Ay Akrep Burcunda

Ay Akrep Burcunda

AY AKREP BURCUNDA - GÜÇLÜ
Temel Prensibi: Hiçbir zaman ucunu bırakma
Yaşam tarzı: Büyülü bir kale
Öğrenmesi gereken ders: Sahip olduklarını koruma

Ay'ları Akrep burcunda olan kişiler hiçbir zaman kendilerinden pek emin değillerdir. Tüm tabular onları cezbeder. Yoğun tutkuları, derin özlemleri ve aşırı sahiplenme gereksinimleri vardır. Bunu kabullenmekten çok çekinir, duygularının derinliğini gizleyebilmek için çok zaman harcarlar (ama başaramazlar). Güçlü içgüdüsel yapıları, dilekleri gerçekleştirme yetenekleri ile birleşmiştir. Güç sahibi olmanın çekiciliğine karşı koyup, spritüel güçlerini diğer insanlara yardım amacıyla kullanabilirler.

Kolayca incinirler ve bunun başkaları tarafından yürütülen maksatlı eylemlerden değil, kendi aşırı duyarlılıklarından kaynaklandığının çok nadir bilincine varırlar. Bunun sonucunda da ya ilk darbeyi indirir, ya da sıkı savunmaya geçip kimsenin kendilerine yaklaşmasına izin vermezler. Doğalarında herkesi fethetmek ve kendini bağımlı kılmak içgüdüsü yatar. Aşırı kıskanç, affetmeyen ve intikamcıdırlar. Sık sık depresif ve melankolik havalara girebilirler. Bazen kendi sevdikleri şeyleri bile yok edecek kadar yıkıcı bir güce sahip olabilirler.

Tüm bunlardan dolayıdır ki, onlarla yaşamak biraz zordur. Aynı nedenden dolayı çoğu kez seçtikleri alanda çok başarılı olur, kendilerini cinsel veya maddesel açılardan kanıtlayabilmek için, sinirli ve endişeli bir halde tüm enerjilerini kullanırlar.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay akrep burcunda