Satış ve Pazarlama Astrolojisi: Güneş Burcuna Göre Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama Astrolojisi: Güneş Burcuna Göre Satış ve Pazarlama

Son zamanlarda bir şeyler sattınız mı? Aklınızdan hayır cevabı geçiyorsa bile, muhtemelen satmışsınızdır. Bir düşünün. Sevgilinizi sinemada istediğiniz filme gitmeye ikna ederken, aşığınızdan sırtınıza masaj yapmasını rica ettiğinizde, çocuklarınızı mısır gevreği yerine müsli yemeye ikna ederken, eşinizi hamburger yerine kızarmış tavuk yemek yemeye götürürken... Tüm bu örneklerde siz onlara bir şeyler “satmış” oluyorsunuz. Her zaman bir şeyler satarız. Çünkü ikna kabiliyeti herkeste olan bir yetidir ve herkes onu kullanır. Çocukların da bu konuda üstün başarı sergiledikleri söylenebilir. Hayatta kalmamızı sağlayan bir yetidir ikna kabiliyeti bu yüzden herkesin ona ihtiyacı vardır.

Hiç birimiz sadece Güneş Burcumuzun (doğum ayımıza ve günümüze bağlı burç) özelliklerini taşımayız. Ama Güneş Burcumuz karakter özelliklerimizin içinde bir yerlerdedir ve içimizdeki iyi yönü yansıtmaktadır.

Her insanın farklı bir satış yöntemi olduğunu söyleyebiliriz. Sizce bir Koç burcu insanıyla Boğa Burcu insanının ikna kabiliyetleri aynı mıdır? Tabii ki aynı değildir. Her ikisi de ikna etme yetisine sahiptir ama bunu farklı yöntemlerle uygularlar. Aşağıda her bir burcun satış ve pazarlama konusundaki özelliklerini bulacaksınız.

Burçlar için: Satış ve Pazarlama Astrolojisi

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

satış ve pazarlama astrolojisigüneş burçları