Güneş Burçlarının Karakteristik Özellikleri: Zihinsel Sağlık Kontrolü

Güneş Burçlarının Karakteristik Özellikleri: Zihinsel Sağlık Kontrolü

Sık sık etrafınızda birilerinin “Bu ağrı beni deli ediyor!”, “Artık kurtulmak istiyorum bu acıdan!” veya “Dizimi bükemiyorum” gibi sözlerle ağrılardan, hastalıklarından şikâyet ettiklerine şahit mi oluyorsunuz? Bilinçaltımızın pozitif bilgilerle negatif bilgileri; aforizmalarla gerçeklikleri her zaman birbirinden ayıramadığını bilmek bizim için oldukça önemlidir. Belki bir zamanlar sevmediğiniz bir kişi hakkında “Bu cidden beni hasta ediyor.” demiştiniz ve bundan birkaç gün sonra da grip olup yataklara düştünüz. Düşüncelerimiz gerçeğin aynasıdır.

Anatomik fonksiyonlarımızla ilgili asırlık klişeler Zodyak Burçları'na dayanmaktadır, ayrıca insanların farklılık gösteren psikolojik ihtiyaçlarıyla bu kişilerin burçları arasında güçlü bir bağ bulunmaktadır. Burçların ihtiyaçları veya yönettikleri fiziksel fonksiyonlar bastırıldığında, vücudumuz bunun sonucunda acı çeker.

Kendinizi enerjik ve güçlü hissetmeniz için gerekli olan elementleri öğrenmeniz için Güneş Burcunuzun ihtiyaçlarını öğrenmeniz gereklidir. Çünkü Güneş burcunuzun ihtiyaçlarını karşılamazsanız, kişisel enerjiniz de ya azalacak ya da fiziksel problemler olarak size geri dönecektir. Burçların hastalıkları nasıl tetiklediğini anlamak için gerekli olan temel kural: Vücut fonksiyonları bastırılan ihtiyaçlar ve enerji nedeniyle uyarılır, hastalıklar da bu bastırılmış ihtiyaçların sonucu ortaya çıkan ölçüsüz veya saldırgan davranışlar sonrasında oluşurlar.

Örneğin: Dikkatsiz bir davranış sonucunda ayak bileğimizi kırarız. Başka bir örnek verecek olursak ülserler, insanın içine attığı duygusal baskılar sonucunda ortaya çıkar. Doğum tarihinizde konumlanan Güneş Burcunuza göre hangi hastalığa daha yatkın olduğunuzu öğrenmek ister misiniz?

Burçlar için Zihinsel Sağlık Kontrolü

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

zihinsel sağlık kontrolügüneş burçları