrorehber Birliktelik: Kompozit Harita İle İlişki Analizi
Tanıştığınız Güne Göre İlişkinizin Burcu
İlk Buluşma Haritaları
Evliliklerin Ay Burçları
Balayı Rehberi
Çekim Burçları
Burçların Uyumu
Burçların Uyum Tablosu
Astroloji ve Mutluluk
Ay Burçları (Duygusal Yapı)
Yükselen Burçlar (Sosyal Maske)
Doğum Haritanızda Aşkın Yeri
İlişkiler ve Astrolojik Yansımaları
Mutfaktaki Adam ve Ona Eşlik Eden Ay

Onun Şifresi
Onun Yaşam Parolası
Onu Daha Yakından Tanıyın
Onu Etkilemenin Yolları
Ona Göre Cinsellik
Ona En Uygun Saç Modeli
Ona Uygun Çiçek
Ona Uygun Hediye
Ona Uygun Taşlar
Ona Uygun Tatil

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

çekim burçlarıçekim analizihoroskopdoğum haritasıyıldız haritasıvenüsmars