Ay Balık Burcunda

Ay Balık Burcunda

AY BALIK BURCUNDA - DUYGUSAL
Temel Prensibi: Sadece özlemi tanıyan insanlar benim neler çektiğimi bilebilir
Yaşam tarzı: Deniz kıyısında eski bir ev
Öğrenmesi gereken ders: Sınır koymak, kendi ayakları üzerinde durmak

Balık burcu duygu, sevgi ve büyük fantezilerin burcudur. Ay'ları Balık burcunda olan kişiler her türlü sanatsal konuya yatkındırlar. Derin, çok bağlı, kendisini adayan, alıngan ve duyarlıdırlar. Şiddetli acılara dayanırlar; dertleri saygıyla karşılar ve hayal kırıklıklarını kutsallaştırırlar! Bunun bir çeşit içedönük bencillik olup olmadığı tartışmaya açıktır.

Sonsuz empatik kişilerdir. Bu insanlar, üzgün olanlara ve acı çeken herkese kesinlikle kulak verirler; ancak bunu tuhaf bir biçimde, sanki kendi dertlerine katkıda bulunsun diye yaparlar. Ancak kolay kandırılıp baştan çıkarılabilirler.

Doğaüstü deneyimler yaşamaya karşı içsel bir dürtü hissederler. Başkalarındaki gizli arzuları ve yetenekleri, ayrıca dünyalarında olup bitenleri keşfetmede ustadırlar. Haksız davranışları, sağlıksız bir yaklaşımla çekici bulur, yaşamın karanlık yönlerine aşırı merak beslerler. Dolambaçlı bir durum ya da ivedi bir sorunla karşılaştıklarında en beğenilen çözüm yolları geri çekilmek, kaçmak, sarhoş olmak veya en son çare olarak göz yaşlarında boğulmaktır. Böyle zamanlarda gerçeklerden kaçma eğilimi gösterirler.

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

ay balık burcunda