Ay Kova Burcunda

Ay Kova Burcunda

AY KOVA BURCUNDA - BİREYCİ
Temel Prensibi: Gitmeliyim!
Yaşam tarzı: Utopik bulutlar arasında bir çatı katı
Öğrenmesi gereken ders: Normal olmak, uyum sağlamak, duygusal anlamda bağlanmak

Ay'ı Kova burcunda olan bir kişiyi hiç kimse özellikle aynı konumda olmayanlar anlayamaz. Bu tür kişiler hareketli, çarpıcı, sağı solu belli olmayan ve heyecanlarını güçlükle bastırabilen bireylerdir. Daima temas kurmaya, ilham almaya ve aktif olmaya ihtiyaç duyarlar. Deneyimleri severler. Havalı bir şekilde özgür olmak, bağımsızlığını göstere göstere yaşamak isterler. Tüm kapıların ve pencerelerin açık olduğu yerlerde daha huzurlu olurlar.

Gizli bilimler ve doğaüstü olaylarla ilgilenirler. Bu konum özellikle astroloji ile uğraşmak için idealdir. Orijinallikleri, yaratıcılık ve kendilerine yeterlilikleri dikkati çeker. Gerçekten kimseye ihtiyaçları olmadığı duygusunu verirler. İlgi odağı oldukları veya baskı altında kaldıkları zaman isyan ederler. Fazla yakınlık onlara boğucu gelir. Sevgili olmaktan ziyade iyi bir arkadaştırlar. Kolay ayrılırlar. Ayrıca genellikle bir tek sevgili veya eşle beraber olmazlar.

Onlar zor gülerler, zor ağlarlar; hatta bu tepkilerinden hangisini seçmeleri gerektiğine zor karar verebilirler. Bunun yerine kendilerinin ve çevrelerindekilerin duygularına karşı tutarlı bir ilgisizlik göstermeyi, ne olduğu belirsiz, görünüşte önemsiz konular üzerinde kibirli, aydınca tartışmalar sürdürmeyi yeğlerler. Ara sıra da, bize nedensiz gibi görünen bir şeyler bu zırhlarını deldiğinde, en acayip davaların tutkulu yandaşları olup, insanların aynı heyecanı neden paylaşmadığına akıl erdiremezler.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay kova burcunda