Yükselen Aslan Burcunda

Yükselen Aslan Burcunda

YÜKSELEN ASLAN BURCUNDA - YARATICI
Mizacı: Övüngen
İmajı: Kendimden eminim
Hayata yaklaşımı: Hayat yaşamaya değer

Aslan burcu yükselen, kişiyi kendisine çok güvenen, mert ve cesur biri yapar. Dikkati çekmekten, daima üstün olmaktan, övünmekten zevk alırlar. İyi niyetli, sebatlı, bildiğinden şaşmayan, aklına koyduğunu yapan insanlardır. Yardımdan zevk alıp, cömertlikleri ile dikkat çekerler. Öfkeleri alev gibidir, bir anda parlayıp, aynı hızla söner. Kin ve kuşkuya onların hayatında asla yer yoktur.

Çok açık, samimi ve hareketli, işleri iyi gittiği zaman iç huzuru yüzlerinden okunan kişilerdir. Mutluluklarını mümkün olduğunca çok insana dağıtmak ve paylaşmak isterler. Yaşamı sevip, dostluklara önem verirler. Dikkati üstünde toplamayı severler. Bunu başarabildikleri sürece mutlu olurlar.

Ama bir kenarda kalırlarsa karamsarlaşıp asileşebilirler. Çabuk acımalarından dolayı türlü özveride bulunabilirler. Sevdiklerine karşı son derece bağlılık gösterirler. Fakat kırılırlarsa asla affetmeyip uzaklaşmayı yeğlerler.

Yükselen Aslan çok konuşkan olmakla birlikte gururu yüzünden gizli duygularını açmayı pek sevmez. Sadece sevip bağlandığı ve çok sevdiği, güvendiği kimse onu tanıyabilir. Lüks bir yaşam ve çevresinde bu tip insanlar isterler.

Düzen, cesaret, dayanıklılık başlıca erdemleri arasındadır. Güneşli çehreleri, ihtiyaçları olan ilgiyi kolayca görmelerini sağlar. Güç ve kumanda etmeye düşkün olduklarından, gerek olmayan durumlarda bile kontrolü ele almaya çalışabilirler. Çok çalışkan olup ve başkalarının uzun sürede çalışarak yaptığı işleri kısa zamanda hallederler. İyi bir organizatör olmaları nedeniyle planları genellikle başarıya ulaşır.

Yükselen Burç Nedir?
Yükselen Burç, Astroloji'de doğmuş olduğunuz zaman ve yerin konumuna göre Güneş'in o gün itibariyle battığı yerin tam karşısında yer alan noktadır. Doğum yeri ve zamanı yükselenin hangi burç olacağını belirler. Kendinizi ve gerçekleri nasıl gördüğünüzü, hissettiğinizi, dış dünya ile olan her türlü davranış şeklinizi ve ilişkilerinizi belirleyen yükselen burç hakkında daha fazla bilgi için yükselen burç yazımızı inceleyin.

Yükselen Burcunuzu Nasıl Bulacaksınız?
Yükselen burcun belirlenmesinin en doğru yolu, o kişi için bir doğum haritası çıkartmaktır. Yükselen burcunuzu aşağıdaki servislerimizden öğrenebilirsiniz.

Yükselen burç
Doğum haritası
Yıldız haritası

İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılamaz.

Yazılar

Etiketler

yükselen aslan burcunda