Yükselen Koç Burcunda

Yükselen Koç Burcunda

YÜKSELEN KOÇ BURCUNDA - SAVAŞÇI
Mizacı: Tez canlı
İmajı: Ben birinciyim
Hayata yaklaşımı: İşte geliyorum, hadi başlayalım!

Yükselen Koç'lar, sürekli hareket halinde olmaya ihtiyaç duymaları nedeniyle fazla enerjilerini spor yaparak harcayabildiklerinde, hayat onlar için daha kolay olur. Spor dallarının çoğuna yetenekleri vardır ve spordan, vücudu çalıştırmaktan hoşlanırlar.

Sağlıkları iyidir ve kolay hastalanmazlar. Mücadeleden hoşlanmaları nedeniyle, fiziksel üstünlüklerini sergileyebileyecekleri, kişisel yeteneklerin yarıştırıldığı spor dallarında çok başarılı olabilirler. Onların gücü dağları yerinden oynatabilecek kadar yüksektir.

Koç burcu yükselen çabuk heveslenen, hemen yeni bir konuya atılan fakat bundan da çabucak sıkılan bir yapı kazandırır. Özgürlüğüne önem verir. Başkalarından üstün olmayı arzular ve hatta bu yüzden kıskançlığa da kapılabilir. Zeki, neşeli ve istediği zaman da çok cana yakın olabilir. Genellikle çıkarlarını kollamasını iyi bilirler. Yalnız çabuk bıkmaları başarılarını engelleyebilir.

Doğum haritasında yükselen Koç, kişiyi bir hayli çapkın, çabuk seven ve içinde bulunduğu ilişkiden bıkan biri yapabilir.

Haksızlıklara tahammülü kesinlikle yoktur. Bu yüzden isyan eder ve akla gelmeyecek şeylere kalkışabilirler. Hatta haksızlığa uğrayan tanımadıkları kimseler olsa da yine onu savunmaktan geri kalmazlar. Koç burcu yükselen kişinin elini epey açar. Ancak yaş ilerlemeye başlayınca paranın değerini anlamaya başlarlar.

Yükselen Burç Nedir?
Yükselen Burç, Astroloji'de doğmuş olduğunuz zaman ve yerin konumuna göre Güneş'in o gün itibariyle battığı yerin tam karşısında yer alan noktadır. Doğum yeri ve zamanı yükselenin hangi burç olacağını belirler. Kendinizi ve gerçekleri nasıl gördüğünüzü, hissettiğinizi, dış dünya ile olan her türlü davranış şeklinizi ve ilişkilerinizi belirleyen yükselen burç hakkında daha fazla bilgi için yükselen burç yazımızı inceleyin.

Yükselen Burcunuzu Nasıl Bulacaksınız?
Yükselen burcun belirlenmesinin en doğru yolu, o kişi için bir doğum haritası çıkartmaktır. Yükselen burcunuzu aşağıdaki servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Yükselen burç
Doğum haritası
Yıldız haritası

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

yükselen koç burcunda